Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Hrobař: jak připojit notebook ve Švýcarsku (zásuvka J), když nemám redukci?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Hrobař: jak připojit notebook ve Švýcarsku (zásuvka J), když nemám redukci?  (Přečteno 4249 krát)
Tomáš Sládek
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 25.03.2015, 09:56 »

Prodlužovačka opatřená dvěma banánky patří k základním pomůckám válečného reportéra, to je známá věc.  Ale ve Švýcarsku?

Úkol: zajistit nabíjení notebooku v hotelu.

Jednoduché řešení nemožné. Rozteč souhlasí, ale kolíky mají větší průměr, než díry. A to i po odstranění krytu zásuvky.

Hrobařovo řešení viz fotografie.


* swiss socket adaptor.jpg (166.95 KB, 900x600 - prohlédnuto 784 krát.)
Zaznamenáno
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #1 kdy: 25.03.2015, 23:07 »

OK. Jak řešíte šťávu pro vrtačku v panelovém domě, kde nemáte přístup k zásuvce a jenom přístup do stoupačky na chodbě?
EDIT: tohle je samozřejmě extrém
Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 25.03.2015, 23:10 »

Já si takto nějak podobně ve švajcu zapojil na stavbě rychlovarnou konvici abych neumrzl... Stavoša málem omývali...  tanecek
Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #3 kdy: 25.03.2015, 23:25 »

Elektrikář si vždycky šťávu nějak pořídí. Jako študákovi mi k uvaření vody na kafe stačily dvě hliníkové vidličky a kus drátu ...
Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #4 kdy: 25.03.2015, 23:26 »

Nebo na ohřev párků ke svačině: vidlice s dvěma metrovejma drátama, jen bylo třeba položit na nějakou izolující podložku, jinak padal chránič...
Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #5 kdy: 26.03.2015, 05:10 »

V tomto státě jde redukce koupit kdykoli a kdekoli, v hotelech jsou jich k dispozici také mraky, osobně jsem spokojen s jejich cestovní redukční výsuvnou kostkou, tu tam koupíte také všude.
Zaznamenáno
Martin Novák
*
Offline Offline




« Odpověď #6 kdy: 27.03.2015, 07:53 »

Elektrikari staci dva draty ze zdi. To jen ti laici kolem chteji na kazdem metru nejakou zasuvku...
Zaznamenáno
Milan Dupal
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline




« Odpověď #7 kdy: 27.03.2015, 09:01 »

V tomto státě jde redukce koupit kdykoli a kdekoli, v hotelech jsou jich k dispozici také mraky, osobně jsem spokojen s jejich cestovní redukční výsuvnou kostkou, tu tam koupíte také všude.

Obávám se, že ve vnitrozemí Švýcarska od sobotního poledne do pondělního rána koupíte pouze občerstvení na Coop nebo Migrol čerpací stanici. Nějaký ten pátek jsem tam pracoval...
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.047 sekund, 22 dotazů.