Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  AMPER 2012 - závěrečná zpráva
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: AMPER 2012 - závěrečná zpráva  (Přečteno 6850 krát)
Komerční sdělení
*
Offline Offline




« kdy: 08.05.2012, 08:02 »

AMPER 2012 - závěrečná zpráva
Jak dopadl ze statistického hlediska letošní jubilejní veletrh AMPER na brněnském výstavišti? Kolik bylo vystavovatelů  a na jak velké ploše vystavovali? Které expozice byly nejnavštěvovan ější? Kolik přišlo letos návštěvníků, bylo jich více než loni? Jaký byl doprovodný program?
Zdroj: zde...




Co vás napadá v souvislosti s touto informací?
AMPER 2012 - závěrečná zpráva
Zaznamenáno
Václav 3
« Odpověď #1 kdy: 08.05.2012, 08:19 »

Samá pozitiva ve zprávě, ale mě by zajímalo co říkají ti co tam byli. Já byl na Elektronu a bylo to výrazně horší než první ročník, dá se předpokládat brzký zánik.
Zaznamenáno
Jakub Drbohlav
*
Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 08.05.2012, 11:41 »

My, jakožto vystavovatelé, jsme byli spokojeni. Návštěvníků bylo dost, výstaviště má úroveň - narozdíl od PVA...
Na Electronu jsem se byl podívat. Hrůza a děs.
Zaznamenáno

Obyčejnej elektrikář, §6, §7, §8, §10 se zaměřením na záložní zdroje a požárně bezpečnostní zařízení.
OZO v požární ochraně dle zák. 133/1985Sb.
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #3 kdy: 08.05.2012, 12:01 »

Letos jsem z důvodu pracovní vytíženosti nenavštívil ani jeden ze zmiňovaných veletrhů.
Bavil jsem se však s kolegy, kteří veletrhy navštívili.
Deset kolegů z deseti jasně zavrhlo návštěvu dalších ročníků Elektronu a byli velice zhnuseni jeho průběhem.
Šest z deseti prohlásili, že se jim oproti Elektronu Amper líbil daleko víc, ale vážně zvažují, zda mají navštívit další ročníky, protože je vzhledem ke vzdálenosti a celkové finanční náročnosti cesty zase až tak moc neoslovil a tento, pro většinu, elektrosvátek asi napříště vypustí ze svého diáře.
Ostatní, čtyři z deseti byli velice spokojeni s tím, že se již těší na další ročník.

A já si na příští ročník udělám zcela jistě čas a na brněnský Amper se pojedu podívat, abych si o tom celém mohl udělat sám svůj vlastní obrázek.
Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
Pepic
« Odpověď #4 kdy: 11.05.2012, 13:15 »

Taky potvrzuju jen to, co tady už přede mnou psali. Na Elektronu v Praze jsem se byl podívat a bohužel jsem viděl to, co jsem viděl...ve stručnosti to bylo dost chabé. S Ampérem jsem byl i s kolegy letos dost spokojený  Úsměv a projíždět se navíc venku v elektromobilec h a pak je tam nechávat rychle dobíjet, to bylo fajn tanecek! Jinak souhlasím s tím, že taková akce je díky vzdálenosti na celý den...
Rozhodně tam chci být příští rok zase   Úsměv.
Zaznamenáno
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #5 kdy: 11.05.2012, 14:07 »

Velice by mne zajímalo proč hostesky na Elektronu mají v průměru o dvě čísla větší ko..,  takhle to vypadá, že v Brně nerostou tanecek
Zaznamenáno
Petr Doležal
*
Offline Offline



emeritní projektant z Brna (prostě důchodce)


« Odpověď #6 kdy: 11.05.2012, 15:06 »

Protože:      kozy*odbornost=konstanta
Zaznamenáno

Na zdraví a abychom byli lidmi
to vám přeje celoživotní projektant nn, vn, někdy i vvn rozvodných zařízení
Vít Rotrekl
*
Offline Offline



« Odpověď #7 kdy: 11.05.2012, 22:49 »

Velice by mne zajímalo proč hostesky na Elektronu mají v průměru o dvě čísla větší ko..,  takhle to vypadá, že v Brně nerostou tanecek

Milane rostou..dnes když bylo krásně teplo a svítilo slunce, to byly panečku výhledy :-) To je taky zajímavý fyzikální jev. Když na jaře vysvitne slunko a otepluje se, tak se nějak ty ženské přednosti zvětšují Smích
Zaznamenáno

Mírně pokročilý RT Úsměv
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #8 kdy: 12.05.2012, 10:51 »

Milane rostou..dnes když bylo krásně teplo a svítilo slunce, to byly panečku výhledy :-) To je taky zajímavý fyzikální jev.  Smích

Po náročné badatelské práci jsem zjistil, že za zmíněný jev může push up tanecek

Nicméně k tématu: mým dalším profesním cílem je účast ve výběrokomis pro nasazení hostestek na Ampéru, nevíte někdo jaké jsou požadavky na vzdělání a zkoušky (paragraf dle vyhl.50) pro tuto činnost? Měřák mám vlastní a kalibrovaný tanecek
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.061 sekund, 23 dotazů.