Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Veřejnost, spotřebitelé, neodborníci, kutilové, laici
| |-+  Elektromateriál - diskuse o materiálech a jejich použití
| | |-+  Který vodič je L1, L2, L3 když mám dva černé a jeden hnědý?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Který vodič je L1, L2, L3 když mám dva černé a jeden hnědý?  (Přečteno 54948 krát)
Josef Pentoda
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #36 kdy: 09.06.2010, 18:21 »

TO:Václav 3
Takový měřák na směr otáčení 3 fází mám doma....je to ruské výroby /neznám název/ ale je vyroben z motorku /pár wattů/ a  malá točna /pomaluběžná/ na které je šipka...slouží dodnes....
Asi podle něj se vyráběli podobná udělátka z motorků...

Bohužel před mnoha lety dosloužil.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Zdenek2752
« Odpověď #37 kdy: 10.06.2010, 12:28 »

Když už jsme se tak rozepsali, při předem nahlášeném odstavení od sítě náš podnik objednal elektrocentrál u. Po napojení ukazovala běžná zkoušečka se dvěma hroty a dotykovým bodem vždy opačný směr otáčení. Stroje, které měly svoji kontrolu sledu fází nejely. Pro běžnou cirkulárku žádný problém. Na osciloskopu jsem to neviděl, ale muselo to vypadat dost divoce. Přijel jejich technik s nottebookem. Nic nevyřešil. Tuším že tenkrát museli dát slevu.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova KUTIL (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.052 sekund, 23 dotazů.