Je chytrý zámek Danalock V3 smysluplně propojitelný třeba s Foxtrotem?

(1/2) > >>

Miroslav Minařík:
Velice pěkná věc a jak slyším od přátel těší se velké oblibě.
Sám jsem vůči všem elektronickým novinkám zdrženlivý, než se dozvím jak a zda vůbec podobnou vychytku lze propojit se stávající systémovou instalací.
Běžný spotřebitel netuší, že příliš mnoho autonomních systémů pod jednou střechou je spotřebitelova smrt.

Danalock V3 chytrý zámek bez cylindrické vložky - Bluetooth
Zapomeňte nezapamatovate lné vstupní kódy a klíče nechte klidně doma. S chytrým zámkem Danalock V3 vám k otevření dveří postačí jediný dotyk displeje chytrého telefonu nebo Apple Watch! Danalock V3 je nejsilnější a nejrychlejší chytrý zámek na trhu, k tomu nejmenší a nejchytřejší. Bez problémů jej nainstalujte na všechny běžné typy dveří, přičemž nastavením i kalibrací vás podrobně provede intuitivní aplikace. S tou Danalock V3 komunikuje přes Bluetooth, přičemž přenos dat je šifrován pomocí algoritmu AES 256.



https://www.easystore.cz/danalock-v3-bluetooth-smart-lock.html

Je toto zařízení zcela autonomní a izolované od světa nebo má někdo něco lepšího a propojitelného?

Fuk Tomáš:
Citace: Miroslav Minařík  17.07.2017, 20:35

Danalock V3 chytrý zámek bez cylindrické vložky - Bluetooth
Tenhle marketingový výkřik se moc nepovedl - montuje se to na vnitřní straně na cylindrickou vložku místo knoflíku. Zámek se zvenčí odemyká klíčem nebo appkou v mobilu.
Co se týče propojitelnost i - konkrétní info jsem nenašel. Starší zámky byly integrovatelné do sítě Z-Wave, ale jak je to u tohohle (s ohledem na šifrování),  to nevím.

Jiří_Hrubý:
Je to spíš motorický pohon s dálkovým ovládáním. Doplněk ke stávajícímu zámku, polovičaté řešení, spíše frajeřinka.
Na integraci do systému je připravený např ASSA ABLOY řady ELxxx, ale tomu pak odpovídá i cena za komplexnost řešení a kompatibilitu s čímkoliv.

Milan Hudec:
Od vynálezu čteček sítnice jsou tyhle systémy k pousmání.
Navíc u zabezpečení dveří platí nadčasové pravidlo kombinace mechanického a elektronického závěru.
U mechanického u mne vítězí EVVA MCS.

Fuk Tomáš:
Citace: Milan Hudec  17.07.2017, 23:26

Navíc u zabezpečení dveří platí nadčasové pravidlo kombinace mechanického a elektronického závěru.

No jo, ale to pak není tak děsně kůůůl.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Odpověď