Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  PatchSee Inteligentní patchkabely se světelným identifikačním systémem.
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: PatchSee Inteligentní patchkabely se světelným identifikačním systémem.  (Přečteno 2123 krát)
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 31.05.2011, 08:02 »

PatchSee Inteligentní patchkabely se světelným identifikačním systémem.
PatchSee Inteligentní patchkabely se světelným identifikačním systémem. PatchSee patch kabely mají pod pláštěm zabudovaná 2 plastová optická vlákna, jejichž konce jsou vyvedeny a ukončeny v krytkách, při prosvícení PatchSee lampičkou dochází k přijmutí světla na jedné straně patch kabelu a vyzáření ...
Zdroj: zde...





Co vás napadá v souvislosti s touto informací?
PatchSee Inteligentní patchkabely se světelným identifikačním systémem.
Zaznamenáno
Josef Martinec
*
Offline Offline




« Odpověď #1 kdy: 31.05.2011, 09:53 »

Co mě napadá:
- zajímavá věc ,  ale už tři roky se mi válí prezentační kus ve skříni bez valnáho využití
- dokážu prodat hodně ,  ale tohle se mi prodat ještě nepodařilo (spíš prodám aktivní prvky s vlastním mapováním než toto)
Zaznamenáno
Roman Šafránek
*
Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 01.06.2011, 08:49 »

Bohužel, při dnešních patchkabelech z číny doslova za pár halířů jdou tyhle kabley moc drahé. cca 100kč za metrový patchcord s dvěma rybářskými vlastci je prostě oproti 10kč za obyčejný patchkabel příliš.
Docela by se mi líbilo, kdyby to okopíroval nějaký číňan a prodávalo se to třeba za 20kč/kus, potom bych ve složitějších rozvaděčích rád vyměnil všechny kabely za "svítící"
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.051 sekund, 22 dotazů.