Nová sekce! DOUČOVÁK tonoucího Elektronauta

(1/6) > >>

Miroslav Minařík:
BLOG tonoucího Elektronauta je určen studentům a těm, kteří tento obor teprve poznávají.
Práva editace se nyní nastavují.
Odpovídat budou moci pouze uživatelé (i studenti) s verifikovaným účtem.

Milan Hudec:
Se obávám, že obor poznávají nejvíce pråvě verifikovaní, těm bude odpovídat kdo? (dance)

Miroslav Minařík:

Dobrá otázka. Ale to není na programu dne.
Tento příběh začal proto, že je školství v takovém stavu v jakém je.
Již několik roků sleduji a poslouchám co se kde na školách učí.
Na výstupu je vždy špatná celá škola a špatní absolventi.
Všechno je však o lidech. Nikoliv o institucích, penězích, fondech a podporách.

Potkal jsem pár šikovných. Dejme jim šanci. Mnozí verifikovaní profíci si rádi zopakují základy  (dance)

Nebo myslíš Milane, že je lepší zárodky Elektronautů nechat na pospas těm progresivním osnovám Evropské unie?

Milan Hudec:
Coby laik se optám na hromosvod a dostane se mě verifikované odpovědi HH a Hulína, to abych se oběsil ještě před jeho realizací

Kastner Lubomír:
Přesně tak. To není o penězích, školách, dotacích apod. i když i to hraje určitou roli. Pokud ten dotyčný sám nebude mít zájem pracovat v tomto oboru, pak bude stále laik i když s papírem elektrikáře. Na druhou stranu je leckterý lajk daleko šikovnější a znalejší než někteří profíci. A pak i my tzv. profíci se musíme učit stále. Každý den. Stále se objevují nové vyhlášky, normy, předpisy apod. je plno novinek co se týká materiálů, výrobků i výrobců. takže podle mě je to skutečně jen o přístupu, elánu, chuti a šikovnosti. Pokud se z práce stane i trochu koníček, tak pak je to nejlepší kombinace a to jak pro nás, ale zvláště pak pro spokojené zákazníky, kde odvádíme kvalitní práci.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana