Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Kabeláž k předřadníku a zářivkám T5?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Kabeláž k předřadníku a zářivkám T5?  (Přečteno 1492 krát)
PetrSpal
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 13.02.2015, 21:03 »

Moderátor: Zadání nesplňuje místní pravidla.



chtěl bych se zde zkušených zeptat na vyřešení kabeláže k předřadníku a zářivkám T5.
Konstruoval jsem osvětlení pro akvárium, nicméně nyní mne trápí nějaké otázky.

K předřadníku jsem použil flexo šňůru 3x0,75, jak si žádá předřadník Osram Quicktronic. Nicméně zapojení flexo šňůry do svorek předřadníku je maturita. Jedná se o vsouvací svorky a pletený vodič flexo šňůry tam drží na dobré slovo, nemá pevnost, aby tam byl řádně vsunut, vyskakuje. Koncovky, co byly na jednotlivých vodičích, jsem sundal, ty se tam vůbec nevlezou.
Je na to nějaká finta?
Z předřadníku k zářivkám jsem použil CY drát 0,75mm, opět jak si žádá specifikace nad předřadníku. Nicméně organizace a manipulace s nimi je špatná, obzvlášť se 4mi najednou.
Chtěl bych je nahradit něčím jiným, např. nějakou 2 linkou. Existuje něco jako dvoulinka z CY drátu? Nebo jak to vyřešit, aby se dala kabeláž dobře zorganizovat a hlavně pořádně zasunout do předřadníku.
Díky.
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.046 sekund, 22 dotazů.