Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  PROFI zóna.
| |-+  JAKÉ DOKLADY? - živnosti, osvědčení, legislativa
| | |-+  Co porušuji, když si vyrábím rozvaděče a nikomu jsem nic neoznámil?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Co porušuji, když si vyrábím rozvaděče a nikomu jsem nic neoznámil?  (Přečteno 9917 krát)
Jan Alin
*
Offline Offline



« Odpověď #18 kdy: 15.10.2010, 11:33 »

Zařízení projde revizí ,  má prohlášení o shodě a můj nejbližší nadřízený má § 8.Co má šéf to nevím ale je sním těžká řeč proto se ptám zde jaké jsou povinnosti ze zákona pro tuto práci.

Pokud někdo zpracuje konečnou dokumentaci a podepíše se pod ní tak jste jen zaměstnanec který vykonává montáž a je to v pořádku.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
hanzik
« Odpověď #19 kdy: 15.10.2010, 11:48 »

Pokud někdo zpracuje konečnou dokumentaci a podepíše se pod ní tak jste jen zaměstnanec který vykonává montáž a je to v pořádku.
poklona  vám avšak nechápu reakci předchozích lidí kteří mě málem ukamenovali a hned dokonce i odhadli mou odbornost v daném oboru.

Asi nikdo neví který zákon toto upravuje kde bych si onu věc mohl přečíst černé na bílém. poklona
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jan Alin
*
Offline Offline



« Odpověď #20 kdy: 15.10.2010, 11:55 »

poklona  vám avšak nechápu reakci předchozích lidí kteří mě málem ukamenovali a hned dokonce i odhadli mou odbornost v daném oboru.

Příliš rychlý soud. Tak jak byla otázka položena to vypadalo že jste jediný elektrikář ve firmě a tak byste jako jediný znalý problematiky riskoval mnohé. Spousta firem takovýmto nekalým způsobem konkuruje firmám které investují do vzdělání a do legislativních požadavků. Už jen vědomosti co vše se musí splnit jsou dnes krutě placené a neznám nikoho kdo by vám dal hotovou kuchařku darem.
Úprava nadpisu k dojmu nelegálnosti zřejmě také dost přispěla.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: 1 [2] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.046 sekund, 22 dotazů.