Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  VEŘEJNÁ ZÓNA
| |-+  Témata ještě nezařazená do příslušných rubrik
| | |-+  EcoQuantum Saver - další variace na téma Eltrick a co je elektrikář 6 třídy?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: EcoQuantum Saver - další variace na téma Eltrick a co je elektrikář 6 třídy?  (Přečteno 4568 krát)
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 04.11.2019, 22:54 »

Elektrikář 6 třídy ? Něco jako čaroděj III. kategorie ?
Kdyby se někomu nepodařilo přeskočit na odkaz
https://shoper365.myshopify.com/pages/per1

tak výtah je zde :
Citace
Pracuji jako elektrikář už 20 let a nedávno jsem se dostal do třídy 6.
Věřte mi, tyto ceny za elektřinu jsou nafukovány uměle! Proto jsem se už dlouho snažil obelstít svůj elektroměr.
Musím se tedy přiznat, že jsem dlouho musel krást elektřinu od státu...

Instaloval jsem tam elektroměr a vedení a majitel začal s opravami. Řezal, vrtal atd. a další den elektroměr ukázal pouze 700 Wattů. Jak je to možné? Po takové spotřebě to mělo být 2-3x více!

Rozhodl jsem se promluvit si s majitelem a on mi ukázal zařízení, které šetří spotřebu elektřiny.

Potom jsem si začal zjišťovat informace o EcoQuantum Saver na internetu a našel jsem jeden vědecký článek, který vše detailně popisoval.

Toto zařízení je malé připojuje se do zásuvky, která se nachází nejblíže u elektroměru a ihned začne fungovat, absolutně tiše! Jmenuje se EcoQuantum Saver. Jak jsem pochopil, nemůžete si toto zařízení koupit v běžném obchodě.

Já osobně jsem si koupil tři zařízení: domů, k rodičům a pro rodiče mé ženy. Nevím, proč - bych měl platit více, když mohu legálně platit méně?

Nyní žijeme v pohodě, nekrademe elektřinu a průměrně platíme za účty za elektřinu 2-2.5x méně, než dříve! Nevyhazuji peníze oknem. Raději je utrácím za své děti a svoji ženu. Moje tchýně toto zařízení také miluje. Moje žena se směje a říká, že její matka mě má nyní raději, než ji samotnou! Úsměv
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #1 kdy: 04.11.2019, 23:27 »

Tak pracovat 20 roků a nedávno se dostat do třídy 6, může buď automatický překladač nebo někdo, kdo opravdu se teprve nyní ocitl v šesté třídě základní školy.

No a ty texty dál, to už asi ani nemá cenu komentovat. Myslím, že je to už za námi a vyřešené.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 05.11.2019, 06:26 »

Takhle se veřejně přiznat ke krádeži.... Takovej charakter se hned tak nevidí..  Škleb Škleb Škleb
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #3 kdy: 05.11.2019, 07:06 »

Je to spíš zloděj druhý třídy.

Na tohle mu může naletět jenom duševně nedostatečný člověk.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #4 kdy: 05.11.2019, 07:50 »

Kdyby mě někdo dobře motivoval, může si vybrat co mu napíšu, jestli děkovný pochvalný dopis, nebo třeba i odborné posouzení, třeba i s kulatým razítkem RT...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #5 kdy: 05.11.2019, 08:44 »

Připomíná mi to historické inzeráty typu:

Věštění z karet, křišťálové koule a kávové sedliny.
Tisíce děkovných dopisů k nahlédnutí.

Dneska se s děkovnými dopisy nikdo patlat nemusí, nadatlute si je na svůj web během půl hoďky.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Jan P
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #6 kdy: 05.11.2019, 08:51 »

Je super, jak technika pokročila. Před pár lety jsme museli do zásuvek strkat krabičky, které kromě toho, že na nich svítila ledka, spořily 25% energie. Dnes stačí zařízení jen postavit do rozvaděče a spoří až 50%.
Koupím 4 a informuji eon, že začínám dodávat zpět do sítě.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Milan Hudec
*
Online Online



« Odpověď #7 kdy: 05.11.2019, 09:14 »

Škoda že krabička málo bliká a vůbec nehouká, spořila by mnohem víc.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #8 kdy: 05.11.2019, 09:24 »

Určité indicie (zdrojový kód stránky, domény) vedou do Polska. Že mě to nepřekvapuje.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Rozvodak
*
Offline Offline




« Odpověď #9 kdy: 05.11.2019, 10:05 »

Jestli elektrikář 6té třídy nemá být pár. 6 dle vyhlášky č. 50/1978sb.   Škleb Po dvaceti letech bylo na čase.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Montér ve službách rozvodných závodů.
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #10 kdy: 05.11.2019, 10:54 »

Fotka je samozřejmě k nalezení ve fotobance.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.039 sekund, 23 dotazů.