Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Veřejnost, spotřebitelé, neodborníci, kutilové, laici
| |-+  Montáže, instalace, zásahy které neodborníci rádi páchají sami
| | |-+  Kdo mi zapojí sporák?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Kdo mi zapojí sporák?  (Přečteno 6747 krát)
Jakub Menoušek
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 18.12.2006, 12:41 »

 koupil jsem si pres internet elektricky vestavny sporak pro kombinaci s varnou deskou znacky Whirlpool... Ted resim kdo mi to doma zapojí? Pro mne není problém tech pet dratu zapojit do prislusnych svorek na sporaku, ale sam si to nemuzu potvrdit do zarucniho listu  Hněv

Staci mi do zarucaku podpis (pripadne razitko) elektrikare, nebo musim vyhledat nejake servisni tredisko Whrirlpool?

Nebo je nejakym zpusobem povinen montaz zajistit internetovy prodejce?

Diky moc za rady, nemam kde varit a uz pomalu umiram hlady ....  Pláč
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Michael Holaň
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 18.12.2006, 13:48 »

Kdokoliv, kdo má razítko elektrotechnic ké firmy, je jedno zda fyzická osoba či firma. Vyplněný ZL ručí výrobci, že byl sporák zapojen dle ČSN a následných předpisů. Tím máte nárok na záruku, kterou uplatníte tam kde jste sporák  koupil, pokud vám vyhoří byt, nebo bude sporák poškozen prokazatelně chybným zapojením, škodu uplatňujete po firmě, kterou máte v razítku.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jakub Menoušek
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 18.12.2006, 15:01 »

hm, diky za radu....sehnal jsem jedinou firmu v Brne, ktera je mi to schopna zapojit....cht eji za to 800,- !!  Šok    ...  DAREBACI !!
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jan Alin
*
Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 18.12.2006, 15:35 »

No když si vezmu že ten člověk musí vzít nářadí, dojet k vám třeba přes půl Brna, zapojit sporák, odzkoušet jestli je funkční, vyplnit záručák, odjet zpátky na firmu a z těch 800,- ještě zaplatit daně tak to nevypadá nereálně. (Jen si tak nahlas uvažuju  Mrknutí )
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #4 kdy: 18.12.2006, 16:02 »

Na téma
Jak stanovit výšku ceny za elektro služby?
pokračujte prosím tudy:
http://diskuse.elektrika.cz/index.php/topic,3947.0.html
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.038 sekund, 22 dotazů.