Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Máte někdo manuál k hodinám PRAGOTRON SAH 71?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Máte někdo manuál k hodinám PRAGOTRON SAH 71?  (Přečteno 5220 krát)
Zdeněk Pikhart
OSVČ - Tábor
*
Offline Offline



revizní technik-E2/A , elektromontáže


WWW
« kdy: 25.02.2014, 15:53 »

U zákazníka občas nespínají zvonění (ve škole) hodiny SAH 71. Firma, co se jim o elektročas starala už neexistuje a nemají k tomuto zařízení žádné doklady. Vím, že se jedná o hystorii, ale rád bych jim vyšel vstříc a při větším problému (výměna zařízení) odkázal na firmu, co se tím zabývá.
Zaznamenáno

revize, montáže a opravy převážně v občanské výstavbě a průmyslových provozech
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #1 kdy: 25.02.2014, 18:42 »

Návod....je tu....

Já jsem podobné vyhodil ven ze školy, ředitelka řekla že chce nejlevnější aby hodně nestály, dal jsem tam digitální za 1200.-Kč ,  sice programování bylo na "hlavu" ale dodnes tam jsou ,  celková výměna stála pár šupek a hodiny jdou opravdu dobře!
Jen doba zvonění nešla nastavit menší jak 1 minuta ale to nevadí, všichni si na to navykli.
Elektrikáři vždy  přemýšlení a jsou i šikovní.... Mrknutí  To jsem řekl ředitelce! tanecek tanecek
Zejména kdy jsem viděl cenu hodin do škol!! to se mě protočili panenky!!

* Sah71.pdf (286.42 KB - staženo 956 krát.)
Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Zdeněk Pikhart
OSVČ - Tábor
*
Offline Offline



revizní technik-E2/A , elektromontáže


WWW
« Odpověď #2 kdy: 25.02.2014, 21:12 »

Děkuji. V této škole jde i o to, že jsou tím řízené i hodiny na patrech. Kvalitní časový spínač by to jednoduše vyřešil. Možná stojí za zvážení, pokud budou špatné výstupy pro zvonění tyto dvě věci oddělit. Řízení hodin jde bez problémů.
Zaznamenáno

revize, montáže a opravy převážně v občanské výstavbě a průmyslových provozech
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.059 sekund, 22 dotazů.