Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Používáte také Omnifocus? A pomůžete mi ho správně nastavit?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Používáte také Omnifocus? A pomůžete mi ho správně nastavit?  (Přečteno 3045 krát)
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« kdy: 05.07.2014, 21:10 »

Toto téma je zaměřeno na uživatele iOS nebo OSX, kteří používají Omnifocus.
Přes to, že GTD používám aktivně asi pět roků, Omnifocus jsem nasadil teprve nedávno. Mám jej v kapse, na tabletu i laptopu. I když je nastavení Omnifocusu individuální, je dobré nejdříve zjistit oč jde a pak se rozhodovat.
Školení v češtině bude nejdříve v srpnu (Josef Jasanský) a tak musím nasávat jiné zdroje. Samozřejmě, že Omnifocus už mám v běhu, ale domnívat se, že je vyladěn po pár týdnech by byla pošetilost. A tak hezky popořádku.
Zde je ukázán jeden z možných rozvrhů projektů a kontextů ...


Už zde přicházím na myšlenku úplně jiné koncepce, než mám nyní nastavenou!
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #1 kdy: 05.07.2014, 21:43 »

Omlouvám se, že jako "plevel"  s androidem  angel si dovoluji připět k tématu, které se týká zcela jiného operačního systému, tedy vlastně zcela jiné filozofie.

V rámci hledání vhodného pomocníka, přesněji řečeno dalších alternativ  pro GTD, jsem se dostal i na tyto stránky. Nevím, do jaké míry jsou, nebo budou přínosné.

http://www.omnifocusaja.cz/
Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #2 kdy: 05.07.2014, 22:04 »

Omlouvám se, že jako "plevel"  s androidem  angel si dovoluji připět k tématu, které se týká zcela jiného operačního systému, tedy vlastně zcela jiné filozofie.

V rámci hledání vhodného pomocníka, přesněji řečeno dalších alternativ  pro GTD, jsem se dostal i na tyto stránky. Nevím, do jaké míry jsou, nebo budou přínosné.

http://www.omnifocusaja.cz/
No, ty tvoří níže zmiňovaný (Josef Jasanský). Ale skutečnost, že se někdo těší na kurz a čeká na něj, ho neopravňuje zahálet!

Honzo skoro bych se omluvil za to nakouslé "Japko",  ale kdo mne zná, tak ví, že co dělám má svůj logický důvod. A Apple nepoužívám jen tak. Poznámky o tom, že jde o "předražené cosi" mne nechává chladným. Ať tomu lidé klidně věří dál.
 tanecek
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #3 kdy: 06.07.2014, 11:35 »

Kdo se zajímá o GTD ví, že sběr dat musí být rychlý a spolehlivý tak, abychom na něj v zápětí už nemuseli myslet. Josef Jasanský uvádí další tip na kapesní iOSapp zde. Umí sesbírané zaslat do mnoha aplikací!
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.059 sekund, 23 dotazů.