Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  VEŘEJNÁ ZÓNA
| |-+  Témata ještě nezařazená do příslušných rubrik
| | |-+  Není v roce 2022 větší šance klamavého Eltricku?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21 22 23 Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Není v roce 2022 větší šance klamavého Eltricku?  (Přečteno 25733 krát)
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #324 kdy: 29.04.2013, 21:40 »

Odpovím citátem jednoho velikána:

Já taky pozoruji, že poslední dobou nějak lenivím.
Třeba když mám v noci žízeň tak raději trpím než abych vstal a šel se napít.
Bojím se, že za chvíli se raději počůrám, než, abych šel na záchod

 tanecek tanecek tanecek

Tak nevím, co tvá odpověď má společného s Eltrickem, ale třeba mi to vysvětlíš na Elektrospojce.

Martin Zrůna mi dnes v přátelském ovzduší vysvětlil další podrobnosti Eltricku.
Nemá to ovšem cenu zde rozebírat, protože je to natolik složité, že to přesahuje možnosti nejen diskusního  fóra, ale i středoškolskýc h znalostí fyziky.

Za úspěch opravdu považuji dohodu o nezávislem testu předem sladěné sestavy Eltricku na půdě VUT v Brně. Jak jsem psal hned z kraje tohoto tématu je potřeba udělat nezpochybnitel né měření a souběžně ho vysílat živě ven.

Dnes jsem již mluvil s jedním docentem na Fektu, který již Eltrick modeloval. Sdělil mi, že rád porovná svůj model se skutečným prototypem a jako ústav se zúčastní tohoto měření.

Myslím, si, že nelze pro objasnění této záhady udělat zatím více ...  poklona
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #325 kdy: 16.06.2013, 15:43 »

Zajímavé je, že v uvedené anketě o Eltricku došlo neobvyklému nárůstu hlasování u položky Rakouský adapter signalizující atomovou energii z Temelína mezitím co doposud byl nárůst podstatně plynulejší a rovnoměrnější.

Asi to hlasování někomu vadí.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Jiří Srb.
*
Offline Offline



« Odpověď #326 kdy: 31.07.2013, 10:13 »

Tak nevím, co tvá odpověď má společného s Eltrickem, ale třeba mi to vysvětlíš na Elektrospojce.

Martin Zrůna mi dnes v přátelském ovzduší vysvětlil další podrobnosti Eltricku.
Nemá to ovšem cenu zde rozebírat, protože je to natolik složité, že to přesahuje možnosti nejen diskusního  fóra, ale i středoškolskýc h znalostí fyziky.

Za úspěch opravdu považuji dohodu o nezávislem testu předem sladěné sestavy Eltricku na půdě VUT v Brně. Jak jsem psal hned z kraje tohoto tématu je potřeba udělat nezpochybnitel né měření a souběžně ho vysílat živě ven.

Dnes jsem již mluvil s jedním docentem na Fektu, který již Eltrick modeloval. Sdělil mi, že rád porovná svůj model se skutečným prototypem a jako ústav se zúčastní tohoto měření.

Myslím, si, že nelze pro objasnění této záhady udělat zatím více ...  poklona

Jsou nějaké novinky - proběhlo měření na FEKT Brno? V Čáslavi neustále nabízí  semináře pro prodejce!

* Pozvánka na úvodní seminář ELTRICK 15_08_2013.pdf (484.62 KB - staženo 28 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #327 kdy: 31.07.2013, 10:18 »

Jsou nějaké novinky - proběhlo měření na FEKT Brno? V Čáslavi neustále nabízí  semináře pro prodejce!
Jsou prázdniny a dovolené. Neděje se nic.
Navíc ta vedra jsou strašná.
Viděl bych to opravdu na září ...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Josef Kadleček
Neverifikovaný uživatel @2
*
Offline Offline




« Odpověď #328 kdy: 12.12.2013, 21:50 »

Jem zvědav, jak dopadne diskuse s výrobcem a vynálezcem, pokud k ní konečně dojde.

Zkoukl jsem videozáznam z měření v Čáslavi, kde jsem se byl rovněž podívat a klešťákem naměřil podobné proudy jako pánové Hruda, Morávek ...: bez ELTRICKU 6.5A posunutých o 120stupňů (vyrovnávací proud středním vodičem stejných 6,5A),  s ELTRICKEM 14.5A v protifázi (vyrovnávací proud středním vodičem zanebatený).
Z využitím údajů z měření mi vychází účiník s ELTRICKem pod 0,9 což mi nehraje dohromady s odporovou zátěží a s tvrzením, že jde o rezonanční zdroj (rezonanční obvod by měl mít reálný odpor 0). Můžete prosím uvést bližší údaje z měření?

Jsem v kontaktu v panem Machovským od Eltricku. Video o něm mě přimělo k registraci a verifikaci zde. Sám o daném zařízení vážně uvažuji, protože když nebude splněna podmínka 20% úspory, budou mi dle smlouvy vráceny peníze, což se stalo i v případě jednoho zásadního kritika, nespokojeného zákazníka (tuším p. ... - tuším zde v diskusi).
Ale můj názor (středoškoláka slaboproudaře) na to, proč to na testu v Čáslavi nefungovalo je takový, že se zařízení neotvíralo (aby učastníci nemohli nic kopírovat) a nenaladila se elementární věc - rezonance samotná (koneckonců, podle ní má zařízení jedno ze svých jmen). Ta, pokud si představíme rezonanční křivku, od svého vrcholu padá na obě strany brutální strmostí nějakých - pokud si dobře vzpomínám - 12dB/okt! Abych uvedl přirovnání - dobře si vzpomenete, jak vypadalo, když jsme ladili Hlas Ameriky či Volá Londýn a to stačilo pohnout laděním o opravdu pidičucíček a z poslouchání bylo prd. To stejné bylo asi v Čáslavi.
Nicméně samotnému mi vrtá hlavou o jakou rezonanci se ksakru může jednat, když na to přeci (v elektrice) potřebuju L (indukčnost) a C(kapacitu); R(odpor) je jaksi nežádoucí, nicméně neodstraniteln ý. A tady je přeci jen to zatrolené samotné R! Napadlo mě udělat do skříně otvůrky a poslat tam mikrokameru (co se používá na archeologické průzkumy)  Mrknutí  Jo a dál mě napadlo, že by chtělo dát na výstup ze zařízení (vstup do zátěže) osciloskop, ten jste tam neměli, že ne?
Na závěr - počet uživatelů utěšeně stoupá (od letošního května dalších dvě stě- tedy dvojnásobek) a žádnou další zásadní hanu jsem nikde nezaregistrova l.
Za ty prachy už by napálení uživatelé založili dávno občanské sdružení a roznesli výrobce na kopytech. V přílohách je něco z toho, co mám, můžete studovat, kdo máte zájem. Anebo se spojit s referenčními uživateli.

* 7 Reference_Replast.pdf (149.26 KB - staženo 37 krát.)
* 8 Reference_Avex.pdf (229.07 KB - staženo 46 krát.)
* 6 Vysvětlení fyzikálního principu.pdf (77.86 KB - staženo 42 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Pokud chceme, aby věci fungovali tak, jak mají, musejí se dělat tak, jak se mají dělat. Antonín Hron, umělecký elektrikář
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #329 kdy: 12.12.2013, 21:58 »

Ale můj názor (středoškoláka slaboproudaře) na to, proč to na testu v Čáslavi nefungovalo je takový, že se zařízení neotvíralo ...

Byl jsem v Kroměříži za vynálezcem. Ten přislíbil jeden vyladěný vzorek k testu na VUT v Brně.
Počty spokojených uživatelů v tomto případě není relevantní odpovědí.
Pragmatický technik se neptá zda je stařenka z Horní Dolní spokojená, chce vědět, co učí na všech školách a univerzitách špatně.
To je vše.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
solimek
« Odpověď #330 kdy: 12.12.2013, 22:08 »

Rozhodl jsem se, že půjdu vrátit diplom. Pláč
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #331 kdy: 12.12.2013, 22:20 »

Rozhodl jsem se, že půjdu vrátit diplom. Pláč

Tak to už začíná být vážné.
Mám pocit, že tak nějak "někomu" nedochází jaký je to vynález. Vpravdě od vynálezu atomové bomby tady nic takového nebylo.
Já bych tedy s tím patentem opravdu neotálel!
 tanecek tanecek tanecek

A to hlasování asi ukončíme. Tečku za tím měl udělat test, ale bez mé součinnosti se zřejmě neuskuteční. :-(
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #332 kdy: 12.12.2013, 23:51 »

Ale můj názor (středoškoláka slaboproudaře) na to, proč to na testu v Čáslavi nefungovalo je takový, že se zařízení neotvíralo (aby učastníci nemohli nic kopírovat) a nenaladila se elementární věc - rezonance samotná

Já bych v tom nehledal zbytečně moc neznámých (v Čáslavi jsem byl osobně).
Elektroměr a následné výpočty ukázaly, že 1+1 jsou stále jen a jen 2, resp. že U=I*R, resp. dostaneš jen to, co zaplatíš. Bohužel.  Pláč

BTW kolik asi spokojených zákazníků si doma smaží řízky na "titanových" pánvích bez titanu - viz film Šmejdi?  Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #333 kdy: 13.12.2013, 00:04 »

Opravdu je to naprosto skvělé zařízení když dokonce ty úspory inspirují 2 uživatele z různých konců republiky, aby použili v hodnocení zařízení stejnou formulaci!

"...úspora je 33%..." mě jako technikovi neříká dost.
Já bych chtěl vidět jasné podrobné údaje asi tohoto rozsahu:
- měli jsem bojler o objemu x litrů, s tělesem s příkonem Y Watů, individuálním měřením jsem za 1 týden zjistili odebranou energii Z kWh
- po instalaci zařízení Eltrick máme bojler o objemu X2 litrů, s příkonem Y2 Watů a za týden ve srovnatelném období jsme měřením zjistili odebranou energii Z2 kWh...

Pokud bude instalace Eltricku spojena i s instalací nového bojleru, tak by bylo dobré prostudovat weby věnující se právě akumulačním ohřívačům TUV. Ti také tvrdí, že když "hodně starý" bojler vyhodím a nasadím nový, s kvalitní tepelnou izolací, ušetřím "spoustu"% elektrické energie.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #334 kdy: 13.12.2013, 00:20 »

Mě by zajímalo, jak  se pro reklamaci bude výrobci dokazovat, že jsem vlastně měli spotřebovat míň?
Dokážu si představit dopis od právníka s podložením spoustou rádoby věci se týkajích průzkumů, že stejná spotřeba je jenom proto, že to eltrick ušetřil, a kdyby tam eltrick nebyl, že by to bylo mnohem víc.   
Nebo že by méně formálněji: " Ji když vy jste si tam  ten náš úžasnej bazmek nainstaloval a měl jste pocit, že nemusíte šetřit. To se pak nemůžete divit, že jste měl stejnou spotřebu jako před tím...

Už mám na kluky naučenou formulku: Hele správcujeme elektro v jedné menší výrobně. Když něco vyrábí, je to většinou ve více kusech. Tak se domluvíme, vy nasadíte ten váš zázrak, povypínáme všechno ostatní, necháme jet světla na dílně, necháme CNC vyrobit stejný výrobek se spořidlem a bez...No a ještě si sebou vezmem luxmetr a budem měřit po setmění, až bude příspěvek osvětlení z venku zanedbatelný.. . Akorát nevím, proč na to nikdo z asi už 3 nebo čtyř firem (jedno si myslím, že byli jiní od stejné firmy) nepřistoupil
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #335 kdy: 13.12.2013, 00:50 »

Tak se domluvíme, vy nasadíte ten váš zázrak, povypínáme všechno ostatní, necháme jet světla na dílně, necháme CNC vyrobit stejný výrobek se spořidlem a bez...

Na CNC to nebude fungovat. Pouze odporová zátěž a to ještě v páru!  Zlej
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Online Online



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #336 kdy: 13.12.2013, 07:44 »

Opravdu nechápu, kolikrát máme napsat, že každý kdo se účastnil pokusus v Čáslavi, je přesvědčen o tom, že se nekoná žádná úspora. Proč asi? Je mi srdečně jedno, jestli je někdo přesvědčený, že mu to spoří. Podle mě uspořím jen tím, že si  prostě ELKTRICK nekoupím.

Opravdu bych uvítal, kdyby se k tomu konečně MIrek MInařík dostal a inicioval tak dlouho odkládaný test ELKTRICKu.
Konečně by byl konec všem spekulacím a pokud bych se mýlil a toto zařízení by vykazovalo úsporu přes 20% (ani bych na 33% netrval),  rád se omluvím za svoje pochybení  a omyl, postavím se do řady a pořídím si ELTRICK domů.

Prozatím to vidím na efekt šatů z pohádky, které údajně vidí jen ten, kdo se pro svoji práci hodí. Kdo by si sám a dobrovolně přiznal, že vyhodil bezmála 30tis, za zařízení, které mu nepřinese zhola nic. Doma bych to jistě taky neobhájil a musel bych začít šetřit všude jinde, jinak bych mohl skončit na ulici.

Ještě jeden postřeh. Byl jsem nedávno u jednoho pána(ale ze zcela jiného důvodu),  který si objednal montáž ELKTRICKU . Po mnoha odborných nalejvárnách o přesném „naladění“ obvodu k zátěži, se zachoval přesně tak, jak dodavatel požadoval. Pozval tedy zástupce Elktricku k měření, aby mu mohli dodat „vyladěné zařízení“. Jaké bylo ovšem jeho zklamání, když přijel týpek, který jen okouknul elektrokotel, opsal údaje ze štítku, nic neměřil s tím, že je to dobrý. Jeho důvěra ve výrobek od té doby klesla na půlku. Jen čekám až mu to nainstalují a pak mám domluvenou další návštěvu.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Patúc Jaroslav
*
Offline Offline



« Odpověď #337 kdy: 13.12.2013, 09:50 »

Vysvětlení fyzikálního principu.pdf
Pozrel som si uvedene pdf. Očakával som, že tam bude meno autora ( na tejto úrovni popisu fyzikálných javov meno vedca ) a jeho odvolávky na diela iných autorov ( fyzikov ) ako je to zvykom a pravidlom.  Prečo taká skromnosť, keď autor musí aspoň tušiť, že je na prahu získania Nobelovej ceny za trvalý stav priblíženia  plazmy hmoty pri normálnej teplote, ako som to ja nevedec z članku pdf porozumel.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
solimek
« Odpověď #338 kdy: 13.12.2013, 10:22 »

Pozrel som si uvedene pdf.

Všechny takové výrobky jsou vychvalovány podobnými bláboly. V jednom případě jsem se nechal přemluvit k účasti na školení a nestačil jsem se divit. Konečně jsem "pochopil" Ohmův zákon. Šok

V této souvislosti doporučuji sledovat "akci" ECAT COM. Velice podobná záležitost.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Online Online



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #339 kdy: 24.03.2014, 00:22 »

Konečně jsem "pochopil" Ohmův zákon. Šok

Já se zase od zástupce ELTKICK na Ampéru dozvěděl, že Jejich zařízení polarizuje nádobu boileru, proto jsem se dopustil při pokusu v Čáslavi velké chyby měření. Čas mezi pokusy by musel být alespoň týden, aby to bylo relevantní.
Přiznávám, že nevím nic o takovém polarizování. Může mi některý z kolegů prosím vysvětlit o co jde?

Přiznávám se, že pro mě je největším zklamáním právě úroveň prodejců. Používají mnoho "odborných" výrazů, proto se z přímého dotazu málokdy opravdu něco dozvím.
Nejlepší je věta-víme, že to funguje, ale nevíme proč.
ALe tady máme stovky kladných referencí. Musí to fungovat.

DAlší co mě zaujalo, byly grafy s křivkami z několika pokusů, údajně i toho v Čáslavi. Podle mne byly upraveny ve prospěch ELTRICKu. Někdy dodám i jednoduchý obrázek.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #340 kdy: 24.03.2014, 07:24 »

Já se zase od zástupce ELTKICK na Ampéru dozvěděl, že Jejich zařízení polarizuje nádobu boileru, ....
Moment, netvrdil nám tehdy v Čáslavi někdo, že jedna z největších zakázek byla nějaká pekárna? A že "kouzlo" je namontováno právě před pecí?
Jestliže by k té záhadné polarizaci docházelo i tam (aby "to" fungovalo),  pak by buď museli péct přibližně 1x týdně (což by byl asi ekonomicky problém) a nebo jsou tamní žemle taky polarizované!  Šok
Teď jen zbývá počkat, kdy nějaký koumák, vyznávající alternativní způsoby výživy vyzkoumá, jaké účinky takové pečivo na lidský bachor mají.  Zlej

PS: víš jak se takové polarizované pečivo pozná? No přeci že se rohlík na stole stáčí vždy severo-jižním směrem!  Škleb
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
Patúc Jaroslav
*
Offline Offline



« Odpověď #341 kdy: 24.03.2014, 07:26 »

Já se zase od zástupce ELTKICK na Ampéru dozvěděl, že Jejich zařízení polarizuje nádobu boileru, proto jsem se dopustil při pokusu v Čáslavi velké chyby měření.

Používají mnoho "odborných" výrazů, proto se z přímého dotazu málokdy opravdu něco dozvím.
Nejlepší je věta-víme, že to funguje, ale nevíme proč.
ALe tady máme stovky kladných referencí. Musí to fungovat.
Podla wikipedia:
Magnetická polarizácia (J) je rozdiel medzi magnetickou indukciou vo feromagneticke j látke B a vo vákuu Bo. Jednotka Tesla [T].

Ťažko diskutovať, keď nevedia prečo to (ne)funguje. Jeden o voze druhý o koze.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21 22 23 Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

 Jaký je váš názor na Energy saver PRO?
 Setkal se někdo s zařízením na úsporu KVARWOX MULTICOMPACT?
 VTIP: Chcete si snížit náklady na energie?
 Lze ušetřit solárním mikroinventorem?
 Máte někdo zkušenost s reduktorem Home Energy Saver opravdu spoří?
 Má smysl na malém městě instalovat Lighting Energy Saver?
 Funguje zařízení s názvem HOMEWOX?
 Koupíte si nové perpetuum mobile, resp. další topení zdarma?
 Je Power Factor Saver další zázrak či další podfuk?
 Jak je možný odporový ohřev DALYN s účinností 130%?
 EcoQuantum Saver - další variace na téma Eltrick a co je elektrikář 6 třídy?
 Také víte, jak na pasivní domy?
 Jak spočítat roční energetickou spotřebu?
 Jak stanovit spotřebu elektrické energie?
 Existují nějaké měřiče spotřeby ve formě zásuvkového adapteru?
 Jakou spotřebu má 200W trafo, pokud z něj zrovna neodebírám proud?
 Jak spočítat odběr spotřebičů a převést to na peníze?
 Čím měřit spotřebu podnájemníka v jednom bytě?
 Jaká je spotřeba impulsního relé v klidovém stavu?
 Jakou spotrebu ma pocitac?
 Jaká je energie spotřebovaná výbojkou?
 Vedete si evidenci denní spořeby el. energie?
 Jakou spotřebu má plazmová televize?
 Jaká je spotřeba zářivky při startu?
 Co je příčinou rozdílu naměřeného odběru různých elektrospotřebičů?
 Jaký příkon mají chladící pulty v supermarketu ?
 Je mozne, ze by bol elektromer vadny a tocil sa rychlejsie?
 Zvýší se spotřeba zářivky bez kondenzátoru?
 Jak se vypočítá skutečná spotřeba?
 Je rozdíl v měření energie elektroměrem a levným měřičem z hobbymarketu?
 Kdo platí podsvětlení elektroměru ?
 Jakým způsobem změřit a rozpočítat spotřebu?
 Proč je tak vysoká faktura za elektřinu ve společných prostorách?
 Co mám dělat, když se mi nezdá vyúčtování spotřeby od ČEZ?
 Kolik energie spotřebuje elektromotor se zvýšenou efektivitou?
 Kdo ví jak pracuje zařízení Fostac Maximus?
 Kolik je možné v ČR zaplatit za 1 kWh?
 Prý úsporné žárovky spotřebu elektřiny nesníží, nelžou?
 Co říkáte na měřič spotřeby zieNu vy?
 ENIKA: Automatická regulace vlastní spotřeby v režimu \
 Je lepší svítit v kuse cca 8hod. denně nebo xkrát denně zhasínat a rozsvítit?
 Jaká je spotřeba infračidla?
 Kolik mě stojí spotřebovaná elektrická energie?
 Jak změřit spotřebu LCD televize v pohotovostním režimu?
 Prečo sú povolené mikrovlnky, keď klasické žiarovky sa zakazujú?
 Může si zapojit energomonitor opravdu každý?
 Co byste dodali k zásuvkovým indikátorům spotřeby vy?
 Jak rozpočítat spotřebu elektrické energie vodárny?
 Který spotřebič má malý a stálý proud?
 Co je to forecasting spotřeby?
 Měříme odběr Orlovny!
 Zvýší se spotřeba na elektroměru vyndáním odrušovacího kondenzátoru na tepovači?
 A co www.usporavydelava.cz, to není podvod?
 Energomonitor připravuje novinky!
 Co nosí guerillový elektřikář v Řecku u pasu?
 Kam může utíkat 100kWh spotřeby v běžném bytě za den?
 Je systém ENWOX mystifikace nebo úspora?
 Jak zaintegrovat "introvertní" spotřebiče?
 Je spotřeba žárovek pořád stejná?
 Jak změřit dlouhodobě odběr bojleru jištěný chráničem?
 Může nějaká porucha elektroinstalace zdvojnásobit celkový odběr?
 Jaká je běžná spotřeba společných prostorů v panelovém domě?
 Poradí mi někdo, proč vyměněný elektroměr u RD vykazuje 100% nárůst spotřeby?
 ENIKA: Specializovaný web k monitoringu spotřeby energie
 Chcete se stát partnery projektu Energomonitor?
 Máme dnes tolik energie, že už nad spotřebou není potřeba přemýšlet?
 ENIKA: Navisys měření a monitoring energií
 WAGO: Měření proudu a energie
 Jaká je spotřeba zdroje pro LED osvětlení pokud používám pouze 50% zátěže?
 Kterými funkcemi může systémová instalace proti klasice ušetřit energii?
 Může zkrat způsobit vyšší spotřebu bytu o více cca 5kWh?
 ENERGY BOX monitoruje spotřebu výrobního provozu. Půjčte si jej!
 Máte praktické zkušenosti s mikrosítí (Microgrid)?
 Jak zjistit kterým směrem na vedení teče energie?
 Jakým systémem řídit dynamický tarif energetiky?
 Ušetří řešení CESS skutečně nějakou energii?
 Jak v roce 2022 ušetřit za elektrickou energii?
 Jaká je spotřeba tepelného čerpadla v klidovém stavu?
 Nemáte někdo bližší podrobnosti k elektroměru Landis+Gyr ZMD100 AP/AS?
 Co je to zkratka BEMS?
 Ceny energií ve stálém pohybu a co my s tím?
 Je MEg39.1 jedinečné zařízení nebo má obdobnou alternativu?

Aktuální slova (2)

Aktuální slova KUTIL (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.093 sekund, 24 dotazů.