Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Jak se vám líbí web firmy Schmachtl?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jak se vám líbí web firmy Schmachtl?  (Přečteno 3577 krát)
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 11.06.2012, 08:01 »

Pokouším se dohledat nějaké údaje z katalogu od pevných instalačních trubek. Ať listuji jak listuji, nějak se mi to na tomto webu nedaří.

Tak otřesnou a nepřehlednou webovou stránku snad nemá ani Kolesa, znalec plavajících žen, ve volné chvíli bastlíř na dohodu o provedení práce.

Asi jsem si už zvykl na mnohem příjemnější a propracovanějš í weby, například u firmy Schrack.

Co je mi platné, že tato firma má vynikající nabídku sortimentu, když jej neumí prezentovat a nabídnout. A tak z motta na jejich webu  PROFESIONÁLNÍ TECHNIKA VÍTĚZÍ zůstavá jen motto ale OTŘESNÝ WEB JI POHŘBÍVÁ.

Docela bych přivítal, kdyby do této diskuze vstoupil správce webu a řekl svůj postoj.
Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Jozef BABJAK
« Odpověď #1 kdy: 11.06.2012, 09:07 »

Tú firmu nepoznám, a teda aj na jej stránky som pozrel až teraz, po prečítaní Vášho dotazu. Cvične som našiel trubky na pevné uloženie. Základné údaje sú uvedené na stránke, priamo pri výrobku je telefonický aj obchodný kontakt a na záložke "ke stažení" je linka na PDF katalóg, ktorý obsahuje štandardné informácie porovnateľné s katalógmi iných výrobcov.


* schmachtl.png (355.98 KB, 1075x1175 - prohlédnuto 374 krát.)
Zaznamenáno
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #2 kdy: 11.06.2012, 10:50 »

No jednak jsem hledal trubky Inset, které by měl dodávat Schmachtl, a jednak jsem také potřeboval vědět vnější a vnitřní průměry v jednotlivých řadách, které například Kopos standardně udává.

Mimochodem, slovenská verze webu Schmachtlu je o jeden malinkatý stupínek lepší  Mrknutí

Prostě kdo chce, hledá jak, kdo nechce, hledá proč  zle

* Kopos1.doc (145.5 KB - staženo 119 krát.)
Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #3 kdy: 11.06.2012, 10:53 »

Ještě jedna taková vychytávka. Osobně mám rád weby s on-line nabídkou produktů a po rozkliku odkaz na katalogový list. S tím se dá pracovat. Ostatní zdržuje a nechávám zoufalcům.
Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Jozef BABJAK
« Odpověď #4 kdy: 11.06.2012, 11:23 »

Prostě kdo chce, hledá jak, kdo nechce, hledá proč  zle

Áno, s tým súhlasím. Namiesto nič neriešiaceho nariekania tu na portáli ste mohli zdvihnúť telefón, zavolať do tej firmy, vyžiadať si potrebné informácie a upozorniť ich, že ste ich na stránke nemohli nájsť.  Hněv
Zaznamenáno
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #5 kdy: 11.06.2012, 14:21 »

Áno, s tým súhlasím. Namiesto nič neriešiaceho nariekania tu na portáli ste mohli zdvihnúť telefón, zavolať do tej firmy, vyžiadať si potrebné informácie a upozorniť ich, že ste ich na stránke nemohli nájsť.  Hněv

Naprostý souhlas  Mrknutí To jsem také udělal, bohužel se nikdo včera odpoledne nechtěl se mnou bavit. Já vím, že v určitých zeměpisných šířkách je to divné v neděli pracovat, o to více rád pracuji s firmami, které dokážou dát na web vyčerpávající informace  Mrknutí
Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Jaroslav Hasala
OSVČ
*
Offline Offline


Znojmo (JM)


WWW
« Odpověď #6 kdy: 11.06.2012, 14:41 »

Prostě kdo chce, hledá jak, kdo nechce, hledá proč  zle

U nás se říká :

Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody ...  Úsměv
Zaznamenáno

elektromontážn í firma, revizní technik E2/A
specializace : domovní a bytové instalace, průmyslové instalace, hromosvody.
tel. : 603 355 919
email : jarda@hasala.cz
Jan Alin
*
Offline Offline



« Odpověď #7 kdy: 11.06.2012, 14:49 »

Mají to nějak porouchané, vyhledávání funguje tak jak by nikdy nemělo. Po zadání slova INSET do vyhledávání se nic nenajde, pokud ovšem zadám slovo trubky tak najde pár výsledků a lze kliknout na odkaz ohebné trubky a tam jsou, v odkazu na pdf katalog jsou i dodatečné údaje  Úsměv
Dodavatel webu je dle úvodní stránky firma NOTIA takže už vím u koho si stránky neobjednat.  Mrknutí
Zaznamenáno
Jan Alin
*
Offline Offline



« Odpověď #8 kdy: 11.06.2012, 14:52 »

Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody ...  Úsměv

Tak tohle jsem naposled slyšel říkat mladého perspektivního manažera když hledal způsob, jak obejít bezpečnostní předpisy a tím vykázat úsporu. Jeho podřízenému jsem nezáviděl, narozdíl od pana šéfa totiž problematice slušně rozuměl. Škleb
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.045 sekund, 22 dotazů.