Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  VEŘEJNÁ ZÓNA
| |-+  Témata ještě nezařazená do příslušných rubrik
| | |-+  Jak je možný odporový ohřev DALYN s účinností 130%?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 4 5 6 [7] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jak je možný odporový ohřev DALYN s účinností 130%?  (Přečteno 52341 krát)
Petr Liskar
*
Offline Offline



« Odpověď #108 kdy: 13.08.2018, 15:47 »

Aktuálně to upv shodilo ze stolu (vrátilo, nezapsalo, poplatek propadl)
https://isdv.upv.cz/webapp/rozhodnuti.showDocP?p_id=twNZHagu

To jste si špatně vyložil. To není smetení ze stolu, ale vrácení na stůl...   zle
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jan Yossarian
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline




« Odpověď #109 kdy: 13.08.2018, 17:30 »

Citace
Orgán prvého stupně řízení se neztotožnil s údajem, že předmět přihlášky vynálezu vykazuje úspory elektrické energie  při ohřevu průmyslové pece 17,9 %,  resp. 19,17 %,  když je tento předmět  zapojen mezi přívod elektrické energie a topné odporové těleso. V této souvislosti orgán prvého stupně řízení poukázal na to, že na diodách D1 až D4 
a ekvivalentním sériovém odporu reaktančních prvků předmětu přihlášky vynálezu bude docházet ke ztrátám energie ΔQ, a že při provozu pece je třeba též zohlednit tepelné ztráty způsobené odvodem tepelné energie.     

Kamaráden! Chodili jsme asi do stejné školy, no ...  tanecek
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Marketing ti kreslí svou mapu ke štěstí na celý život, ale co když chceš jít vlastní cestou?
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #110 kdy: 13.08.2018, 18:59 »

V jednu dobu mě lákali na návštěvu do jedné firmy v Plzni, kde si ten zázrak nechali nainstalovat.
Sice jsem na to byl zvědavý "mimo laboratoř výrobce",  ale zvítězil jiný přístup: nechtěl jsem, aby moje návštěva byla prezentována tak, že jsem tam byl, viděl, že se mi to líbilo, že jsem na tom nenašel chybu...
Protože jako RT bych mohl posoudit jedině bezpečnost z hlediska úrazu elektrickým proudem nebo možnost zahoření a to věřím, že to v pořádku je...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Stran: 1 ... 4 5 6 [7] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.054 sekund, 22 dotazů.