Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Poradil by mi někdo prosím s verifikací účtu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Poradil by mi někdo prosím s verifikací účtu?  (Přečteno 4606 krát)
slavaondra
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 28.06.2014, 22:20 »

Již několik let koukám na vaši stránku kde se snažím pročítat vaše diskuze a pamatovat si vaše rady a postupy k tomu, abych se v budoucnu vyhnul problémů a neřešitelných situací. Za dobu co si pročítám vaše vlákna mohu říci, že jsem si už díky vám poradil s mnohdy pro mne neřešitelnými situacemi.

Žel pro mne jakož to "smrtelníkovi" je k odbornému archivu vstup zakázán, tak jsem si řekl že bych si zkusil u vás udělat verifikaci účtu. Jak jsem to ale pročítal, nevím jestli to úbec splňuji a vlastně jsem ani nepochopil jak ověřit své znalosti - nikdy jsem to ještě nedělal.

Moje dosažená úroveň je zatím mezi vámi nicotná, jsem vyučen elektrikářem silnoprouďařem s tím že si dělám nástavbu. Od mala sice dělám po stavbách, ale to nemohu nijak doložit Úsměv
Zatím mám z 50 pouze paragraf 5 :/

Takže asi tak.

Vaše fórum mi bylo mnohdy jak učitelem, tak encyklopedií znalostí. Za to děkuji.

Ondra
Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #1 kdy: 28.06.2014, 22:42 »

Již několik let koukám na vaši stránku kde se snažím pročítat vaše diskuze a pamatovat si vaše rady a postupy k tomu, abych se v budoucnu vyhnul problémů a neřešitelných situací. Za dobu co si pročítám vaše vlákna mohu říci, že jsem si už díky vám poradil s mnohdy pro mne neřešitelnými situacemi.

Žel pro mne jakož to "smrtelníkovi" je k odbornému archivu vstup zakázán, tak jsem si řekl že bych si zkusil u vás udělat verifikaci účtu. Jak jsem to ale pročítal, nevím jestli to úbec splňuji a vlastně jsem ani nepochopil jak ověřit své znalosti - nikdy jsem to ještě nedělal.

Moje dosažená úroveň je zatím mezi vámi nicotná, jsem vyučen elektrikářem silnoprouďařem s tím že si dělám nástavbu. Od mala sice dělám po stavbách, ale to nemohu nijak doložit Úsměv
Zatím mám z 50 pouze paragraf 5 :/

Takže asi tak.

Vaše fórum mi bylo mnohdy jak učitelem, tak encyklopedií znalostí. Za to děkuji.

Ondra

V prvé řadě byste mohl vědět, že se s redakci nediskutuje tudy. To je uvedeno v pravidlech volně dostupných. Z každé stránky jsou taktéž každému smrtelníkovi dostupné informace o verifikaci. Z mého pohledu jsou úplné, jasné a čitelné. Možná proto také verifikací děláme i desítky týdně.
Ne všichni umí používat vyhledávání nebou související odkazy, proto také často zvedáme telefony a radíme. A protože někteří nemohou najít na každé stránce dole ani telefon, tak se ptají zcela cizích uživatelů.

Jedna ze stránek pojednávajícíc h o verifikacích je zde
http://elektrika.info/pro-inzerenta/moznosti/nase-portaly/co-je-to-verifikace-uzivatelskeho-uctu

Pokud by něco nebylo jasné zavolejte mi v nějakou denní dobu. Pokud na mne najdete telefon.
 tanecek
Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.058 sekund, 23 dotazů.