Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  VEŘEJNÁ ZÓNA
| |-+  Témata ještě nezařazená do příslušných rubrik
| | |-+  Stav ohrožení - KORONAVIRUs a ne/čekané změny ...
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 18 Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Stav ohrožení - KORONAVIRUs a ne/čekané změny ...  (Přečteno 67401 krát)
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #162 kdy: 17.03.2020, 17:09 »

Prohlášení ČEZ........... ............


* Vyjádření ČEZ.jpg (48.37 KB, 595x466 - prohlédnuto 160 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #163 kdy: 17.03.2020, 18:02 »

IP007# Jaromír Klaban o provozu TECO během omezení Koronavirem
    IP007# (KORONAVIRUS) - Jaromír Klaban o provozu TECO během omezení Koronavirem. Jaké dopady má aktuální výjimečný stav na společnost Teco a jaké přijali opatření? Co nákup součástek na montáž, pocíťují nějaký problém od dodavatelů? Jak v  těchto dnech funguje technická podpora? Rozhovor ...
    Zdroj: zde...


    
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #164 kdy: 17.03.2020, 18:02 »

Prohlášení ČEZ........... ............
Kdy si naposledy řešil s ČEZ něco osobně? Já už tak 10 let jen email a pošta, když je potřeba poslat nějaký dokumenty. To by mě asi netrápilo, ale možná tím, že je máš u ruky, tak je to něco jinýho.

Dnes jsem četl zajímavou úvahu jedné paní doktorky....

Ten rozhovor je třeba zde: https://www.ta3.com/clanok/1178494/virologicka-s-pekova-o-vzniku-epidemie-covid-19.html

Jedná se o Mudr. Soňu Pekovou, laboratoř Tiliia, to je ta soukromá laboratoř, která diagnostikoval a SARS-Cov-2 u 2 z těch prvních pěti českých případů. Mimochodem je tam i teorie o tom, proč to nějak extra nemá vliv na malý děti.
Ta konspirace na konci... no moc nevím co si o ní myslet.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #165 kdy: 17.03.2020, 18:10 »

E ON zase říká...
V návaznosti na vyhlášení nouzového stavu v ČR jsme se rozhodli na celém našem distribučním území zrušit všechny plánované odstávky elektrické energie s dopadem na odběratele. Tímto krokem chceme všem klientům umožnit, aby mohli bez omezení sledovat aktuální informace a pokyny krizových štábů, využívat internet pro práci a zajistit domácí stravování.

Také služba.... Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #166 kdy: 17.03.2020, 18:14 »

Kdy si naposledy řešil s ČEZ něco osobně? Já už tak 10 let jen email a pošta, když je potřeba poslat nějaký dokumenty. To by mě asi netrápilo, ale možná tím, že je máš u ruky, tak je to něco jinýho.

My máme obchodní kancelář v nedalekém Žatci. Posílám tam klienty a občas řeším i za ně. Pro mě je osobní kontakt vždy nad ten písemný.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #167 kdy: 17.03.2020, 18:16 »

A vyřešíš tam něco nebo jen vyplníš ten stejný formulář jako v kanclu a místo poslání jej předáš někomu do rukou?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #168 kdy: 17.03.2020, 18:17 »

IP007# Zdeněk Hejčl o nemožnosti práce a praktická lékařka o rouškách
    IP007# (KORONAVIRUS) - Zdeněk Hejčl o nemožnosti práce a praktická lékařka o rouškách. Pohled Zdeňka Hejčla z počátku týdne na možnost pracovat na plánovaných zakázkách. Situace není jednoduchá ani ve zdravotnictví. I tam se čeká. Voláme praktickému lékaři. Krátký rozhovor ...
    Zdroj: zde...


Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Zdenek Hejčl
OSVČ - živnostník
*
Offline Offline



« Odpověď #169 kdy: 17.03.2020, 18:29 »

 Pavel Horský  Dnes v 17:09

Tak s ČEZ mám poněkud jiné nedobré zkušenosti.
Například přes operátora, nebo IN LINE snížení záloh to moc nejde blekotají a nic!! zle
Nevím co sedí za lidi na call centrech, ale nemám o jejich profesionalitě velké mínění - elektrice nerozumí, jen melou naučené fráze.  Pláč  zle
Osobní návštěva, to je poněkud jiné kafe bez problémů...

Co se týká technických věcí přes info, není většího problému.
Maximálně když neví řeknou, že předají technikovi a ten zavolá, vyjasníme si problémy a domluva je vždy dobrá.  Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektromontér EZ-M, O-E2/A. Východní Čechy
Výroba, montáž a servis vah. EU
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #170 kdy: 17.03.2020, 18:32 »

A vyřešíš tam něco nebo jen vyplníš ten stejný formulář jako v kanclu a místo poslání jej předáš někomu do rukou?

Vždy mě tam čeká příjemný pokec s příjemnými ženami. Vždy je ten den tak nějak hezčí  Mrknutí Úsměv
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #171 kdy: 17.03.2020, 19:06 »


Chystáme test živého vysílání ze dvou míst!
S Jirkou Kůsem a rouškách z nanovláken.
Tedy doufám, že se nám to podaří!
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #172 kdy: 17.03.2020, 19:06 »

My máme obchodní kancelář v nedalekém Žatci. Posílám tam klienty a občas řeším i za ně. Pro mě je osobní kontakt vždy nad ten písemný.

Já někdy posílám email a před měsícem mě za 10 dní poslali že se omlouvají a že se na tom pracuje (odplombování) vadný jistič....Uděl al jsem to hned aby majitel svítil a topil a povolení došlo až za 14 dní -takový postup je k ničemu. zle Riskoval jsem pokutu! - E ON
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Kvita Ladislav
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #173 kdy: 18.03.2020, 07:05 »

Dnes jsem četl zajímavou úvahu jedné paní doktorky....
Je to někde na netu...Dívala se na jádro koronavirusu a řekla, že takový typ se nikde v přírodě nenachází!! Vypadá jako něco uměle udělané...Ne WU- CHanu prý bylo-je něco jako laboratoř....Ž e běžně  se koronavirusy zkoušejí a někde uvniř (nerozumím tomu) je vždy něco, co se podobá jádru ,  co se nachází v přírodě.I když je zmutovaný má vždy někde uvnitř jádro přírodní...Ten to nic takového nemá-proto tato její úvaha !
Mohlo to být neúmyslné-rozbitá zkumavka a pod...
Není její výzkum, jen úvaha toho, co zná celkem dobře.
Zajímavý článek. Šok

Informace typu: "Dnes jsem četl zajímavou úvahu jedné paní doktorky....
Je to někde na netu...",  které se šíří sociálními sítěmi, jsou v těchto chvílích opravdu super.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Peter Lovacký
Neverifikovaný uživatel @7
*******
Offline Offline



« Odpověď #174 kdy: 18.03.2020, 07:10 »

My máme obchodní kancelář v nedalekém Žatci. Posílám tam klienty a občas řeším i za ně. Pro mě je osobní kontakt vždy nad ten písemný.
Dobrá možnosť je aj ekonto
https://www.vsds.sk/edso/prihlasenie
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #175 kdy: 18.03.2020, 08:17 »

Já někdy posílám email a před měsícem mě za 10 dní poslali že se omlouvají a že se na tom pracuje (odplombování) vadný jistič....Uděl al jsem to hned aby majitel svítil a topil a povolení došlo až za 14 dní -takový postup je k ničemu. zle Riskoval jsem pokutu! - E ON

Žádat o odplombování formou emailu?  Tak to by mě určitě nenapadlo. Když něco požaduji "hned",  tak zásadně volám. Stejně tak nemám rád SMS a podobné nekontaktní komunikace.

Já volám na linku 800 850 860 a vždy je vše za chvilku hotové.
Ale píši o ČEZ. S EON jsem nikdy nejednal.



* rozplombování.jpg (100.94 KB, 960x630 - prohlédnuto 108 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
David Hruda
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #176 kdy: 18.03.2020, 08:53 »

Žádat o odplombování formou emailu?  Tak to by mě určitě nenapadlo. Když něco požaduji "hned",  tak zásadně volám.
Mě taky ne. Eon má poruchovou linku 800225577 a fungují dobře.
Mailem se musí žádat o odplombování více než 4 OM najednou.
Žádosti a Zprávy posílám mailem, poště nevěřím a kdysi jsem tam jednu odnesl osobně a povedlo se jim ji na trase ČB-Brno ztratit. Naštěstí jsem měl potvrzenou kopii, ale stejně jsem si u zákazníka připadal jako pitomec...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revize E2/A, montáže, projekty, alarmy...
Smluvní partner společnosti EG.D
Znalec v oboru ELEKTROTECHNIK A: rozvody a instalace, spotřebiče, hromosvody a ochrana proti přepětí, revize el. zařízení a hromosvodů. ELEKTRONIKA: zabezpečovací systémy, spotřební elektronika
Jih ČR
www.elektro-hruda.cz
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #177 kdy: 18.03.2020, 10:32 »

IP007# (KORONAVIRUS) - Martin Lahoda o provozu PHOENIX Contact v omezeních proti covid-19
    IP007# (KORONAVIRUS) - Martin Lahoda o provozu PHOENIX Contact v omezeních proti covid-19. Český elektrotechnic ký trh se potýká s následky opatření proti koronaviru, společnosti po celé zemi vydávají interní nařízení a posílají své zaměstnance na home office. Jak, v uvozovkách zůstala života schopná společnost ...
    Zdroj: zde...


    
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Peter Munka
Neverifikovaný uživatel @7
*******
Offline Offline



« Odpověď #178 kdy: 18.03.2020, 10:51 »

Rovnako, ako niektore obchody predlzuju zarucne lehoty a lehoty na vybavenie reklamacii, ocakavam predlzenie lehot platnosti revizii. Pre raste poctu nakazenych a reprofilacii oddeleni  v nemocniciach, tam revizneho technika ani nemusia pustit.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #179 kdy: 18.03.2020, 12:46 »

Pre raste poctu nakazenych a reprofilacii oddeleni  v nemocniciach, tam revizneho technika ani nemusia pustit.

No, aby mě zítra pustili na stavbu. Jedu revidovat 4 trafa po 1MVA do Prahy.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Stran: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 18 Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.068 sekund, 22 dotazů.