Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  VEŘEJNÁ ZÓNA
| |-+  Témata ještě nezařazená do příslušných rubrik
| | |-+  Jak mají být kryté vodiče v elektroměrovém rozvaděči?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jak mají být kryté vodiče v elektroměrovém rozvaděči?  (Přečteno 2861 krát)
Martinkraj
Neverifikovaný uživatel @3
**
Offline Offline



« kdy: 04.11.2019, 20:41 »


EON mi odmítl připojit FVE z důvodu neodpovídající ho zapojení elektrorozvodn é skříně. Bohužel jsem u toho nebyl a elektrikář z EON řekl, že nejsou kryté vodiče kabely a že doporučuje použití vaničkového systému. Tak nějak tomu nevím hlavu ani patu. Foto je s oddělaným krytem deklem kde je výřez na jističe a okénko na elektroměr.

Domnívám se správně, že za elektroměrem by měla být další přepážka která kryje vodiče krýcí kabely?


* IMG_20191031_153947.jpg (67.06 KB, 576x768 - prohlédnuto 788 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Rozvodak
*
Offline Offline




« Odpověď #1 kdy: 05.11.2019, 07:30 »

EON mi odmítl připojit FVE z důvodu neodpovídající ho zapojení elektrorozvodn é skříně. Bohužel jsem u toho nebyl a elektrikář z EON řekl, že nejsou kryté vodiče kabely a že doporučuje použití vaničkového systému. Tak nějak tomu nevím hlavu ani patu. Foto je s oddělaným krytem deklem kde je výřez na jističe a okénko na elektroměr.

Domnívám se správně, že za elektroměrem by měla být další přepážka která kryje vodiče krýcí kabely?

Vadí jim stávající rozvaděč, má masku - krycí panel. Přístroje jsou pod krytem, nelze na ně dát opto sondu bez demontáže krytu.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Montér ve službách rozvodných závodů.
Vlado Konrád
Neverifikovaný uživatel @7
*******
Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 05.11.2019, 10:04 »

Chcú po vás zakrytie ističov s možnosťou plombovania bez krycieho plechu . Tá "vanička" môže vyzerať napríklad takto.


* ER.jpg (57.02 KB, 1200x899 - prohlédnuto 456 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Aktuální slova KUTIL (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.058 sekund, 23 dotazů.