Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Veřejnost, spotřebitelé, neodborníci, kutilové, laici
| |-+  Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...
| | |-+  Chcete se svézt elektromobilem sami? Není problém, stačí sdělit zde!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 4 [5] 6 7 Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Chcete se svézt elektromobilem sami? Není problém, stačí sdělit zde!  (Přečteno 69167 krát)
Jan Alin
*
Offline Offline



« Odpověď #72 kdy: 22.07.2011, 09:31 »

Dík.
To mě samozřejmě zajímá také. je to jako drbat se pravou rukou na levém uchu. :-)

Když jsem si tohle přečetl tak mě napadlo jestli se vyrábí model pro zdatné cyklisty s dobíjením pomocí vlastní síly.  Smích
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #73 kdy: 22.07.2011, 10:50 »

Když jsem si tohle přečetl tak mě napadlo jestli se vyrábí model pro zdatné cyklisty s dobíjením pomocí vlastní síly.  Smích
Ano je ve stádiu ověřování, zatím se naráží na problém, že po dobití baterií je cyklista tak vyšťavněnej, že není schopen řídit vozidlo. Úsměv
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jan Alin
*
Offline Offline



« Odpověď #74 kdy: 22.07.2011, 10:58 »

Ano je ve stádiu ověřování, zatím se naráží na problém, že po dobití baterií je cyklista tak vyšťavněnej, že není schopen řídit vozidlo. Úsměv

V tom případě jsem za vybudování dobíjecí stanice u každého Spinningového centra.  Mrknutí

No nic, dost srandy a jdu zas něco dělat, už je čas.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jan Štěpán
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #75 kdy: 22.07.2011, 11:08 »

Hradec, jestli bude plno tak Jablonec. S těma dobíjecíma stanicema u spining centre to není špatnej nápad. Cvičenci by mohli dostávat slevy podle našlapanejch Wh...  Zlej
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

ELprojekt.cz s.r.o. projektování a realizace elektrických zařízení.
EKOLO
« Odpověď #76 kdy: 22.07.2011, 11:34 »

Předpokládám, že Krkonoše nelze minout.  pozor

Za podpis petice, kterou najdete na našich webech umožnuji svezení elektromobilem dle vlastního výběru již 5 let.
Předpokládám, že redakce zajede i do Prčic a rozdáme si to do kopce.
www.elektromob il.wz.cz
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jan Alin
*
Offline Offline



« Odpověď #77 kdy: 22.07.2011, 11:51 »

Za podpis petice, kterou najdete na našich webech umožnuji svezení elektromobilem dle vlastního výběru již 5 let.

To mě připomíná "dali mě 500,- za to, že budu volit jejich stranu". Nikdy jsem nepodepsal nic za úplatu a nemíním s tím začínat ani kdyby jste mě dal elektromobil zdarma i s hrazením nákladů provozu. Leda bych si mohl sám napsat text té petice, jenže to by asi nebyl zase zájem z vaší strany.  Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Josef Nosek
RT - E2/A
*
Offline Offline




« Odpověď #78 kdy: 22.07.2011, 12:03 »

V tom Vrchlabí se doufám setkáme
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Kopec03
« Odpověď #79 kdy: 22.07.2011, 12:19 »

Hradec, jestli bude plno tak Jablonec. S těma dobíjecíma stanicema u spining centre to není špatnej nápad. Cvičenci by mohli dostávat slevy podle našlapanejch Wh...  Zlej

Rádi vás uvidíme v Hradci Králové 7.8. od 13:00


* elektromobil.jpg (993.79 KB, 1772x1181 - prohlédnuto 377 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #80 kdy: 22.07.2011, 12:34 »

Hradec, jestli bude plno tak Jablonec. S těma dobíjecíma stanicema u spining centre to není špatnej nápad. Cvičenci by mohli dostávat slevy podle našlapanejch Wh...  Zlej
Tak kam tě mám zapsat?
Zde je přehled míst a pod každým místem se kliknutím dostaneš na podrobnosti dne, kde si připravujeme seznam atd.
http://elektrika.tv/electric-emotion/planovana-trasa-electric-emotion-tour-2011

Ty jednotlivé stránky budeme průběžně po cestě doplňovat.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #81 kdy: 22.07.2011, 12:37 »

Za podpis petice, kterou najdete na našich webech umožnuji svezení elektromobilem dle vlastního výběru již 5 let.
Předpokládám, že redakce zajede i do Prčic a rozdáme si to do kopce.
www.elektromob il.wz.cz

Cesta je daná zde.
http://elektrika.tv/electric-emotion/planovana-trasa-electric-emotion-tour-2011
Můžete se někd připojit k nám.
:-)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
EKOLO
« Odpověď #82 kdy: 22.07.2011, 16:03 »

To mě připomíná "dali mě 500,- za to, že budu volit jejich stranu". Nikdy jsem nepodepsal nic za úplatu a nemíním s tím začínat ani kdyby jste mě dal elektromobil zdarma i s hrazením nákladů provozu. Leda bych si mohl sám napsat text té petice, jenže to by asi nebyl zase zájem z vaší strany.  Mrknutí
Kdo nechápe a neví, že jsem k dnešnímu dni nechal "si vyzkoušet" a ještě jsem dělal instruktora více ,než 1000 zájemcům, kteří byli rádi, že jsem je upozornil na petici...propa ganda elektromobilů je mé poslání a dělám to upřímně ,  nezištně a rád. A pokud to někomu připomíná cokoli, tak ode mne je to asi tak: rád budu dělat instruktora v elektromobilu každému, kdo bude mít zájem a ještě mu poradím, kde může podpořit tato vozidla, pokud bude chtít. ale je mi to fuk. Jezdím elektromobily 30 let, posledních 10 výhradně, líbí se mi to a baví mě to. Můžete se dát k nám. www.elektromob ily-os.cz
děláme to pro radost a ne pro byznys. Takových je nyní více a dost, akorát mohou elektromobilit ě uškodit nepravdivými výroky.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jan Alin
*
Offline Offline



« Odpověď #83 kdy: 22.07.2011, 16:32 »

A pokud to někomu připomíná cokoli, tak ode mne je to asi tak: rád budu dělat instruktora v elektromobilu každému, kdo bude mít zájem a ještě mu poradím, kde může podpořit tato vozidla, pokud bude chtít.

I jo, s tímhle bych už souhlasil. Elektromobil se mě líbí a je to velice zajímavá cesta vpřed, jen ten zdroj nějak dopilovat.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #84 kdy: 22.07.2011, 22:14 »

Přátelé, zkontrolujte prosím, zda jsem vás na konkrétní místo správně zaznamenal.
Co jsem nepřehledl, tam je ...
http://elektrika.tv/electric-emotion/planovana-trasa-electric-emotion-tour-2011
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Bambus
« Odpověď #85 kdy: 23.07.2011, 18:10 »

, ,Pouze bych poradil, že nabíjecí deficit se dá vyřešit elektrocentrál ou a 20l benzinu vozeného sebou. "

Přesně tak V3eska s výložníkem pro kabel ,  solidní zásuvkový komplet a může se jet nonstop . Sice to bude jak autíčko na dálku ale zase to bude nonstop jízda .Jenom nezapomenout na tu odtahovku ,  Vejda se může samozřejmě poee a  se spanilou jízdou je konec .

PS : je podmínkou pro svezení vylepení reklamní samolepky , ,elektrikář v autě" na svém autě ?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #86 kdy: 23.07.2011, 18:23 »

PS : je podmínkou pro svezení vylepení reklamní samolepky , ,elektrikář v autě" na svém autě ?

Ne, ta samolepka s testováním elektromobilu nemá nic společného.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #87 kdy: 24.07.2011, 10:59 »

Na trase EET 2011 (na jižní Moravě) se připojí i Petr Jahoda na elektrickém skútru. Samozřejmě v rámci dojezdových možností elektroskútru.
Očekáváme ho možná již v Otrokovicích, v Brně (samozřejmost) a dál nač si troufne ...


Více o EET 2011 na http://electric-emotion.cz
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Lukáš Malík
Neverifikovaný uživatel @5
*****
Offline Offline


Montáže a opravy elektro do 1000V, §8


« Odpověď #88 kdy: 24.07.2011, 20:20 »

Ty Otrokovice 11.8. mě celkem lákají, přijedu se podívat (jsem od Vsetína).
Bylo by možné jedno místo na svezení se pažoutem, pokud není plno?  piskaci
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Domovní a bytové elektroinstala ce.
Realizace datových sítí, rozvodů TV a DT,
specializace na STA stanice, TV a SAT rozvody bytových a rodinných domů
TV a SAT technika - prodej, servis
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #89 kdy: 24.07.2011, 22:45 »

Ty Otrokovice 11.8. mě celkem lákají, přijedu se podívat (jsem od Vsetína).
Bylo by možné jedno místo na svezení se pažoutem, pokud není plno?  piskaci
Myslím, že v těch Otrokovicích to vyjde. už mě v Lapp Kabelu upozorňovali, že pozvou hodně klientů. A máme jen jedno auto a musíme nabíjet. Ale myslim, že tam je kde jezdit a že se to zvládne. Krom toho tam bude k vidění Lapp Kabel.
Píšu vás na seznam.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Stran: 1 2 3 4 [5] 6 7 Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.057 sekund, 22 dotazů.