Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  VEŘEJNÁ ZÓNA
| |-+  Témata ještě nezařazená do příslušných rubrik
| | |-+  Stav ohrožení - KORONAVIRUs a ne/čekané změny ...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15 ... 18 Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Stav ohrožení - KORONAVIRUs a ne/čekané změny ...  (Přečteno 67194 krát)
David Hruda
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #198 kdy: 23.03.2020, 11:51 »

...také moje nynější neochota kamkoli cestovat a s kýmkoli se setkávat...
Mám to stejně, ale lidi se nedají říct. Minulý týden jsem se rozhodl, že budeme dělat jen to, co opravdu hoří.
Dnes od rána několik telefonátů, kdy přijedeme, jako by se nic nedělo.
Z toho jeden dům s pečovatelskou službou, kde se má něco dodělat, že klidně můžeme, že to nikomu nevadí.
 zle
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revize E2/A, montáže, projekty, alarmy...
Smluvní partner společnosti EG.D
Znalec v oboru ELEKTROTECHNIK A: rozvody a instalace, spotřebiče, hromosvody a ochrana proti přepětí, revize el. zařízení a hromosvodů. ELEKTRONIKA: zabezpečovací systémy, spotřební elektronika
Jih ČR
www.elektro-hruda.cz
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #199 kdy: 23.03.2020, 11:54 »


Za chvilku jedu na servis EZS. Proti předchozím časům to plánuji cca 30 minut po 14h, kdy končí výroba a v budově bude přítomno už jen pár lidí. Někdo z té firmy to musí "odnést" a vydržet tam se mnou, klidně až do večera. Přes den tam nepojedu, kvůli zvýšeným zdravotním rizikům. Bohužel to vzdáleně nejde.

Jsi velice odvážný muž.
Snad si uvědomuješ, že nákaza nečíhá jen v dechu nakažené osoby, ale na všem, na co tato osoba prskne nebo sáhne. S ohledem na to, jak nezodpovědně se spousta lidí chová, bych se momentálně na nějaké servisy a revize z vysoka........ .
Je servis EZS tak neodkladný?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #200 kdy: 23.03.2020, 12:00 »

Já to vyřešil takto......... ...........


* Severocech.cz.jpg (211.54 KB, 901x716 - prohlédnuto 241 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #201 kdy: 23.03.2020, 12:13 »

Je servis EZS tak neodkladný?

Náhodné falešné poplachy a za posledních 10 dní, cca 4 x výjezd zásahovky.

Snad si uvědomuješ, že nákaza nečíhá jen v dechu nakažené osoby, ale na všem, na co tato osoba prskne nebo sáhne.

Ano, vím. Rouška je nutností a antibakteriáln í gel taktéž. Navíc se pohybuji převážně v prostorách kde není takový pohyb lidí. Přesto strach mám a opravdu jsem tomu dal několik dní, než jsem se rozhoupal. A ani nevíš jak se mi nechce.

Jinak vše ostatní je přesunuto na někdy. Minulý týden jsem kvůli tomu  všem telefonoval.  Super!
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Juraj Rojko
*
Offline Offline



« Odpověď #202 kdy: 23.03.2020, 12:24 »

Jednorázové rukavice, pokud možno nitrilové, jsou pevnější. A hlavně se neškrábejte za uchem, až na něco nebudete moct přijít.  Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #203 kdy: 23.03.2020, 16:57 »

Čekal jsem, že se bude na diskusích více diskutovat a vypadá to, že jsou všichni stále tak zaměstnaní, že stejně nemají čas  Mrknutí Smích
Ale chápu. Zřejmě mnozí dohání to, na co normálně není čas.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #204 kdy: 23.03.2020, 17:17 »


Je to tak. Přizpůsobit se všem změnám co jsou kolem, to je fakt brzda. Alespoň u nás děláme činnosti s kterými jsme tedy fakt nepočítali. Situace si musí sednout ...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #205 kdy: 23.03.2020, 23:20 »

Taky u mě přistála nějaká Škodovka hromosvod, od nějakej h Brnenskejch architektů.  Zítra pohledat. Dneska jsem byl na drobným zákroku s nohou a to mě nějak vyřadili z provozu. Bloudit prázdným areálem FNUSA bylo docela zajímavý. Obecná nervozita doktorů a personálu byla horší. Ale ta co mě pitvala byla OK.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #206 kdy: 23.03.2020, 23:32 »

IP007# Petr Karásek o zvládání následků covid-19 v českých firmách
    IP007# (KORONAVIRUS) - Petr Karásek o zvládání následků covid-19 v českých firmách. Krizoví manažeři pro záchranu firem nastupují ... Asi takto by se dal nazvat podcast, který připravil Stanislav Cieslar - šéfredaktor stavebního časopisu KONSTRUKCE, spolu s Petrem Karáskem, viceprezidente m ...
    Zdroj: zde...

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Žvak Petr
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #207 kdy: 24.03.2020, 10:26 »

V 99% jsem měl na duben - červen domluvené revize v OC, NC a v hotelích.
Jsou ovšem zavřené. Mám nějaký finanční nárok od státu?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #208 kdy: 24.03.2020, 11:01 »

A to ani majitel někoho nepověří aby tam zajel s vámi a udělalo se to v klidu, bez lidí a provozu?
Obávám se, že na toto nárok nemáte, protože práce údržby, stavební a podobně omezeny nejsou.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #209 kdy: 24.03.2020, 11:46 »

Citace
Obecná nervozita doktorů a personálu byla horší.

Ta je všude a někdy i velká!!  Nemocnice jsou prázdné....
Co mám za zkušennost, tak ani projektanti nechtějí jít na místa projektování do nemocnic!
Ani se jim nedivím!
Všichni mají strach!!
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Žvak Petr
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #210 kdy: 24.03.2020, 13:37 »

A to ani majitel někoho nepověří aby tam zajel s vámi a udělalo se to v klidu, bez lidí a provozu?
Obávám se, že na toto nárok nemáte, protože práce údržby, stavební a podobně omezeny nejsou.

Majitelé raději termín odloží (mají jiné, větší starosti). A pokud to udělají všichni, vznikne vám půlroční okno.
Navíc, je to z návrhu vlády uzavřít do odvolání tyto objekty.
Je zde i riziko, že i když se situace bude lepšit, může se preventivně část opatření snižovat
pomaleji.


Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #211 kdy: 24.03.2020, 16:17 »

IP007# Martin Imrich říká, že OBO BETTERMANN je připraven, otázka jak dlouho ...
    IP007# (KORONAVIRUS) Martin Imrich říká, že OBO BETTERMANN je připraven, otázka jak dlouho ... Stále pátráme po opatřeních proti nákaze covid-19 a po jejich možných následcích. Voláme Martinu Imrichovi, vedoucí osobnosti českého OBO BETTERMANN. Co se odehrálo po vyhlášení infekčních opatření u ...
    Zdroj: zde...


 
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #212 kdy: 24.03.2020, 17:51 »

V 99% jsem měl na duben - červen domluvené revize v OC, NC a v hotelích.
Jsou ovšem zavřené. Mám nějaký finanční nárok od státu?
Ohledně nároku jsem dost skeptický, ale jinak ten přístup nechápu.  Nerozhodný

Právě proto, že jsou např. hotely (ale i školy) uzavřeny, tak je tady v Krakonošově o provedení revizí před klasickou mimosezónou zájem.
Asi jde o to, jak je který provozovatel hotelu schopen myslet dál, jak týden dopředu.
A samozřejmě je dobré učinit vstřícnou nabídku, že fakturovat se bude až v "lepších časech"  Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #213 kdy: 24.03.2020, 17:59 »

Ta je všude a někdy i velká!!  Nemocnice jsou prázdné....
Co mám za zkušennost, tak ani projektanti nechtějí jít na místa projektování do nemocnic!
Ani se jim nedivím!  Všichni mají strach!!   

1) právě tím, že je ve špitálech utlumen provoz, se otevřely možnosti (hlavně časové),  jak provést údržbu, včetně revizí, daleko efektivněji. Samozřejmě tam, kde nejsou virovým šílenstvím moc zasaženi.  tanecek

2) a to já se zase docela divím. Jsem přesvědčen, že špitály jsou vzhledem k neustálému monitoringu a přítomnosti zdravotníků, nyní jedněmi z nejbezpečnější ch míst.  angel
Rozhodně se tam cítím bezpečněji, než např. v obchodech nebo kdybych měl vstoupit do nějakého prostředku hromadné přepravy.  zle
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #214 kdy: 25.03.2020, 10:32 »

Citace
Rozhodně se tam cítím bezpečněji, než např. v obchodech nebo kdybych měl vstoupit do nějakého prostředku hromadné přepravy. 

Zdravotníci si to ale nemyslí....ner vozita na nej. stupni..
Ředitelé nemocnic měli nějakou konferenci (poradu) že v době koronavirusu nebudou po nemocnicích chtít kontroly, revize a podobné "papíroviny" které za normálních okolností smrdí pokutou !! Respektive budou po odeznění korona. mít nějakou dobu hájení ve všech revizích....St ejně se bude muset udělat i když třeba s ročním odkladem!
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #215 kdy: 25.03.2020, 11:02 »

O rouškách a nanovláknech nyní s Jiřím Kůsem!
    O rouškách a nanovláknech nyní s Jiřím Kůsem! Jiří Kůs popisuje rozdíly mezi rouškami a respirátory, jejich třídy a jak by mohly nanovlákna pomoci s bojem proti koronaviru. Například jako výměnný filtr z nanovláken, který lze použít u doma vyrobených ...
    Zdroj: zde...


   


    
O rouškách a nanovláknech nyní s Jiřím Kůsem!
   
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15 ... 18 Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.057 sekund, 22 dotazů.