Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  FLAJZAR: GSM ovládání na DIN lištu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: FLAJZAR: GSM ovládání na DIN lištu  (Přečteno 4917 krát)
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 13.06.2012, 10:02 »

FLAJZAR: GSM ovládání na DIN lištu
TIP - Ovládejte jednoduše topení, čerpadla, restartujte servery, hlídejte prostory nebo stavy zařízení - to vše vaším mobilním telefonem formou SMS nebo zdarma pouhým ...
Zdroj: zde...





Co vás napadá v souvislosti s touto informací?
FLAJZAR: GSM ovládání na DIN lištu
Zaznamenáno
raj
« Odpověď #1 kdy: 13.06.2012, 11:41 »

Funguje to. Přesně tímto typem otevíráme v práci bránu. Stačí prozvonit a je to ... V době, kdy jsme to kupovali o tom Jablotron a spol. neměl ani ponětí ...
Zaznamenáno
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 13.06.2012, 16:04 »

Tohle jsem ještě nezkoušel, ale starší GPA3 (už se asi neprodává) nebo novější komunikátor mikroGate2 od Flajzara jsou moc šikovné přístroje.
Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
pegas100
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 13.06.2012, 16:56 »

GSM DIN 2B jsem namontoval 15ks, na různé vodojemy vrata atd. Ani jeden jediný problém za 1,5 roku.
Zaznamenáno
Jozef BABJAK
« Odpověď #4 kdy: 14.06.2012, 06:36 »

Z koľkých rôznych čísel je to možné ovládať prezvonením, napr. na zmienené otváranie brány? Z návodu - ináč dosť zmätočného, aspoň pre človeka, ktorý s takým zariadením pracuje prvý krát - mi vyplýva, že iba z dvoch, čo sa mi zdá veľmi obmedzujúce. Ináč sa mi to zariadenie v prevedení na DIN lištu veľmi páči, palec hore!
Zaznamenáno
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #5 kdy: 14.06.2012, 07:13 »

Vytahovat mobil při vjezdu do firmy je trochu nešikovné řešení....
"Dálkáče" s plovoucím kódem jsou asi lepší (rychlejší otevření).... Úsměv
Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Roman Šafránek
*
Offline Offline



« Odpověď #6 kdy: 14.06.2012, 07:44 »

Má to i své mouchy, hlavně ta anténa:
- v rozvaděči s menšími rozestupy řad anténa může zasahovat před prvky "o patro výše",  potom tam překáží když jde někdo třeba nahodit jistič...
- občas je nutné použít větší externí anténu (hlavně v případě, kdy se GSM ovládání umístí do většího plechového rozvaděče nebo je rozvaděč někde ve sklepě, na chalupě se slabým signálem apod.) a potom je z toho nějaký hnus, kdy kabel prostě visí přes rozvaděč a je přivřený dvířky, nebo se musí přistoupit k bastlení (jak dostat kabel zpátky pod kryt rozvaděče...) a nevypadá to úplně profesionálně.
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.037 sekund, 22 dotazů.