Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Nemáte zkušenost s multifunkčními kleštemi 9v1?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Nemáte zkušenost s multifunkčními kleštemi 9v1?  (Přečteno 2689 krát)
radek.kolbaba
« kdy: 24.06.2014, 11:38 »



Často někde u někoho něco zapojuji a chtěl bych mít nějaké nářadí vždy u sebe.
Našel jsem tohle:
Nemáte s tím někdo zkušenost, jestli to opravdu něco vydrží?
Dá se s tím oholit drátek?


* _vyr_65multifunkcni-kleste-9v1.jpg (75.35 KB, 548x541 - prohlédnuto 295 krát.)
Zaznamenáno
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 24.06.2014, 21:21 »

Neznám, osobně doporučuji kleště pro elektrikáře od Knipex, sebral jsem jim na brusce vředu čtvercový profil abych mohl tvořit očka a je to pro práce menšího rozsahu super.
Zaznamenáno
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 24.06.2014, 22:35 »

Jestli opravdu "často něco zapojujete",  tak byste si zasloužil nějakou brašničku nebo kufřík se seriozním nářadím pro pořádnou práci.
Různé univerzální zázraky s "X+1 funkcemi" zpravidla neumí nějak mimořádně dobře ani jednu.

Pro práci na elektrickém zařízení preferuji "izolované nářadí, u kterého se mi nestane nic mimořádného, např. že by se mi kleště složily do kostičky"
Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Jiří_Hrubý
Neverifikovaný uživatel @7
*******
Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 25.06.2014, 08:43 »

S něčím takovým, ale od Bahca jsem v nouzi dokázal vyměnit zásuvku, jistič a vyměnit zástrčku na prodlužováku. Ono to jde, ale je to partyzánština a navíc ta izolace chybí, v zapnutém rozvaděči je to o zánět spojivek v lepším případě.
Zaznamenáno
Petr M
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #4 kdy: 25.06.2014, 09:01 »

Nevím jak jsou na tom co do funkce a materiálu, ale izolace žádná. Pokud s tím člověk zabere a složí se to, má v lepším případě skříplou kůži a vražený drát pod nehtem.

Na cesty jako atrapa nářadí stačí 1PK-816N od GME - auto to uveze, v baťohu se to taky schová a věřil bych tomu o dost víc (i když to zavání častou obměnou jenotlivých kousků).
Zaznamenáno

Jsem programátor jednočipů, zaměřený na automatizaci. Se zájmem o silnoproud od pěti let, maturitou elektro a papírama na to, abych mohl svůj výtvor legálně otestovat pod napětím do 1kV...
Petr Filipi
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #5 kdy: 25.06.2014, 12:56 »

Pokud by vám nevadila vyšší cena, koukněte po značce Latherman (třeba tady: http://www.armytrade.cz/detail/naradi-skladaci-leatherman-kick-stribrne/.
Ale je to od 1.000 Kč výše, nicméně záruka je třeba 25 let a součástí je i pojistka proti zavření nástroje.
Jen ta cena, za lepší kousek třeba 4.000 Kč (http://www.gearforreal.cz/leatherman/m-1955/?gclid=CjkKEQjw5qmdBRCn--70gPSo074BEiQAJCe7zfkvqGMGCq8_cIY99IQwbJMmHiGRXwwswKMbZ-pOZtPw_wcB).

A za 4.000, to už je nějakých šroubováků od Knipexu.

Petr Filipi
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.035 sekund, 22 dotazů.