Testovací zóna pro test, jak bude příspěvek vypadat

(1/2) > >>

Milan Karvánek:
toto je černá ; toto je červená ; toto je žlutá ; toto je růžová ; toto je zelená ; toto je oranžová ; toto je fialová ; toto je modrá ; toto je béžová ; toto je hnědá ; toto je šedomodrá ; toto je námořnímodrá ; toto je kaštanová ; toto je citronová zeleň

toto je svíticí ; toto je stínované ; toto je přeškrtnuté

   ***************** velice zajímavá diskuse, když jsem se jednou ráno vyspal, napadlo mě, že se taky na něco zeptám, mám doma proudový chránič a nevím jak vlastně funguje. Pokud by mi to mohl někdo zodpovědět tak budu moc rád.

    ***************** velice zajímavá diskuse, když jsem se jednou ráno vyspal, napadlo mě, že se taky na něco zeptám, mám doma proudový chránič a nevím jak vlastně funguje. Pokud by mi to mohl někdo zodpovědět tak budu moc rád.

Miroslav Minařík:
Tato část diskuzí není určená pro nic jiného, než testování jak bude vypadat váš příspěvek. Nikoliv tedy pro elektrotechnic ké dotazy. S administrátory se nekomunikuje přes diskuze. Pro dotazy používejte výhradně některý z telefonních kontaktů na redakci.

Tato část diskusí je určena pro otestování. Příspěvky budou automaticky mazány pravidelním skriptem.

Radim Novotny:
Problém s rozsypanou diakritikou by měl být vyřešen. Zřejmě to blbnulo jen při použití nenápadného tlačítka na konci textu příspěvku a fungovalo to správně při použití tlačítka Upravit.

M.V.:
,  
test s obrázkem

Jan Yossarian:
test vnořeni videa z youtube


Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana