Proč vlastně existuje TIČR?

<< < (2/12) > >>

Miroslav Minařík:
Na druhou stranu je jasné, že pouhým vyléváním slz do diskuse se ještě nikdy nic nenarovnalo. Na základě toho, že se něco děje v diskusi se státní úředník nerozhodne něco měnit.

Jak to říká ve videospotu Jaroslav Miklík jediná cesta je jednotný postup.
Ale v případě Česka i Slovenska, už nevím co by se mělo ještě stát, aby se zájem elektrotechnik ů sjednotil.
Štefane budeš muset jako jediný, kdo nemá obavu vystoupit veřejně založit
"Českou komoru autorizovaných revizních techniků"!

Hlasuji pro tebe!  (jednicka)

Štefan Beláň:
Citace: Miroslav Minařík  26.06.2010, 20:50


Štefane budeš muset jako jediný, kdo nemá obavu vystoupit veřejně založit

..."Českou komoru autorizovaných revizních techniků"!

Hlasuji pro tebe!  (jednicka)


 (poklona) Děkuji pěkně  ;D
Napadla mne taková jedna myšlenka. Bylo by dobré zavést nový termín na přezkušování RT.

Nemělo by se říkat "Jdu na přezkoušení" ale "Jdu si koupit osvědčení."

Byl by to aspoň takový malý společný protest. :)

Miroslav Minařík:
Ale jak to už bývá, skutečnost bude jiná.
Třeba Jarda Miklík nedostal všechny informace a mozaika není složena správně.
Zkusím obrátit na TIČR, možná i SUIP zda by nebyl někdo ochoten veřejně tento zapletenec uvést na pravou míru.

Protože to, co vyplývá z uvedeného videospotu nás jako společnost řadí někam na Kazachstán a s tím se nechci smiřovat.

Jirka Š. Svejkovský:
Mirku, řekl bych, že pejsek je zakopaný ve vyhl. 50. Všichni ostatní "vyhrazeňáci" mají nové předpisy o odborné způsobilosti. Doporučuji kontaktovat někoho od plynu. Máme novou vládu. Co tak se jim připomenout?

Miroslav Minařík:
Jirko ty to píšeš mě, ale to je věc elektrotechnik ů činných v oboru. Můj úkol není lobovat pro stát či Miklíka. Naší prací je přenést informací dál, tak aby byli ti, které to zajímá v obraze. Bohužel ne všichni se přesunuli ideově přes rok 1989 a tak svobodný přístup k veřejným informacím není až tak jednoduchý.

Z videospotu je dál patrné, že se o oslovení již kdysi pokoušelo ESČ, Unie Elektrotechnik ů a vysledek skončil v šuplíku.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana