Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Vieto o lepšej objímke na GU10?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Vieto o lepšej objímke na GU10?  (Přečteno 3114 krát)
Juraj Hámorský
*
Offline Offline



« kdy: 06.03.2012, 08:42 »

Neviete mi niekto poradiť, kde by som mohlol zohnať lepšiu objimku GU10? Potreboval by som ju našoubovať na plech a zatiaľ som našiel len tie klasické keramické na drôtikoch. Chcelo by to niečo robustnejšie.
Zaznamenáno
Khun Václav
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline




« Odpověď #1 kdy: 07.03.2012, 19:25 »

Trošku jsem hledal a nalezl jsem je i s klasickými žárovkovými závity, jinak bohužel nic jiného.

háttp://www.elektro-paloucek.cz/svitidla/patice-zarovek-zarivek/patice-gu10
Zaznamenáno
Juraj Hámorský
*
Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 08.03.2012, 07:54 »

ved práve. Dobre keď nie je nič k zohnániu, je tu jedna možnosť. Skúste mi to potvrdiť alebo vyvrátiť. Obyčajné keramicke pätice maju dve dierky, ktoré su zapustené. môžem cez ne prepchať šróbik a upevniť túto keramickú päticu na plech? samozrejme plech bude uzemnený.
Zaznamenáno
Fuk Tomáš
*
Offline Offline




« Odpověď #3 kdy: 08.03.2012, 09:52 »

A není tohle z odkazu od p. Khuna právě to, co hledáte? Máte tam i podložku pod sokl pro rozložení tlaku.


* gu10sokl.jpg (9.38 KB, 601x315 - prohlédnuto 347 krát.)
Zaznamenáno

Když vím, rád poradím: fyzika, elektronika, IT, ale i obchod a právo. Když nevím, ptám se anebo držím ústa.

Jen ten, kdo něčemu stoprocentně rozumí, to dokáže vysvětlit tak, aby tomu nikdo jiný nerozuměl. (Murphy)
Juraj Hámorský
*
Offline Offline



« Odpověď #4 kdy: 08.03.2012, 11:12 »

s týmto som sa nestretol, videl som to na internete, len mi nie je celkom jasne ako to je uchytené spolu. možno sa mýlim, ale príde mi to tak, že tu prvu cast niekde upevnim a objimka mi volne visí na kábloch. Mýlim sa? z toho obrázku mi to nie je moc jasne.
Zaznamenáno
Martin Kafka
*
Offline Offline



« Odpověď #5 kdy: 08.03.2012, 14:54 »

Tato objímka je používána  v bodových svítidlech kde se nasadí na žárovku a žárovka je potom držena ve svítidle rozpěrnou kulatou pružinou v drážce svítidla. Plech na obrázku slouží k připevnění svorkovnice ke svítidlu.
Zaznamenáno
Martin Šedivý
*
Offline Offline




« Odpověď #6 kdy: 08.03.2012, 17:15 »

Obzvlášť dobrý doplněk při přestavbě 12V bodovky na 230V.
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.042 sekund, 22 dotazů.