Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  KOPOS: Katalog elektroinstalačního úložného materiálu 2015-16
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: KOPOS: Katalog elektroinstalačního úložného materiálu 2015-16  (Přečteno 11822 krát)
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #18 kdy: 04.10.2015, 13:16 »

To, na co odkazuje Honza, je pěkné, ale to by se snad do slabé příčky ani nevešlo...
Ale Milan mi "udělal radost" že nejsem sám, komu by se líbilo zjednodušení při montáži vypínačů z jedné a druhé strany zdi u dveří... 
Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Vít Rotrekl
*
Offline Offline



« Odpověď #19 kdy: 04.10.2015, 14:05 »

Ano myslel jsem to co postnul Honza F.

Řešení do příčky, kde jsou dvě krabice proti sobě, a nelze zasádrovat každou zvlášť, jsem prováděl tak, že buď se jedna posunula kousek výš, nebo je možné řešení, že se krabičky sešroubují zádama k sobě.

Ale pravdou, je že takový produkt, kde bude mezi krabice osazený kousek trubky by byl pěkný, ale upřímě, přemýšlím, kolikrát jsem to za poslední rok dva potřeboval.... Možná tak jednou dvakrát. Takže pokud by tohle bylo potřeba řešit takto občas, tak je otázkou kolik by takový produkt stál peněz...
Zaznamenáno

Mírně pokročilý RT Úsměv
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #20 kdy: 04.10.2015, 18:19 »

Víťo žádný kus trubky mluvím o dlouhé krabici beze dna kterou si uřízneš dle šířky stěny.
Zaznamenáno
Vít Rotrekl
*
Offline Offline



« Odpověď #21 kdy: 04.10.2015, 19:44 »

Jo pochopil jsem to, jen jsem to blbě napsal.
Zaznamenáno

Mírně pokročilý RT Úsměv
Stran: 1 [2] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.051 sekund, 23 dotazů.