Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Tweetujete někdo?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Tweetujete někdo?  (Přečteno 3502 krát)
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« kdy: 15.05.2011, 10:40 »

Mě se Twitter líbí, protože se člověk musí omezit vyjádřením své myšlenky na 140 znaků. Čím kratší sdělení, tím větší chuť ostatních to číst.

Na Twitteru kromě svých přátel vím pouze o Aleši Dobrovolném. Je tam ještě někdo?


Více o Twitteru
http://cs.wikipedia.org/wiki/Twitter
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #1 kdy: 15.05.2011, 11:21 »

To nějak souvisí s tímto: http://en.wikipedia.org/wiki/Tweety ?
Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #2 kdy: 15.05.2011, 11:28 »

To nějak souvisí s tímto: http://en.wikipedia.org/wiki/Tweety ?

Nemyslím, že ano.
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #3 kdy: 15.05.2011, 11:41 »

Nepochopil jsem moc smysl.

Sdělovat světu co právě dělám, asi by se svět unudil. Chápu to jako informační kanál, který má udržet pozornost klientů. Třeba pro veřejně známé osoby, politiky, novináře, firmy ...

Pokud chci s někým probrat, co jsem celý den dělal nebo co si myslím, sejdu se s ním nad sklenicí dobrého vína nebo piva.
Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #4 kdy: 15.05.2011, 12:05 »

Nepochopil jsem moc smysl.

Sdělovat světu co právě dělám, asi by se svět unudil. Chápu to jako informační kanál, který má udržet pozornost klientů. Třeba pro veřejně známé osoby, politiky, novináře, firmy ...

Pokud chci s někým probrat, co jsem celý den dělal nebo co si myslím, sejdu se s ním nad sklenicí dobrého vína nebo piva.

Hlavní síla je v tom, že sdílíš to, co považuješ za důležité. Ten, kterého zajímá tvůj pohled na svět si tě přidá do svého přehledu. A pak kdykoliv se připojí ke svému účtu má přehled o toku informací svých blízkých, známých, či populárních osobností.

Pokud srovnám Facebook a Twitter, pak je Facebook nebezpečný právě v tom, že tam uživatel nasype celou svou identitu. Což na Twitteru jde o těch 140 znaků na jedno sdělení.


Líp se to čte.


A pokec u sklenice?
Nemusíš ít strach, že bys neměl o čem mluvit. Když potkáš někoho, (koho čteš na Twitteru každý den) osobně po několika létech stejně si za dobu krátkého osobního setkání neřeknete všechno.

V čem je problém?
Uživatelé často neví o čem psát.
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #5 kdy: 15.05.2011, 23:59 »

Naštěstí ne !  funny
Vzhledem k tomu, že mám dost známých, přátel a i kamarádů "in natura",  neměl a nemám zapotřebí využívat berliček typu ICQ, ksichtovákniha nebo Tweeter.  tanecek
Navíc je mi můj čas natolik drahý, že na plkání nezbývá.
Budu možná označen za zpátečníka, nemoderního zabedněnce a jinou brzdu, ale výše jmenované komunikačni berličky nevyužívám a  oufám, že na tom nebudu muset nic  měnit.
Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #6 kdy: 16.05.2011, 06:59 »

Naštěstí ne !  funny
Vzhledem k tomu, že mám dost známých, přátel a i kamarádů "in natura",  neměl a nemám zapotřebí využívat berliček typu ICQ, ksichtovákniha nebo Tweeter.  tanecek
Navíc je mi můj čas natolik drahý, že na plkání nezbývá.
Budu možná označen za zpátečníka, nemoderního zabedněnce a jinou brzdu, ale výše jmenované komunikačni berličky nevyužívám a  oufám, že na tom nebudu muset nic  měnit.


Kamile to je v pořádku.
Jen jsem očekával, že se ozve ten, který používá Twitter.

Ptám se protože stále vyvíjíme nové části, které jsou založené na komunikaci, tak jeden z nich bychom potřebovali propojit na některou ze sociálních sítí. Ta, která je použitelná, otevřená a rozšířená.
U nového modulu nebudeš muset nic měnit.
Pouze ti, kteří používají "ty tvoje berličky" jako nástroje šetřící čas, budou mít něco navíc.


Apropo ...
... před třinácti léty jsem se také ptal kolik lidí používá internet.
Odpovědí tvého typu jsem měl víc, než osmdesát procent.

Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.025 sekund, 21 dotazů.