Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Veřejnost, spotřebitelé, neodborníci, kutilové, laici
| |-+  Připojení do energetické sítě nn (nízkého napětí
| | |-+  Jak se bránit neopravněnému rozhodnutí ČEZ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jak se bránit neopravněnému rozhodnutí ČEZ?  (Přečteno 25486 krát)
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #18 kdy: 04.01.2010, 11:19 »

Citace
Osobně zastávám názor, že slaněné vodiče nemají v elektroměrovém rozvaděči co dělat.
Palec vzhůru

souhlas i já !
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #19 kdy: 04.01.2010, 11:49 »

Jenom mě napadá, co je nedílnou součástí každého rozvaděče?
1) Projektová dokumentace
2) Zkouška
Co pan projektant na tento průšvih? Nebo, že by projekt žádný nebyl?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
IM
« Odpověď #20 kdy: 04.01.2010, 11:58 »

Jenom mě napadá, co je nedílnou součástí každého rozvaděče?
1) Projektová dokumentace
2) Zkouška
Co pan projektant na tento průšvih? Nebo, že by projekt žádný nebyl?
To slovo projektová bych vypustil.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #21 kdy: 05.01.2010, 07:07 »

Dejte prosím vědět, jak to nakonec dopadlo. Jestli vám povolili vyjímku, a nebo to dodaval rozvaděčů musel předělat. Určitě to bude zajímat všechny zde.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #22 kdy: 05.01.2010, 08:04 »

To slovo projektová bych vypustil.
Síla zvyku.  angel
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Jiří Kovář12
*
Offline Offline



revizní technik - E1A


« Odpověď #23 kdy: 08.01.2010, 23:57 »

Tak chcete znát tajemství jak to nakonec dopadlo :-D --- momentálně vyřešeno
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jiří Kovář12
*
Offline Offline



revizní technik - E1A


« Odpověď #24 kdy: 09.01.2010, 00:10 »

Ne ja vam to řeknu, nejprve bych chtěl poděkovat panu Kroutilovi že byl jeho odpověď byla konkrétní a stručná to mě vesměs stačilo. Jak sleduji kolegové tak diskuze se velmi rozvířila a abych vám ujasnil spekulace kdo a jak vyráběl rozvaděče aby jste znali vyníka tak jsem to já jako OSVČ najatý firmou která má zkoušky a s němi jsem to jasně konzultoval co jim tam mam namontovat tečka. Včetně toho že jsem je nainstaloval do zdi. ..... pak pokračování asi pár kolegů zná kdo je viník a po kom se to veze když si to necháte potvrdit po telefonu a ne do deníku popř objednávku. K tomu kdo tady píše o dokumentaci bych sdělil na kolika stavbách jste dokumentaci měl?? Protože z praxe vím že staveb s dokumentací na elektroinstala ci (rekonstrukci) spol prostor domu jsem se setkal u 50% případů a zbytek si vyřeště jak chcete...... nebo jste jiného nazoru a sedíte u stolu popřípadě jste na stavbě nikdy nebyl. tímto vám objasňuji kolegové vaše spekulace. S pozdravem Jirka
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jiří Kovář12
*
Offline Offline



revizní technik - E1A


« Odpověď #25 kdy: 09.01.2010, 00:11 »

Mimochodem rozvaděče jsem předrátoval a za dva dny nebylo co řešit
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #26 kdy: 09.01.2010, 14:19 »

S podobnými "závadami" se potýkám dost často u elektroměrovýc h rozvaděčů...
Další závada proč nezapojí elektroměr RZ je ta, že elektrikář protáhne vodič PEN přes elektoměr..tak é na tuto závadu jsou dost "hákliví" distributoři el. energie... Smích
Už jsem se setkal ,že RT udělal revizní zprávu bez závad /a to tam byl a díval se na zapojení!/
a došli montovat elektroměr a montér udělal 180 stupňů obrat a šel pryč !
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #27 kdy: 09.01.2010, 15:04 »

Další závada proč nezapojí elektroměr RZ je ta, že elektrikář protáhne vodič PEN přes elektoměr..tak é na tuto závadu jsou dost "hákliví" distributoři el. energie... Smích

S jednou vyjímkou - jestli se něco nezměnilo, tak uvedený způsob zapojení není v rajónu mikrodistribut ora PRE závadou, ale naopak podmínkou.  blboune ajoooo
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
Stran: 1 [2] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Aktuální slova (1)

Aktuální slova KUTIL (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.067 sekund, 24 dotazů.