Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Jak jste byli spokojeni s letošním ForArchem?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jak jste byli spokojeni s letošním ForArchem?  (Přečteno 3958 krát)
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« kdy: 24.09.2011, 21:47 »

Letošní výstava mě tak trochu zklamala. Zajímavých novinek pomálu a všechny haly se soustředili v podstatě jen na pár témat. Mnoho prodejců oken a dveří, pak nějaké vířivky a sauny ( většinou infra). Ještě různé izoalce ,  pasivní domy a pár dodavatelů "inteligentních" systémů pro domy.
Velikost výstavní plochy oproti předchozím ročníkům mi také přišla menší.

Ale nejsmutnější byl pohled na jeden z prázdných stánků. (v příloze)   Mrknutí Mrknutí Mrknutí Mrknutí



* forarch2011.jpg (497.94 KB, 2592x1552 - prohlédnuto 330 krát.)
Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
František OK52
« Odpověď #1 kdy: 25.09.2011, 08:05 »

Mě Forcharch letos vyšel ve středu. Asi to byl ten nejhorší který jsem kdy navštívil.
Veletrhy za naší firmu navštěvuji s kolegou a ten to ani komentovat nechce.

Apropo ten prázdný stánek jsem také viděl. To by mě zajímalo kde se tam vzal. Elektriku bych zde nečekal a s takovým divným stánkem už vůbec ne.
Možná to byla nějaká administrativn í chyba úředníka v kanceláři.

Forarchu už není to, co to bývalo, asi je to nějakou personální změnou, ale bohužel do toho nevidím.
Zaznamenáno
Václav 3
« Odpověď #2 kdy: 25.09.2011, 09:18 »

Nevím, na For Arch jsem nebyl, jen jsem se pohyboval zrovna včera v okolí Letňan a potkal jsem už asi v pětikilometrov é vzdálenosti reklamu (dopravní značku s dodatkovou tabulkou) na parkoviště pro výstaviště a říkal jsem si, zda propagují opět ten kamenolom, co tam byl v minulosti. Nějak nám to výstavnictví v Praze upadá.
Zaznamenáno
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #3 kdy: 25.09.2011, 09:31 »

Apropo ten prázdný stánek jsem také viděl. To by mě zajímalo kde se tam vzal. Elektriku bych zde nečekal a s takovým divným stánkem už vůbec ne.


A vidíte, býval tam celkem pravidelně. Vždyť elektrika přece ke stavění domů patří.
Předloni jsem tam strávil celé 2, nebo 3 dny s ELEKTRIKOu na propagaci Kutila. Docela zajímavá a vyčerpávající zkušenost.  Škleb
Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #4 kdy: 25.09.2011, 12:35 »


A vidíte, býval tam celkem pravidelně. Vždyť elektrika přece ke stavění domů patří.
Předloni jsem tam strávil celé 2, nebo 3 dny s ELEKTRIKOu na propagaci Kutila. Docela zajímavá a vyčerpávající zkušenost.  Škleb

No to mi povídej  zle  Občas jsem se cítil jako absolutní pitomec. Ale zkušenost dobrá  Palec vzhůru
Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #5 kdy: 25.09.2011, 12:50 »

Vždyť elektrika přece ke stavění domů patří.
... na propagaci Kutila ...

Pokud se mám k tomu stavu vyjádřit, pak sděluji, že portál Elektrika.cz opravdu emá na B2C veletrhu co dělat.
V minulých létech jsme se účastnili s projektem KUTIL (B2C) dvakrát. Zájem z řad návštěvníků byl, zájem nebyl z řad OSVČ elektrikářů vystavovat. KUTIL je mrtev, ať žije nový ...

A ten stánek? Bez komentáře ...
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Jan Hájek
*
Offline Offline



Prostě .... HÁJEK!


WWW
« Odpověď #6 kdy: 26.09.2011, 07:17 »

Letošní rok jsem byl na výstavě jako návštěvník a to dokonce dvakrát v pátek a v sobotu. Oba dva dny bylo dost lidí, až jsem litoval, že opět nemáme aspoň stáneček. Co na ForArchu rozhodně nemá cenu vyhledávat jsou novinky z oblasti elektro, od toho jsou jiné výstavy a pokud někdo na ní jde za tímto účelem, určitě bude zklamaný. Osobně jsem tam byl z toho důvodu, že se stavaři setkáváme tam kde je to do budoucna pro nás důležité a to jsou domy. Soustředil jsem se tedy na to, co se profiluje jako budoucí trend a co ostatní z mých konkurentů bude zajímat až tehdy, když už já v tom obchodním prostoru budu. Takže jediné co mi letos chybí byl kontakt s koncovým zákazníkem, který je ten co vše platí, proto jsem přesvědčen, že všichni ti kdo jsou v současné době zaneprázdněni tak, že jim nezbývá čas na službu v rozsahu 1 dne na projektu Kutil, jsou budoucí nezaměstnaní.
PS: Díky nic moc situaci ve výstavnictví se v zastrčených koutech hal objevili lidé a firmy v malých stánečcích, kteří se sice neuměli prezentovat, ale jinak bych o ně a to co prezentují ani nezavadil.
Zaznamenáno

Jan Hájek +420 737 246 347  jan.hajek@dehn.cz  honza@elektrika.cz
KníŠka 2.0 a SW na ČSN EN 62305-2 ZDARMA!
www.kniska.eu
Pokud váš problém souvisí s mým příjmem, rád ho pomůžu vyřešit!
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #7 kdy: 26.09.2011, 21:39 »

Letošní rok jsem byl na výstavě jako návštěvník a to dokonce dvakrát v pátek a v sobotu. Oba dva dny bylo dost lidí, až jsem litoval, že opět nemáme aspoň stáneček. Co na ForArchu rozhodně nemá cenu vyhledávat jsou novinky z oblasti elektro, od toho jsou jiné výstavy a pokud někdo na ní jde za tímto účelem, určitě bude zklamaný.

Ano. lidí bylo  hodně, což mě nejdřív taky mile překvapilo. I když jsem tam nehledal novinky elektro, ale inspiraci potřebnou k rekonstrukci našeho domu, tak jsem byl zklamán. Dalo by se říci, že jsem tam nenalezl, až na pár vyjímek, nic takového, abych jel domu s pocitem dobře ztráveného času. Jinak mám asi dva zajímavé kontakty. Jestli stojí za něco, ukáže až čas. V těchto věceh bývám už poněkud skeptický.

Předchvílí mi přišel mail z jednoho poptávkového serveru, který byl na této výstavě. Oslovení bylo úplně na cizího pána. Následoval druhý mail  tím, že se jim to "kopírování nepovedlo a toho pána si mám odmyslet. Tak si něco myslím o nich.
Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.062 sekund, 22 dotazů.