Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Jsou podnikový bezpečáci a revizáci opravdu znalí předpisů?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jsou podnikový bezpečáci a revizáci opravdu znalí předpisů?  (Přečteno 2373 krát)
Miloslav Šťastný
« kdy: 02.05.2013, 18:05 »

Toto jsem dnes potkal v Praze v jedné nejmenované velké nemocnici. A nebyl to žádný sklad nebo jiná podružná budova, ale pavilon mikrobiologie a hematologie ! Že by si vylepšovali přizemnění nějakého agregátu nebo medicínské technologie? Jinak hned vedlejší pavilon byl patologie... Smích
Zaznamenáno
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #1 kdy: 02.05.2013, 18:41 »

Škoda, že nevidíme co konkrétního vás zaujalo.
Dovolím si tvrdit, že na mě zaměstnavatel nikdy nedělal nátlak, abych podepsal něco, o čem nejsem přesvědčen, že je v pořádku.
Pokud se najde nějaká závadu, funguje u vás jakýsi systém, aby se závada odstranila, problém vyřešil.
Stejně jako já bych nechtěl "mít na triku" nějakou pr*serovou věc, nechce ji mít na triku ani ten, kdo podepíše převzetí revize...

Občas když vidím jak to (ne)funguje jinde, nestačím se divit.

P.S. Na elektrické zařízení přijde revizák, který by měl vidět závady... Na zpackanou silnici žádný "revizák" nepřijde...
Buďme rádi, že v našem oboru existuje cesta, která "za správné konstelace" funguje!
Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #2 kdy: 02.05.2013, 19:19 »

Toto jsem dnes potkal v Praze v jedné nejmenované velké nemocnici. A nebyl to žádný sklad nebo jiná podružná budova, ale pavilon mikrobiologie a hematologie ! Že by si vylepšovali přizemnění nějakého agregátu nebo medicínské technologie? Jinak hned vedlejší pavilon byl patologie... Smích

Není nad čím diskutovat.
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.038 sekund, 22 dotazů.