Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAK TO MÁ BÝT? - projekty, návrhy, rozpočty
| | |-+  Jak řešit kladení antistatických podlah?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jak řešit kladení antistatických podlah?  (Přečteno 14335 krát)
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #18 kdy: 04.11.2011, 16:12 »

Ano "papírově" by to mělo být správně....ale žádná firma /alespoň co znám to nedělá a moc snahu to dělat nemá/...
Taky elektrikář když si dělá živnost na TIČRu a není revizák, udělá si smlouvu s revizákem, aby mohl podnikat!
I "papírově" by to mělo vyhovět !

Tady jde především o to, aby vám při předávání podlahy dali všechny doklady a nemusel je pomalu prosit co mají dodat ! Pláč
Přesně to co píše kol. Novák AD 3 !
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #19 kdy: 04.11.2011, 16:50 »

Tady jde především o to, aby vám při předávání podlahy dali všechny doklady a nemusel je pomalu prosit co mají dodat ! Pláč
Přesně to co píše kol. Novák AD 3 !

Ale to není tak složité.
Když mi před měřením požadované doklady nedali (abych je mohl jako přílohu přiložit ke zprávě o měření),  tak jsem se poroučel. A totéž, když chtěli měřit nejlépe hned druhý den po položení, protože třetí den už potřebovali předávat a fakturovat.
Měření podlah není rozhodně takový "kšeft",  aby mne to muselo mrzet.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #20 kdy: 04.11.2011, 17:39 »

Citace
Měření podlah není rozhodně takový "kšeft",  aby mne to muselo mrzet.

S tím souhlasím...ko likrát je to za rok..?
Ale potom RT vypadá jak sabotér,když všechno /nn rozvody, hromosvody a td../ je OK jen pořád hádky s "gumaři"....!
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Stran: 1 [2] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.053 sekund, 23 dotazů.