Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAKÉ DOKLADY? - živnosti, osvědčení, legislativa
| | |-+  Mám dát výpověď pokud mne zaměstnavatel nerespektuje jako revizního technika?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Mám dát výpověď pokud mne zaměstnavatel nerespektuje jako revizního technika?  (Přečteno 5006 krát)
Břetislav Vyskočil
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 06.03.2010, 11:35 »

Nastoupil jsem před několika dny jako RT k nejmenované firmě.
Revize spotřebičú se nedělají, revize ručního nářadí (asi 300ks) naposledy 6/2008. Rekonstrukce a přestavby bez PD.
Po upozornění na stav mi bylo sděleno:"Až bude čas dáte to dopořádku".
Ve firmě jsou 3 elektrikáři s §6.
Aby firma mohla pokračovat musel jsem převzít zodpovědnost za celou firmu a nechat jsi udělat osvědčení na ni.
Od té doby blbě spím.
Jsem pečlivý a svědomitý ale práce v SM kraji není.
Mám to postupně dát dohromady nebo odejít?
Poraď te.



#105# Chyby jsem opravil
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Macek
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 06.03.2010, 14:07 »

Pokud je to tak, jak jste popsal, měl byste svou pečlivost a svědomitost přesměrovat na hledání jiného zaměstnání. Je evidentní, že firma vás nenajala proto, aby jste byl pečlivý. Čím lépe budete pracovat, tím dříve dáte firmě vše do pořádku. V tom okamžiku vás ale již firma nebude potřebovat a zbaví se vás.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Martin Seidl 1
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 06.03.2010, 16:14 »


Aby firma mohla pokračovat musel jsem převzít zodpovědnost za celou firmu a nechat jsi udělat osvědčení na ni.




#105# Chyby jsem opravil

Buď ať vám zaměstnavatel podepíše že o závadách ví, a nebo nohy na ramena. podivej

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Montáž, opravy a revize elektroinstala
Montáž,  údržbu a servis telekomunikačn ích zařízení
Ucelená řešení od zpracování projektu, přes jeho realizaci až po následný servis
raj
« Odpověď #3 kdy: 06.03.2010, 16:26 »

Použijte jednoduchou věc: papír
A budete se divit, co se stane (no ... možná i s Vámi ...)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #4 kdy: 06.03.2010, 16:46 »

Citace
Jsem pečlivý a svědomitý ale práce v SM kraji není.
Mám to postupně dát dohromady nebo odejít?
Poraď te.

Na takovou otázku se moc špatně radí....
Pokud se nic nestane, můžete spát beze starostí....al e pokud se stane průšvih ,situace se změní!
Dnes většina soukromých podnikatelů hřeší, že kontrola hned tak nepřijde...a pokud přijde, změní firmu..?!
Asi nejlepší je písemná forma jak radí kolega Rajmont....Pís emná forma je hodně věrohodná i při dokazování.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Josef Pentoda
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #5 kdy: 06.03.2010, 23:31 »

Tak jestli to dobře chápu jste odborný zástupce včetně všech práv, povinností a rizik s tím spojených.
Potom je otázkou kolik vám platí a zda to riziko stojí za ten plat (100 000Kč). Zvážení je na vás.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.039 sekund, 23 dotazů.