Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  ...: Úvod do projektování elektroinstalací
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: ...: Úvod do projektování elektroinstalací  (Přečteno 2556 krát)
Komerční sdělení
*
Offline Offline




« kdy: 15.02.2013, 10:02 »

...: Úvod do projektování elektroinstala
Dvoudenní školení, pořádá agentura L. P. Elektro začátkem března 2013 v Brně. Pořadatelé akce sestavili mix čistě teoretických přednášek s informacemi o výrobcích, jejichž používání je denní rutinou každého projektanta. Určeno je především odborníkům, kteří své působení v oboru projektování teprve rozjíždějí. Přednášky se budou týkat zákonů a vyhlášek ve vazbě na platné technické normy. Přehledně seznámí se ...
Zdroj: zde...





Co pozitivního a konstruktivníh o byste doplnili k této informaci?
...: Úvod do projektování elektroinstala
Zaznamenáno
Radek Hrubý
*
Offline Offline


Začínající elektro-projektant vodních elektráren


« Odpověď #1 kdy: 15.02.2013, 22:56 »

Školení jsem absolvoval na podzim loňského roku. Co do náplně, se podle článku moc nezměnilo. Moje zkušenost je taková, že se to do jisté míry podobalo spíše prezentaci výrobků fy Eaton. Ale na druhou stranu chápu, že nějaký sponzoring je potřeba.

Nicméně přednášky p. Kříže a p. Dvořáčka byly přínosné.
Zaznamenáno

Vzdělání není patent na rozum.
Jan Harásek
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 15.02.2013, 23:19 »

Karel Dvořáček je určitě jeden z kvalitních přednášejících . A František Štěpán je sice Moeller, ale svým způsobem jeden z prvních, který u nás vysvětloval principy proudových chráničů. Mne už firma na školení asi nepošle, protože jsem stále na montážích. Prý mládí vpřed.

Zaznamenáno

Zahraniční šéfmontáže.
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.055 sekund, 22 dotazů.