Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Vzpomínáme s Janem Lojkáskem na počátky iiSEL
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Vzpomínáme s Janem Lojkáskem na počátky iiSEL  (Přečteno 7055 krát)
Jan Lojkásek
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline




« kdy: 17.11.2011, 23:40 »

Vzpomínáme s Janem Lojkáskem na počátky iiSEL
Po dvanácti letech jsme si s Janem Lojkáskem sedli u kávy a zavzpomínali na dobu, kdy jsme byli oba označováni za snílky. Server iiSEL a portál Elektrika.cz se v mnohém liší. Každý má zcela jiné zaměření. Pokud chcete vědět více podrobností, poslechněte si autora sami v tomto videospotu!
Zdroj: zde...




Co vás napadá v souvislosti s touto informací?
Vzpomínáme s Janem Lojkáskem na počátky iiSEL
Zaznamenáno
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #1 kdy: 19.11.2011, 19:50 »

Rozhovor jsem zastavil v místě, kde p. Lojkásek uvedl, že jeho motivací pro spuštění portálu byl obchod.
To je samozřejmě v pořádku. Připomnělo mi to ale, že jsem se hned v začátcích tohoto portálu i já zajímal o jeho možnosti.
Záhy jsem zjistil, že to co si tehdy oni představovali pod pojmem placená (a ne málo) prezentace, bylo totožné s grátis zápisem do běžného vyhledávače.  Hněv
Na toto téma jsme si vyměnili pár e-mailů, kde jsme zjistili, že máme dost rozdílný pohled na to, za co
lze chtít peníze.
Takže z obchodu nebylo nic.
Možná, že je tomu dnes již jinak, ale to já nevím.
iiSEL je na mém privátním blacklistu pro pokus o matení mysli a tak to asi i zůstane.  palec

Ačkoli si p.ing. Kříže jako odborníka vážím a obdivuji jeho rozhled v oboru a to až do obdivuhodných detailů, přesto mi víc vyhovuje systém "elektrikáři sobě",  jaký je na Elektrice.cz.
Jsem tady sice jen od roku 2000 a je to chvílemi dost o zdraví prokousávat se množstvím blábolů (podle mne),  ale přeci jen se nakonec (většinou) za pomocí zdravého jádra diskutérů problém posune k řešení.  funny
Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #2 kdy: 19.11.2011, 21:15 »

Rozhovor jsem zastavil v místě, kde p. Lojkásek uvedl, že jeho motivací pro spuštění portálu byl obchod.
To je samozřejmě v pořádku. Připomnělo mi to ale, že jsem se hned v začátcích tohoto portálu i já zajímal o jeho možnosti.
Záhy jsem zjistil, že to co si tehdy oni představovali pod pojmem placená (a ne málo) prezentace, bylo totožné s grátis zápisem do běžného vyhledávače.  Hněv
Na toto téma jsme si vyměnili pár e-mailů, kde jsme zjistili, že máme dost rozdílný pohled na to, za co
lze chtít peníze.
Takže z obchodu nebylo nic.
Možná, že je tomu dnes již jinak, ale to já nevím.
iiSEL je na mém privátním blacklistu pro pokus o matení mysli a tak to asi i zůstane.  palec

Ačkoli si p.ing. Kříže jako odborníka vážím a obdivuji jeho rozhled v oboru a to až do obdivuhodných detailů, přesto mi víc vyhovuje systém "elektrikáři sobě",  jaký je na Elektrice.cz.
Jsem tady sice jen od roku 2000 a je to chvílemi dost o zdraví prokousávat se množstvím blábolů (podle mne),  ale přeci jen se nakonec (většinou) za pomocí zdravého jádra diskutérů problém posune k řešení.  funny

Když všechno je o čase a penězích. Můžeš mít sebelepší nápad, ale pokud nevymyslíš a nezajistíš financování máš pouze hezký sen. Osobně stále zkoumám kterým směrem se informační technologie ubírá. Naše odborná se od obecných, masově prosaditelnějš ích podstatě liší.
Samozřejmě bych asi iiSEL koncipoval jinak, ale to neznamená, že za Honzou a Michalem není obrovský kus práce pro elektrotechnik u. 
Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Josef Slanina
*
Offline Offline



Elektrikář, Revizní technik E2A, IT Technik


WWW
« Odpověď #3 kdy: 19.11.2011, 22:15 »

K panu Lojkáskovi a Křížovi jezdím dělat zkoušky z Vyhlášky 50. S úrovní jejich školení a zkoušek jsem naprosto spokojen. Poprvé jsem u nich dělal zkoušky v roce 2007 a poté v roce 2010. Jsem přesvědčen, že v roce 2013, půjdu opět tam.
Přeju jim, aby jim to dlouho vydrželo.
Zaznamenáno

Elektrikář, Revizní technik E2A, IT Technik
Čistá 216
Čistá u Rakovníka
Tel: 608420957
email: slanina.j@elektrosoftservis.cz
web: http://www.elektrosoftservis.cz
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #4 kdy: 20.11.2011, 13:28 »

K panu Lojkáskovi a Křížovi jezdím dělat zkoušky z Vyhlášky 50. S úrovní jejich školení a zkoušek jsem naprosto spokojen. Poprvé jsem u nich dělal zkoušky v roce 2007 a poté v roce 2010. Jsem přesvědčen, že v roce 2013, půjdu opět tam.
Přeju jim, aby jim to dlouho vydrželo.
K takovému přání se nedá než připojit a ještě jednou poděkovat za nadstandartní vykonanou osvětovou činnost. Palec vzhůru
Zaznamenáno
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #5 kdy: 05.08.2021, 08:02 »

Elektrika a IN-EL, služby spuštěné v minulém tisíciletí stále spolupracují
    #EH: Elektrika a IN-EL, služby spuštěné v minulém tisíciletí stále spolupracují. Před deseti lety Jan Lojkásek s Miroslavem Minaříkem rekapitulovali předchozích dvanáct let provozu obou platforem. Jednoduchým součtem můžeme pak zjistit, že aniž by to bylo patrné, dvacet tři let na pozadí spolupracují. Na rozdíl od časopisů poskytují odlišný servis a vzájemně si nekonkurují. Koukněte na archívní rozhovor pod pokličku obou provozovatelů!
    Zdroj: zde...


   


    Co pozitivního a konstruktivníh o byste doplnili k této informaci?
   
Elektrika a IN-EL, služby spuštěné v minulém tisíciletí stále spolupracují
   
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (2)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.074 sekund, 24 dotazů.