Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  Aktuální MIKROzprávy - Poznámkový blok redaktorů portálu a přátel
| | |-+  Předregistrace nového technického fenoménu spuštěna!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Předregistrace nového technického fenoménu spuštěna!  (Přečteno 5352 krát)
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« kdy: 20.11.2012, 20:54 »

A je to tu! Očekávaná aplikace je ve fázi předregistrace . Martin Hausenblas mi poslal info o avízované aplikaci. Kdo mě zná ví, že jsem pragmatik a většinu přiblblých her hážu rovnou do spamu, ale toto se mi líbí! Kdo chce vědět více může mi zavolat.

Martin ...
Dnešním dnem spouštíme startovní fázi našeho dlouho připravovaného projektu. Jedná se o globální podnikatelský projekt, založený na moderních technologiích, s velkým tržním potenciálem. Benefity plynoucí z projektu budou ze značné části rozděleny mezi komunitu jeho podporovatelů. Pro šíření produktu použijeme komunitní marketing, z toho důvodu je výhodou být u této příležitosti na počátku a také nabídnout tuto příležitost svým známým. S ohledem na to, že se jedná o globální platformu, je možné provádět registrace kdekoli na světě. S registrací nejsou spojeny žádné skutečné ani skryté náklady. Spuštění projektu proběhne na počátku 03/2013, kdy budeme všechny participanty hromadně informovat o obchodním modelu a dalších potřebných detailech. Jednoduché kroky pro efektivní šíření naleznete v komentáři.

Více zde!
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #1 kdy: 21.11.2012, 08:17 »

A je to tu! Očekávaná aplikace je ve fázi předregistrace . Martin Hausenblas mi poslal info o avízované aplikaci. Kdo mě zná ví, že jsem pragmatik a většinu přiblblých her hážu rovnou do spamu, ale toto se mi líbí! Kdo chce vědět více může mi zavolat.

Martin ...
Dnešním dnem spouštíme startovní fázi našeho dlouho připravovaného projektu. Jedná se o globální podnikatelský projekt, založený na moderních technologiích, s velkým tržním potenciálem. Benefity plynoucí z projektu budou ze značné části rozděleny mezi komunitu jeho podporovatelů. Pro šíření produktu použijeme komunitní marketing, z toho důvodu je výhodou být u této příležitosti na počátku a také nabídnout tuto příležitost svým známým. S ohledem na to, že se jedná o globální platformu, je možné provádět registrace kdekoli na světě. S registrací nejsou spojeny žádné skutečné ani skryté náklady. Spuštění projektu proběhne na počátku 03/2013, kdy budeme všechny participanty hromadně informovat o obchodním modelu a dalších potřebných detailech. Jednoduché kroky pro efektivní šíření naleznete v komentáři.

Více zde!

Jsem zvědavý, zda se českým vývojářům tímto způsobem podaří nastartovat světová aplikace.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.042 sekund, 21 dotazů.