Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Pomohl by mi někdo za úplatu se sepsáním zadané práce o AC obvodech?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Pomohl by mi někdo za úplatu se sepsáním zadané práce o AC obvodech?  (Přečteno 4088 krát)
Tomáš Konrád
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 20.01.2014, 13:42 »


Potřeboval bych si domluvit s někým z JHM kraje schůzku.

Potřebuji pomoct se sepsáním práce na 15 stránek na téma náhradní schéma střídavých obvodů- řešení pomocí smyčkových prodů třeba v excelu atd..

Příklad a nějakou teorii mám, jen to nějak dát více do hromady  a dát mi k tomu nějaký výklad.

Celé to je tak na 5 hodin práce, vezmu literaturu materiály k tomu i laptop.

Hodinu práce za 200-300kč .
Zaznamenáno
Tomáš Konrád
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 21.01.2014, 12:19 »

Ve své podstatě to je tak na 3 hodiny pro člověka který o tom má určitý přehled.

Nabídnu finanční ohodnocení 1500,-
Zaznamenáno
Tomáš Žabka
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #2 kdy: 21.01.2014, 12:50 »

Chcete pomoct se sepsáním práce a nebo, aby tu práci za vás někdo udělal. Tyto věci je potřeba rozlišit.
Jednu dobu jsem působil jako konzultant pro studenty FEKT VUT, ty co měli bakalářskou práci na téma průmyslové instalace, ale to bylo jen jeden rok, takže pak už jsem se nijak neúčastnil.
Pokud jde o vysvětlení problematiky uzlových napětí a smyčkových proudů, mohl bych se podívat do svých dávno založených učebnic, ale projekty jsou od toho aby to studenti pochopili problematiku a ne, aby si koupili projekt a nic o něm nevěděli. Pokud je dotyčný, co práci zadal trochu schopný, tak pozná, že jste tu práci nedělal a pak budete mít problém.
Jinak co se týče konzultací, tak mám na fakultě ještě pár kolegů co tam stále učí a určitě konzultace na toto téma dělají.
Zaznamenáno

Vše se dá nějak vyřešit, vždy jde jen o to najít optimální řešení daného problému.
Projektant a revizní technik E1A, E1B.
http://www.zabka-revize-projekce-elektro.cz/
Tomáš Konrád
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 21.01.2014, 20:08 »

Chcete pomoct se sepsáním práce a nebo, aby tu práci za vás někdo udělal. Tyto věci je potřeba rozlišit.
Jednu dobu jsem působil jako konzultant pro studenty FEKT VUT, ty co měli bakalářskou práci na téma průmyslové instalace, ale to bylo jen jeden rok, takže pak už jsem se nijak neúčastnil.
Pokud jde o vysvětlení problematiky uzlových napětí a smyčkových proudů, mohl bych se podívat do svých dávno založených učebnic, ale projekty jsou od toho aby to studenti pochopili problematiku a ne, aby si koupili projekt a nic o něm nevěděli. Pokud je dotyčný, co práci zadal trochu schopný, tak pozná, že jste tu práci nedělal a pak budete mít problém.
Jinak co se týče konzultací, tak mám na fakultě ještě pár kolegů co tam stále učí a určitě konzultace na toto téma dělají.

,  děkuji za reakci, jsem v maturitním ročníku, jeto pouze místo jednoho protokolu z měření který jsme neodevzdal a tudíž už to nemám jak doměřit. Smyčkové proudy dá se říct chápu, jenže co o tom psát na 15 stran?
Odborníka za úplatu hledám proto, aby mi s tím pomohl, odkázal mě kde hledat a co tam vložit + mi k tomu dal nějaký jednoduchý výklad.

Právě na FEKT VUT BR se chci hlásit. Předem děkuji, defacto by mi stačila nějaká myšlenka, inspirace co tam vložit.
Zaznamenáno
Ondřej Šebesta
Neverifikovaný uživatel @5
*****
Offline Offline



« Odpověď #4 kdy: 21.01.2014, 20:32 »

Jsem ochoten ti něco vysvětlit, popřípadě nakopnout. Kdyby něco, napiš mi na mail.
Zaznamenáno
Tomáš Žabka
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #5 kdy: 21.01.2014, 20:38 »

Takže jestli správně chápu tak potřebujete nějak dané téma "vokecat" na 15 stran Škleb .

Začneme tímto přednáška na danou problematiku FEKT VUT 97 str.

http://www.utee.feec.vutbr.cz/files/predmety/BEL1/Multimed_uc/BEL1_blok3.pdf

Používá se zde i matematika determinantů nevím zda budete umět, ale aspoň víte co vás čeká, myslím si, že z tohoto se dá načerpat dostatek dat na 15 stran projektu o dané problematice.

V přílohách dávám k dispozici ještě nějaké "projektíky" co jsem na rychlo našel takže si myslím, že teď už by neměl být problém něco na 15 stran sepsat.

Jinak hodně štěstí u přímaček.

* Metoda smyčkových proudů.pdf (169.77 KB - staženo 6164 krát.)
* UE_4_cviceni.pdf (63.27 KB - staženo 1215 krát.)
Zaznamenáno

Vše se dá nějak vyřešit, vždy jde jen o to najít optimální řešení daného problému.
Projektant a revizní technik E1A, E1B.
http://www.zabka-revize-projekce-elektro.cz/
Tomáš Konrád
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #6 kdy: 21.01.2014, 20:45 »

Děkuji moc za směrovku a za přílohy, nastuduju a zkusím zužitkovat, ano determinanty, ty se používají i u výpočtů v Smyček v Excelu.

Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.048 sekund, 22 dotazů.