Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Nerezové pásy PYTHON QUICK se šroubovým stahováním
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Nerezové pásy PYTHON QUICK se šroubovým stahováním  (Přečteno 1895 krát)
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 22.06.2012, 09:02 »

Nerezové pásy PYTHON QUICK se šroubovým stahováním
Předhotovené nerezové pásy PYTHON QUICK se šroubovým stahováním. K vytvoření spoje vám stačí pouhý šroubovák. Jsou vhodné pro praktické a rychlé šroubové připevnění břemen na sloupy a stožáry - např. rozvaděče, dopravní značky, semafory, reklamní tabule atd. Jednoduchá ...
Zdroj: zde...





Co vás napadá v souvislosti s touto informací?
Nerezové pásy PYTHON QUICK se šroubovým stahováním
Zaznamenáno
Vít Rotrekl
*
Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 22.06.2012, 18:15 »

Co vás napadá v souvislosti s touto informací?
Nerezové pásy PYTHON QUICK se šroubovým stahováním

...že k podobným věcem používáme BANDIMEX, případně BANDIT. Co se týče výrobce WAPRO, tak mám zkušenosti s jejich smršťovkami. A mohu konstatovat, že CELLPACK a GPH jsou co se týče kvality a montáže o pár kroků vepředu.
 Alespoň mě to tak subjektivně příjde. Takže nemám důvod měnit zajeté koleje.
Zaznamenáno

Mírně pokročilý RT Úsměv
Milan Karvánek
ČESKÝ ELEKTRIKÁŘ
*
Offline Offline


RT E2A


WWW
« Odpověď #2 kdy: 22.06.2012, 21:31 »

Napadá mě, že tenhle sortiment nepotřebuji každý den, ale již několikrát jsem ho sháněl složitě, takže pokud budou ve velkoobchodech běžně skladem na regále alespoň jakékoli kovové stahovací pásky od libovolného výrobce bude to pro mojí každodenní praxi velký krok kupředu.
Konkrétně na těchto páscích se mi líbí, že pro příležitostné použití nepotřebuji žádné další speciální nářadí pro utažení spony, takže už zbývá jen aby se naplnily regály velkoobchodů.. ..
Zaznamenáno

Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.047 sekund, 22 dotazů.