Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Bluetooth handsfree ZDARMA
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Bluetooth handsfree ZDARMA  (Přečteno 6851 krát)
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 02.04.2012, 10:02 »

Bluetooth handsfree ZDARMA
Bluetooth handsfree ZDARMA - Eshop akce nakupte od 19.3. do 6.4.2012 přes eshop nad 10 000,- Více zde ...
Zdroj: zde...





Co vás napadá v souvislosti s touto informací?
Bluetooth handsfree ZDARMA
Zaznamenáno
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #1 kdy: 02.04.2012, 10:28 »

Napadá mě, jestli to za tu věcičku v ceně 300Kč vč. DPH stojí ... Ale někomu možná ano.
Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Pavel Tesař
*
Offline Offline



OSVČ-www.elektroprojektant.cz


« Odpověď #2 kdy: 02.04.2012, 15:23 »

Akce typu nakupte nad 10000,- a dostanete dárek jsou úžasné ! Mám pocit že z Diskuse Elektrika se stává Reklamní portál. Škoda !  zle
Zaznamenáno
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #3 kdy: 02.04.2012, 15:49 »

Někdo dá slevu 5%,  když splníte jisté podmínky...
Někdo dá slevu X set Kč, když zavoláte a objednáte do 20 minut...
Někdo vezme důchodce na výlet a věří, že někdo koupí a zasponzoruje to ostatním...
Někdo dá k DEONu myš nebo podložku...
Někdo dá ke krabici chráničů poukázku na pár litrů benzínu...
Někdo mi k nákupu přidá něco cca za 3% nákupu, třeba i něco, co ani nepotřebuji...

Od jisté doby si moc dávám pozor na ty, co se tváří, že něco dávají "zadarmo"!
Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #4 kdy: 02.04.2012, 17:27 »

Pokud se mohu přidat ke kolegům, tak zde vyslovím svůj názor.

U Schracku si vážím při spolupráci mnoha jiných věcí, které dokážu ocenit jako spokojený obchodní partner. Tato "hračka" či "parodie na handsfree" ve mě vzbuzuje minimálně úsměv.

Tyto sady je otřesné používat, komunikace stojí za starou belu a hovor z tohoto střepu vypadá na druhém konci jako kdybyste mluvili s kýblem na hlavě a v tunelu.

Ovšem pokud by mě chtěl Schrack překvapit dárkem, tak mi umřelo v autě rádio s bluetoothem od Panasonicu, přestal vyjíždět dotykový displej, což u přístroje s dotykáčem je docela závažný problém. Tak si dovoluji v příloze přiložit jednu bluetooth sadu, která by se hodila.... Mrknutí
Kam že mohu poslat objednávku na zboží minimálně za deset?  Škleb tanecek

* bluetooth.pdf (617.3 KB - staženo 882 krát.)
Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #5 kdy: 02.04.2012, 18:20 »

Kolegové, pohodička, každý se snaží nějak prodat, konkrétně tuto akci by bylo možno paradovat:
Když si na revizi baráčku pozvete mne, donesu si balíček kávy sebou a zbytek nechám na místě Úsměv
Zaznamenáno
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #6 kdy: 02.04.2012, 18:37 »

Já si firmy vybírám i podle toho, jakou mi poskytují podporu. Třeba na webu. To není problém společnosti Schrack, ale kdyby mě mocímermo chtěli uplatit, tak mi dochází bavlněný trrička s límečkem. V signální žluté nebo oranžové barvě.  Mrknutí
Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #7 kdy: 02.04.2012, 18:38 »

Kolegové, pohodička, každý se snaží nějak prodat, konkrétně tuto akci by bylo možno paradovat:
Když si na revizi baráčku pozvete mne, donesu si balíček kávy sebou a zbytek nechám na místě Úsměv

A zákazník zaplatí v revizi u tu kávičku.....ta k jako veškeré "darované" věcičky... Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb

Znám jednoho bývalého kolegu, ten chodil na "fušky" a při účtování zakázky byli položky jako jízda na kole 3 km, dva krajice chleba se sádlem a pažitkou - 1,50 Kč, dvě podložky 5 mm -0,05 haléřů ....
atd.... Škleb Škleb Škleb Mrknutí
Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #8 kdy: 03.04.2012, 12:12 »

Ja bychto videl jako zpusobupozorne ni na zprovozneni e-shopu, ktery vas nic nestoji a nikdo vas nenuti jej vyuzit. Ceny jsou stejne, jako pri nakupu na pobocce, vy muzete objednavku vyresit doma u pivka, usetrite praci pultakovi, optimalizujete praci skladniku, za to ta odmena..i kdyztreba ne uplne idealni, urcite bych nedelal nakup jen kvuli ni,ale.pokud ho planuju, proc to nevyuzit...Nav ic ke e-shop schracku prijde docela pouzitelnej.
Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #9 kdy: 03.04.2012, 13:19 »

Navic ke e-shop schracku prijde docela pouzitelnej.

Myslím si, že e-shop Schracku je velmi použitelný, mají ho výborně členěný a roztříděný, všechny podstatné informace o výrobku, ve velké míře mi usnadňuje práci a nahrazuje katalogy.

Tento e-shop za sebe upřímně a rád chválím  Palec vzhůru Palec vzhůru Palec vzhůru
Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #10 kdy: 04.04.2012, 07:27 »

Myslím si, že e-shop Schracku je velmi použitelný, mají ho výborně členěný a roztříděný, všechny podstatné informace o výrobku, ve velké míře mi usnadňuje práci a nahrazuje katalogy.

Tento e-shop za sebe upřímně a rád chválím  Palec vzhůru Palec vzhůru Palec vzhůru
Obzvlášť na iPhone je velmi použitelný.
Sáhnu do kapsy a vidím vše kdykoliv ...
Pěkné ...
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #11 kdy: 04.04.2012, 23:14 »

Obzvlášť na iPhone je velmi použitelný.
Sáhnu do kapsy a vidím vše kdykoliv ...
Pěkné ...

Právě, že jen na iPhonech.  Pláč   A co ostatní "většina"?   Hněv


Taky bych zachoval klid. Kdo nechce akci využít, nemusí. Že se Schrack snaží přilákat touto akcí více zákazníků k nákupu, přes e-shop, je přece úplně normální. Nevidím v tom žádnej zásadní problém. Vždyť to dělá snad každá firma. Co v tom proboha pořád hledáte někteří za problémy. Někdo vám k nákupu přidá dárek. Nemá  to být  spíš radost? Navíc když se jedná o velmi  slušný e-shop. To je snad to hlavní.
Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #12 kdy: 05.04.2012, 00:02 »

Právě, že jen na iPhonech.  Pláč   A co ostatní "většina"?   Hněv

Slovo "většina" asi nemám moc rád.
Pokud si totiž "většina" myslí pitomost, pak to nemusím podporovat jen proto, že si to myslí "většina".
A navíc aplikaci pro iPhone financoval globální Schrack Technik. A pro ten určitě Česká republika z hlediska uživatelů jakýchkoliv" mobilů není vůbec žádným měřítkem. 
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #13 kdy: 05.04.2012, 07:39 »

Slovo "většina" asi nemám moc rád.
A navíc aplikaci pro iPhone financoval globální Schrack Technik. A pro ten určitě Česká republika z hlediska uživatelů jakýchkoliv" mobilů není vůbec žádným měřítkem.  

No, nevím. Podle mne je pitomost upnout se jen na jeden operační systém. Sice chápu, že Česká republika je jen malým trhem, ale uživatelů co mají mobilwokna, nebo android (můj případ),  je jistě v celé Evropě zajímavé množství. Možná jich nebude většina, ale i tak to bude nemalé procento uživatelů, o které se vlastně takto ve Schracku připravují. Vím, že to nemusí podporovat, ale přijde mi to jako  poloviční krok směrem k zákazníkům. Neznám asi nikoho, kdo by si jen kvůli tomu aby mohl do e-shopu u Schracka, běžel vyměnit telefon za iPhone.  To není nic proti iPhone. Mě prostě nevyhovoval, na rozdíl od Androida. A pokud se budu muset obejít bez 1-2aplikací, tak se bez nich obejdu. Jinak nemám žádnej problém v podstatě s čímkoliv na mobilu. Schrack chválím za jejich počin, i když pro mne poloviční. Zůstanu nadále ve spojení po telefonu s obchoďákem, nebo po mailu. Nevadí.

Pokud si totiž "většina" myslí pitomost, pak to nemusím podporovat jen proto, že si to myslí "většina".

Já zase nemám rád, když to, že si někdo myslí, že pro něj iPhone není vhodný, musí jít o pitomost. A pokud by si to myslela většina (nebo velká část uživatelů),  nebude asi chyba u nich, ale někde jinde. Nemyslíš?


Ale je to jen můj pohled a názor.
Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #14 kdy: 05.04.2012, 07:50 »


Z podnikatelskéh o hlediska to docela chápu.
Vývoj takové aplikace je velice tučná investice.
Pokud se rozhoduji kterou platformu první, pak zvažuji na základě množství uživatelů a také z hlediska užití sociálních skupin.
Pokud chci zvolit skupinu těch, kteří mají rozhodovací pravomoc, pak jasně vede platforma Apple před Androidem.
To není nic proti tvému názoru.
Pouze holá fakta.
Nepochybuji o dalším rozšíření.
Ovšem vše má nějaké priority, že?
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.058 sekund, 22 dotazů.