Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Schrack podporuje rozvoj odborných učeben středních škol
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Schrack podporuje rozvoj odborných učeben středních škol  (Přečteno 4497 krát)
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 02.10.2019, 09:02 »

První odborná učebna Schrack v Rožnově pod Radhoštěm
    Doba, kdy bylo vše řízeno jedinou spravedlivou vládou, je pryč. Spolu s ní vznikl velký, doposud existující problém s financováním odborného školství. Všichni víme, že perioda příchodu nových technologií se stále zkracuje a prosadit je konvenčním způsobem do učebních osnov není prakticky možné. Učiliště v České republice potřebují příslušné odborné sponzory. Elektrotechnic ké učiliště v Rožnově slavnostně otevřelo odbornou silnoproudou učebnu s podporou společnosti SCHRACK Technik ...
    Zdroj: zde...


    


    Co pozitivního a konstruktivníh o byste doplnili k této informaci?
Zaznamenáno
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #1 kdy: 01.09.2022, 08:17 »

Schrack podporuje rozvoj odborných učeben středních škol
    Schrack podporuje odborné učebny středních škol. Tentokrát pomohl více než čtvrtmiliónem korun na rekonstrukci učebny SPŠ, SOŠ a SOU Hradební v Hradci Králové se zaměřením na výuku silnoproudu a specializovaný ch softwarových nástrojů. Slavnostní otevření se uskuteční v úterý 6. 9. 2022 od 10:30 hodin přímo v areálu střední školy.  
   

    Související ...
    ... elektrovinka k tomuto diskusnímu vláknu zde!
   



   
Co pozitivního a konstruktivníh o byste doplnili k této informaci?
   
Schrack podporuje rozvoj odborných učeben středních škol
   
Zaznamenáno
Jaromír Táborský
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 04.09.2022, 13:14 »

Ve Schracku taky asi někdo umřel. To už není ten Schrack jako kdysi. Kdysi to byla legrace a potkávali jsme se na turnajích ve fotbale. Dnes holt aspoň dělají ty učebny, no.
Zaznamenáno
Jan Yossarian
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline




« Odpověď #3 kdy: 07.09.2022, 10:29 »

Po včerejšku na Elfetexu musím taky říct, že Schrack už není to, co to bývalo. Dnes tam něco koupím ale žádný šou už nedělají. Udržují vztahy digitálně a na to jim hážu placák. Nová doba!
Zaznamenáno

Marketing ti kreslí svou mapu ke štěstí na celý život, ale co když chceš jít vlastní cestou?
Miroslav Revús
RTEZ E1 A, B
*
Offline Offline




« Odpověď #4 kdy: 11.09.2022, 14:44 »

Lravdepodobne si spočítali, že im peniaze investované do propagácie nepriniesli vyšší obrat.
Zákazníci, ktorí sú závislí na propagačných akciách, nie sú loajálni k značke a jej kvalite. Takí pôjdu kdekoľvek, kde im k ističu pribalia pivo.

Podpora vzdelávania prinesie spoločnosti (aj SCHRACK-u, aj štátu) viac. Už ste zabudli na svoje sťažnosti ohľadom kvality vedomostí učňov?
Zaznamenáno

You don´t have to be old to be wise. (Judas Priest)
But I am :-)
Jan Yossarian
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline




« Odpověď #5 kdy: 11.09.2022, 21:24 »

Podpora vzdelávania prinesie spoločnosti (aj SCHRACK-u, aj štátu) viac. Už ste zabudli na svoje sťažnosti ohľadom kvality vedomostí učňov?
S tímto souhlasím. některé učiliště jsou jako z pravěku. Tedy i někteří učitelé. :-)

Lravdepodobne si spočítali, že im peniaze investované do propagácie nepriniesli vyšší obrat.
Zákazníci, ktorí sú závislí na propagačných akciách, nie sú loajálni k značke a jej kvalite. Takí pôjdu kdekoľvek, kde im k ističu pribalia pivo.
Tady jste mimo realitu. Schrack je obchodní firma a není tu od toho aby suplovala nefunkčnost státu nebo škol. Schrack není živ jen z prodeje přes pult nebo e-shop. Dobrý obchodník udržuje obchodní vazby, protože mu jinak proteče mezi prsty důležitá zakázka. Co si pamatuji, tak nějakých 15 roků u nás seděl vždy každý týden a stále nabízel dodací podmínky a podporu. Byl fakt dobrej a staral se. Pak odešel a ze Schracku se tu už nikdo neobjevil. Vlastně Schrack úplně zmizel. A tak tady sedí jiný obchodník a věru také není špatný. A věřte, že o nějaké přibalené pivo opravdu nejde. Hovořím o odběrech s šesti nulami.

A i přes to, že podpora školství je důležitá, ale kdybych doma řekl, že investuji do učně a ten mi možná za deset roků přinese byznys, tak mám kufry u dveří. Jo Schrack už se nezajímá o své odběratele jako kdysi. Ale nic není věčné. Lidi přichází a odchází.
Zaznamenáno

Marketing ti kreslí svou mapu ke štěstí na celý život, ale co když chceš jít vlastní cestou?
M S
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #6 kdy: 11.09.2022, 22:07 »

Nová doba. Osobne ma absolútne nezaujíma strácať čas vykecávaním sa s obchoďákmi. Keď niečo hľadám a nie som si istý, vystrelím email a väčšinou do niekoľkých hodín mám podrobnú odpoveď aj s CP ak nejde o eshopové položky. Ak urgentne, volám priamo pridelenému obchoďákovi.

Jedna vec, ktorá sa mi na Schracku sakra páči je dostupnosť eshopu a priamo viditeľnými cenami (aktuálnymi pre OEM odberateľa, samozrejme). Eshop je relatívne prehľadný, bleskovo vyklikám čo potrebujem a o deň-dva zvoní kuriér. Ak by mali viac prvkov priemyselnej automatizácie pre malé stroje(do čoho ich už dlhšie tlačím, proxy, bezpečnostné relé a podobne),  radostne presuniem celé objednávanie k nim.

Je len škoda, že 22mm tlačidlá majú prebrandovanú M22 od Eatonu (ak pamäť neklame) a tieto tlačidlá sú oproti napr Schneider XB4 vcelku šmejdy. A radové svorky sú zas Phoenix Contact, ktoré na rozdiel od Wago zle znášajú zasúvanie vodičov bez otvorenia klietky náradím.

Ak to tu niekto od Schracku číta, snáď moje slová padnú na úrodnú pôdu.
Zaznamenáno
Miroslav Revús
RTEZ E1 A, B
*
Offline Offline




« Odpověď #7 kdy: 18.09.2022, 08:55 »

SCHRACK má veľa komponentov od Eatonu. A tlačidlá eady MM používam rád, mne sa práve ich konštrukcia osvedčila ako relatívne blbuvzdorná.
Obchoďáka ani ja nemusím vidieť (a to mám Schrack 500m od domu) ,   dôležité je, že keď mám problém, tak ho rieši a vyrieši.

Veľmi oceňujem program SchrackDesign, kde si vyskladám rozvádzač, vyexportujem komponenty do e-shopu jediným kliknutím a program vytvorí aj kompletnú dokumentáciu s tepelným výpočtom.

Ja som s nimi vcelku spokojný.
Zaznamenáno

You don´t have to be old to be wise. (Judas Priest)
But I am :-)
Jan Yossarian
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline




« Odpověď #8 kdy: 18.09.2022, 12:09 »

SCHRACK má veľa komponentov od Eatonu. A tlačidlá eady MM používam rád, mne sa práve ich konštrukcia osvedčila ako relatívne blbuvzdorná.
Obchoďáka ani ja nemusím vidieť (a to mám Schrack 500m od domu) ,    dôležité je, že keď mám problém, tak ho rieši a vyrieši.

Veľmi oceňujem program SchrackDesign, kde si vyskladám rozvádzač, vyexportujem komponenty do e-shopu jediným kliknutím a program vytvorí aj kompletnú dokumentáciu s tepelným výpočtom.

Ja som s nimi vcelku spokojný.
Schrack mi připadá jako Baťa. Kdysi to byla legenda, dnes si koupit boty u Bati, je tak možná na jednu sezónu. Schrack už nikoho neposílá ani na malá setkání místních elektrocechů. Včera jsme to probírali s místními elektrikáři. Oni si ve Schracku chtějí jen četovat a na to jim tu každý hází placák. Asi jim zapomněli říct, že covid už není, to co býval.
Zaznamenáno

Marketing ti kreslí svou mapu ke štěstí na celý život, ale co když chceš jít vlastní cestou?
Miroslav Revús
RTEZ E1 A, B
*
Offline Offline




« Odpověď #9 kdy: 22.09.2022, 14:52 »

Vypadá to, že český a slovenský Schrack sú výrazne odlišné spoločnosti.
Zaznamenáno

You don´t have to be old to be wise. (Judas Priest)
But I am :-)
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #10 kdy: 22.09.2022, 20:52 »

Schrack mi připadá jako Baťa. Kdysi to byla legenda, dnes si koupit boty u Bati, je tak možná na jednu sezónu. Schrack už nikoho neposílá ani na malá setkání místních elektrocechů. Včera jsme to probírali s místními elektrikáři. Oni si ve Schracku chtějí jen četovat a na to jim tu každý hází placák. Asi jim zapomněli říct, že covid už není, to co býval.
Nějak jsem nepochopil oč jde. Schrack znám hodně dlouho stejně tak jako jiné společnosti. Lidé přicházejí a odcházejí, s tím se mění i strategie. Tak to funguje všude. To, že pláčete zde je zcela zbytečné. Tyto diskuse není počtení pro obchodníky. Mohu poskytnout kontakt, kam si postěžovat přímo. Zkuste prosím neplevilt témata podobným obsahem. Není to zařaditelné.
Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.05 sekund, 23 dotazů.