Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  Oblast řešení teoretických úvah
| | |-+  Hledám e-book ze kterého se dá nastudovat slaboproudou elektroniku...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Hledám e-book ze kterého se dá nastudovat slaboproudou elektroniku...  (Přečteno 5933 krát)

« kdy: 26.07.2005, 17:43 »

. Jsem student studující všeobecné gymnázium, příští rok maturuji a chtěl bych studovat slaboproudou elektroniku. Tato oblast mne velice zajímá, ale nemám pro to "školní" základ, jsem samouk. Proto jsem vás chtěl poprosit, kdybyste měli nějaký e-book ze kterého se dá něco nastudovat (náročnost: odborná střední škola až začátek vysoké školy) zda byste mi to mohli poslat na e-mail jn.dvorak@tiscali.cz.
Téma nerozhoduje, budu potřebovat všechno :-)
(Zde někdo nečetl pravidla! To musí někdo opravit a opozdí to zveřejnění!) za pomoc!

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jiří Špelec
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 27.07.2005, 00:10 »

Asi jste si spletl server. Slaboproudá elektronika tady, ha ha. O elektronickém vydání elektrotechnic ké učebnice jsem ještě neslyšel.
Zkuste si něco koupit klasického www.ben.cz.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Ivo Strasil
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #2 kdy: 27.07.2005, 01:56 »

(Zde někdo nečetl pravidla! To musí někdo opravit a opozdí to zveřejnění!), doporucim Vam vyborne zpracovane Lessons in Electric Circuits (napr. na www.ibiblio.or g/obp/electricCircuits/),  je to psane krasne jednoduse pochopitelne, jenom se musite oprostit od americkeho znaceni ve schematech atd. Odborna a pedagogicka uroven toho textu je vyborna a pouzita anglictina neni moc slozita.

Knizky od nakl. Ben, kt. zminil pan Spelec, nejsou podle meho nazoru nic moc, jde vetsinou o jakysi druh ucebnic, ktere se _obtizne_ chapou a ty zminene anglicke texty jsou mnohem nazornejsi (ucim elektroniku v zajmovem krouzku v Brne, tak to snad mohu trochu posoudit). Dobra knizka je od prof. Lanicka Elektronika - obvody, soucastky, deje - jde o prehled uciva SPSE v oboru analogove elektroniky.

Jinak zbyva Internet a vlastni zvedavost, zajimave pro Vas mohou byt servery mcu.cz a hw.cz, na kterem bezi i e-mailova konference o dost vysoke urovni.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Zakázkový vývoj a výroba slaboproudých měřicích a řídicích zařízení
http://www.egmenergo.cz
Roman Šulc
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline




« Odpověď #3 kdy: 27.07.2005, 20:13 »

Podívejte se na stránky abicko.cz do složky seriály a tam jsou docela hezky vysvětleny základy.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Milan Selezan
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #4 kdy: 30.07.2005, 06:45 »

Obráťte sa na: Ing. Alexander Žatkovič. Vyučuje elektroniku na SPŠE v Košiciach a má v elektronickej forme spracované základy elektroniky. Kontakt:
alzat@pobox.sk

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.035 sekund, 22 dotazů.