Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  VEŘEJNÁ ZÓNA
| |-+  Témata ještě nezařazená do příslušných rubrik
| | |-+  Pozná někdo výrobce této skříně?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Pozná někdo výrobce této skříně?  (Přečteno 3698 krát)
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 08.03.2018, 17:59 »

V jedné provozovně chybí kryt rozvaděče. Prý se před lety při malování jaksi "ztratil". Takto to samozřejmě provozovat nelze.
Byl jsem majitelkou požádán, jestli bych jim nemohl chybějící kryt sehnat. Je mi jasné, že samotný kryt se nesežene a že je zapotřebí pořídit celou skříňku, ale nezjistil jsem výrobce.

Nemohl by mi někdo napovědět výrobce? Podle rozmístění a provedení přípojnic by se to snad dalo poznat.


* WP_20180308_11_16_06_Pro.jpg (951.5 KB, 2592x1456 - prohlédnuto 670 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #1 kdy: 09.03.2018, 13:55 »

Je to první generace Merlinu od SE, tuším to dnes už vyrábí v druhovýrobě pod jinou značkou po nástupu druhé generace Merlinu od Schneider Electric.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Zdenek Hejčl
OSVČ - živnostník
*
Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 09.03.2018, 14:15 »

Domnívám se, že je to SCAME,
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektromontér EZ-M, O-E2/A. Východní Čechy
Výroba, montáž a servis vah. EU
David Hruda
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #3 kdy: 09.03.2018, 14:56 »

Taky se mi zdá, že by to mohl být Scneider.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revize E2/A, montáže, projekty, alarmy...
Smluvní partner společnosti EG.D
Znalec v oboru ELEKTROTECHNIK A: rozvody a instalace, spotřebiče, hromosvody a ochrana proti přepětí, revize el. zařízení a hromosvodů. ELEKTRONIKA: zabezpečovací systémy, spotřební elektronika
Jih ČR
www.elektro-hruda.cz
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #4 kdy: 09.03.2018, 15:43 »

I osazení přístrojů by tomu odpovídalo.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
Tomáš Hradecký
*
Offline Offline



od projektu po revizi


WWW
« Odpověď #5 kdy: 09.03.2018, 18:48 »

podle montáže vrchního krytu ( na dva šrouby do držáku DIN lišty ) bych na to zkusil dát kryt z OEZ Stilo 12 modulů .
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

projekty ,  elektroinstala ce ,  hromosvody ,  revize E2/A ,  slaboproud ,  silnoproud ,  
Liberecký ,  Královehradeck ý ,  Středočeský kraj
www.elektrohra decky.cz ,  tel :739643901
Martin Švento
Neverifikovaný uživatel @2
*
Offline Offline



« Odpověď #6 kdy: 09.03.2018, 19:47 »

Nejedná sa o 12 modulový rozvádzač od Tracon-Electric? https://sk.traconelectric.com/product/EDS121/Rozvodna-skrina-podomietkova--s-priehladnymi-dvierkami-1%D712-modul--IP40--H%D7W%D7D200%D7260%D760mm
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Tomáš Jergl
*
Offline Offline



« Odpověď #7 kdy: 10.03.2018, 08:08 »

Je to podle mě první generace Merlin Gerin Minipragma. Myslim že se už nevyrábí.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.042 sekund, 22 dotazů.