Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Kdo z vás přivítá zrušení poplatku za roaming v Evropě?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Kdo z vás přivítá zrušení poplatku za roaming v Evropě?  (Přečteno 6614 krát)
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« kdy: 04.04.2014, 16:33 »


Kdo z vás přivítá zrušení poplatku za roaming v Evropě? My v redakci všichni!
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #1 kdy: 04.04.2014, 16:54 »

Otázka by spíš měla být, komu je to proti srsti kromě operátorů?
Jak to  vlastně má být? začátek 2015 za volání  a konec 2015 za dat?
Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 04.04.2014, 17:52 »

My "z pohraničního pralesa" určitě! A z úplně jiného důvodu, než mnozí jiní!
Tady mají "díry" všichni operátoři a největší ten, co nejvíc machruje v reklamách!
Takže není žádná vyjímka, že zvoní mobil. Volající neví, že je volaný přihlášen na zahraničního operátora, ač je několik km ve vnitrozemí.
A volaný, když si toho nevšimne, přijme hovor a pak se diví, kolik má doplatit za hovor v zahraničí, když v zahraničí nebyl!!
Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #3 kdy: 04.04.2014, 18:33 »

začátek 2015 za volání  a konec 2015 za dat?
Této větě asi nerozumím.
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #4 kdy: 04.04.2014, 18:56 »

Kdy mají skončit poplatky za roaming? Neměl jsem čas to studovat, ale myslím jsem zaslechl, že ze začátkem roku 2015 mají skončit poplatky za volání (tj. hovory) a pak s koncem roku 2015 za datový roaming.
Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #5 kdy: 04.04.2014, 19:01 »

Doteď jsem měl 1/2 hodiny roamingu zdarma každý měsíc v rámci tarifu, použiji to jen jednou za rok na dovči........j inak ne!!
takže u mě je cena za roaming celkem jedno! tanecek
Protože ročně 5,5 hodiny roamingu jim nechám ! Mrknutí
Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Martin Novák
*
Offline Offline




« Odpověď #6 kdy: 04.04.2014, 19:13 »

Jiste, ten kdo je skoro furt na cestach nekde v zahranici zruseni poplatku jiste privita. Zbyva uz jen rict, kdo to zaplati. Tady je pohled z druhe strany:

http://www.reformy.cz/zpravy/konec-roamingu-v-eu-zaplatite-vy/
Zaznamenáno
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #7 kdy: 04.04.2014, 19:31 »

Takže namísto času věnovaného místním kráskám budeme levně volat manželkám domů zdali je buchta ještě teplá tanecek
Zaznamenáno
Jan Palička
*
Offline Offline



« Odpověď #8 kdy: 04.04.2014, 20:01 »

Kdo z vás přivítá zrušení poplatku za roaming v Evropě? My v redakci všichni!
Že by si operátoři nechali vzít zisk z roamingu? Tomu nevěřím. Takže bych tipoval, že ho rozloží do tarifů....kone ckonců Telefonika už se nechala slyšet, že pokud kafe s mlékem má stát stejně jako kafe bez mléka, musí být nutně základní cenou kafe cena kafe s mlékem...
Zaznamenáno
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #9 kdy: 04.04.2014, 20:55 »

Jiste, ten kdo je skoro furt na cestach nekde v zahranici zruseni poplatku jiste privita. Zbyva uz jen rict, kdo to zaplati. Tady je pohled z druhe strany:

http://www.reformy.cz/zpravy/konec-roamingu-v-eu-zaplatite-vy/

Článek v odkazu jsem dočetl až po :
Citace
Chudí budou dotovat své bohatší spoluobčany.
Takovéto plky si pamatuji ještě z Občanské nauky a pak z PŠM (ti co byli na volně vědí).  zle

Nejsem zastáncem regulací a zasahování do trhu ze stran Bruselských ale i jakýchkoli jiných pomazaných hlav, ale tohle se mi nezdá jako nejhorší.
Vzpomínáte, když u nás první operátor zavedl tarif bez omezení, jak se ozývaly hlasy, že to nemůže dlouhodobě ekonomicky fungovat a že se to nutně projeví např. na pomalejší výstavbě a obnově sítí?

A např. ZDE se jeden vytahuje, že LTE zavede ještě před původním termínem.

Dovolím si tvrdit, že se zrušením roamingových příplatků to bude obdobné.
Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
Jan Palička
*
Offline Offline



« Odpověď #10 kdy: 05.04.2014, 08:23 »

Článek v odkazu jsem dočetl až po :Takovéto plky si pamatuji ještě z Občanské nauky a pak z PŠM (ti co byli na volně vědí).  zle

Nejsem zastáncem regulací a zasahování do trhu ze stran Bruselských ale i jakýchkoli jiných pomazaných hlav, ale tohle se mi nezdá jako nejhorší.
Vzpomínáte, když u nás první operátor zavedl tarif bez omezení, jak se ozývaly hlasy, že to nemůže dlouhodobě ekonomicky fungovat a že se to nutně projeví např. na pomalejší výstavbě a obnově sítí?

A např. ZDE se jeden vytahuje, že LTE zavede ještě před původním termínem.

Dovolím si tvrdit, že se zrušením roamingových příplatků to bude obdobné.

No já tedy jak klient O2 nemám pocit, že by se s výstavbou néjak přetrhli: fonika celkem funguje ale datove site nestavi - v centrech velkych měst je sice skoro všude 3g, ale zkuste jet kamkoliv jinam a rychleji nez 38 kbity na EDGE se nepřipojíte... .LTE zkušebně pustili jen kolem svých prodejen.....
T mobile a Vodafone  se snaží víc, ale žádná sláva to není - i na Slovensku jsou v rozvoji datových sítí před námi .....
Zaznamenáno
J Lhava
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline




« Odpověď #11 kdy: 05.04.2014, 08:40 »

Kdo z vás přivítá zrušení poplatku za roaming v Evropě? My v redakci všichni!
Konečně se může člověk volně přestěhovat kam se mu zlíbí (Drážďany? Vídeň? Insbruck? někam do Alp?) a může spokojeně pracovat i odtamtud. Nájmy tam stojej stejně i míň jak u nás, internet tam mají taky, volání bude všude stejné, potraviny mnohdy levnější, a i to prostředí vypadá trochu jinak (celkem krutý byl prosincový příjezd po dvou týdnech v Rakousku zpátky do Česka). Návštěvy se domluví na den dva v týdnu, což je do Česka jen pár hodin cesty ... jdu snovat plány  Super!
Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #12 kdy: 05.04.2014, 09:15 »

Konečně se může člověk volně přestěhovat kam se mu zlíbí (Drážďany? Vídeň? Insbruck? někam do Alp?) a může spokojeně pracovat i odtamtud. Nájmy tam stojej stejně i míň jak u nás, internet tam mají taky, volání bude všude stejné, potraviny mnohdy levnější, a i to prostředí vypadá trochu jinak (celkem krutý byl prosincový příjezd po dvou týdnech v Rakousku zpátky do Česka). Návštěvy se domluví na den dva v týdnu, což je do Česka jen pár hodin cesty ... jdu snovat plány  Super!

To by člověk nevěřil, jak tenká nit drží našince v naší kotlině! :-)
But you need to know German language and everyone can not. A English in Austria is good for tourists not residents. Ale vlastně proč nemluvit "rakouská fojak, dobrá fojak". Taky dobrý.
 tanecek tanecek tanecek
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #13 kdy: 05.04.2014, 12:11 »

Za sebe mohu říct jen jedno. Jako vždy, mi nezbude nic jiného,  než se opětovně nové situaci nějak přizpůsobit. Naštěstí to bude v tomto případě snadnější. Škleb a bezbolestné.  Škleb
Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #14 kdy: 05.04.2014, 12:38 »

Článek v odkazu jsem dočetl až po :Takovéto plky si pamatuji ještě z Občanské nauky a pak z PŠM (ti co byli na volně vědí).  zle

Nejsem zastáncem regulací a zasahování do trhu ze stran Bruselských ale i jakýchkoli jiných pomazaných hlav, ale tohle se mi nezdá jako nejhorší.
Vzpomínáte, když u nás první operátor zavedl tarif bez omezení, jak se ozývaly hlasy, že to nemůže dlouhodobě ekonomicky fungovat a že se to nutně projeví např. na pomalejší výstavbě a obnově sítí?

A např. ZDE se jeden vytahuje, že LTE zavede ještě před původním termínem.

Dovolím si tvrdit, že se zrušením roamingových příplatků to bude obdobné.

Ono spousta věcí funguje z podstaty, bohužel však jen dočasně Úsměv
 
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.065 sekund, 22 dotazů.