Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAKÉ DOKLADY? - živnosti, osvědčení, legislativa
| | |-+  Jaký čas je potřebný pro přípravu na zkoušky nového revizního technika RT E2A?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jaký čas je potřebný pro přípravu na zkoušky nového revizního technika RT E2A?  (Přečteno 27653 krát)
Petr Michalík
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #18 kdy: 01.11.2011, 07:34 »

 všechny co se zajímají o tuto problematiku.. . jen jsem chtěl ,že jsem objevil opravdu skvělý program na problematiku ochrany před bleskem... krásné a s výkladem.. za peníze ale stojí za to. demo je stahnutelné pro 20 spuštění..
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jan Alin
*
Offline Offline



« Odpověď #19 kdy: 01.11.2011, 14:24 »

všechny co se zajímají o tuto problematiku.. . jen jsem chtěl ,že jsem objevil opravdu skvělý program na problematiku ochrany před bleskem... krásné a s výkladem.. za peníze ale stojí za to. demo je stahnutelné pro 20 spuštění..

Už víme že jste ho objevil, teď ještě jaký to je?  Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Petr Michalík
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #20 kdy: 01.11.2011, 15:31 »

Je skvělý a musím přemluvit vedení ke koupi..  Úsměv Už J.A.Komenský říkal škola hrou..  Normy jsou normy, ale výklad je něco jiného.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Vít Rotrekl
*
Offline Offline



« Odpověď #21 kdy: 01.11.2011, 19:02 »

Ale stále nevíme o jaký program jde Smích
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Mírně pokročilý RT Úsměv
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #22 kdy: 02.11.2011, 07:04 »

Když dnes uvidím R.Z.,  kde je uvedeno na 1 listu:
- počet svítidel
- počet motorů
- počet svářeček
úplně mi to o autorovi stačí. Ujel mu vlak.  Jsem v rozpacích

Tak se mi dostala do rukou výchozí revize bytového domu se 16ti byty, kotelnou, pozdzemní garáží a sklepy.  Všechny byty byli dohromady  na čtyřech listech. O tom dalším ani nemluvím.

Ale stále nevíme o jaký program jde Smích

Přesně. p. Michalík je nadšený prográmkem tak, že nám stále neprozradil o jaký se jedná. Zřejmě je do něj tak zabrán, že okolí vůbec nevnímá.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Petr Michalík
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #23 kdy: 02.11.2011, 08:07 »

Omlouvám se  ale nevěděl jsem jestli to sem mohu dát...   Mrknutí
Jinak elektroprogram y dovyhledavače
Mně se líbí, jsou tam i jiné.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Petr Michalík
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #24 kdy: 05.12.2011, 17:30 »

 všechny. Tak jsem absoloval školení v Brně na základě referencí a 13 mám zkoušky. Mám přístup na normy ikdyž jen na čtení. No a teď sedím a učím a sedím. Musím uznat makačka.Školen í bylo výborné a poučné. Vedl ho p. Kosmák. Tak a teď je to jen na mně.. Šok
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #25 kdy: 05.12.2011, 19:29 »

všechny. Tak jsem absoloval školení v Brně na základě referencí a 13 mám zkoušky. Mám přístup na normy ikdyž jen na čtení. No a teď sedím a učím a sedím. Musím uznat makačka.Školen í bylo výborné a poučné. Vedl ho p. Kosmák. Tak a teď je to jen na mně.. Šok
OK p tečka Kosmák není p. ale František Kosmák.
Zmiňované programy jsou od Davida Klimši.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #26 kdy: 05.12.2011, 20:04 »

Citace
Zmiňované programy jsou od Davida Klimši.

Zmiňované programy používám, jsou dobré...Velký pomocník elektrikáře..A LE !!POZOR !! když si je koupíte, a za
měsíc je update programu .....máte smůlu ! musíte jej koupit znovu ....je to velká nevýhoda  zle
Na email, proč je tomu tak, mě dodnes neodpověděl ,  to je skoro rok ! Pláč
Raději bych nějakou tu stovku obětoval, a měl třeba 2 roky update zadara... zle
To svědčí o všem! Zlej Jednání je nekorektní !!
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #27 kdy: 05.12.2011, 20:14 »

Hlavně to nevzdejte, pokud se to na poprvý nepovede.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Karel Janeček 58
« Odpověď #28 kdy: 05.12.2011, 20:55 »


Na email, proč je tomu tak, mě dodnes neodpověděl ,  to je skoro rok ! Pláč
Raději bych nějakou tu stovku obětoval, a měl třeba 2 roky update zadara... zle
To svědčí o všem! Zlej Jednání je nekorektní !

Toto téma není o panu Klimšovi. Až bude založené, popíšu vám patálie, které jsem s ním zažil. Kdysi byl přístupný a ochotný. Dnes jede ve velkém ... Ale to je jinam.

Téma je o přípravě na revizního technika. U mne to bylo snadné. Mám skvělé hobby. Asi jako pan Beláň. Zkoumám normy a jejich souvislosti. Když jsem dělal zkoušky znal jsem ČSN a praxi také, protože jsem měl čest dělat podržtažku jednomu starému reviznímu technikovi. Když k tomu přidám tyto diskuse, tak mi v podstatě spolu s ČSN online už nicnechybí. Jen si musím ještě verifikovat účet a zajít na tu Vaši slezinu v Brně abych poznal některé expeerty osobně.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Michal2011
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #29 kdy: 12.12.2011, 09:46 »

,  

kam jste prosím vás chodil na přípravný kurz a kolik tento kurz stál? Já jsem také z Brna a hledám nějaké přípravné kurzy na RT. Děkuji
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #30 kdy: 12.12.2011, 13:54 »

,  

kam jste prosím vás chodil na přípravný kurz a kolik tento kurz stál? Já jsem také z Brna a hledám nějaké přípravné kurzy na RT. Děkuji
V Brně je toho více....třeba MSE-Moravský svaz elektrotechnik ů a pod......např. 20.-23.2.2012
Cena kurzů je....5000-18000.-Kč Šok
Všechno najdete na internetu !
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Petr Michalík
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #31 kdy: 16.12.2011, 15:08 »

 Tak pro všechny ,  kteří se podíleli na tomto tématu nebo je to jen prostě zajímalo, tak 13.12. jsem úspěšně složil zkoušky. Příprava u Lpelektro.  Úsměv Všem  a doporučení...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #32 kdy: 16.12.2011, 15:09 »

Tak pro všechny ,  kteří se podíleli na tomto tématu nebo je to jen prostě zajímalo, tak 13.12. jsem úspěšně složil zkoušky. Příprava u Lpelektro.  Úsměv Všem  a doporučení...
Tož vítaj kolego na zdravi
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #33 kdy: 16.12.2011, 16:59 »

Tak pro všechny ,  kteří se podíleli na tomto tématu nebo je to jen prostě zajímalo, tak 13.12. jsem úspěšně složil zkoušky. Příprava u Lpelektro.  Úsměv Všem  a doporučení...

Taky přeji....není to každý den! na zdravi
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Stran: 1 [2] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.037 sekund, 23 dotazů.