Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  Oblast řešení teoretických úvah
| | |-+  Je lišta, na které je vodivě upevněna ochranná svorkovnice neživá část nebo ne?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Je lišta, na které je vodivě upevněna ochranná svorkovnice neživá část nebo ne?  (Přečteno 14488 krát)
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #18 kdy: 05.05.2012, 22:29 »

Další ukázka toho, že snaživý osel je horší než třídní nepřítel.
Tento rozvaděč je samozřejmě označen jako II.tř.


* 23022012866.jpg (601.59 KB, 1536x2048 - prohlédnuto 441 krát.)

* 23022012867.jpg (363.11 KB, 1536x2048 - prohlédnuto 448 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #19 kdy: 06.05.2012, 09:44 »

Další ukázka toho, že snaživý osel je horší než třídní nepřítel.
Tento rozvaděč je samozřejmě označen jako II.tř.


A to jsem tady četl, že by revize měla jen nahradit nějaká měření od montážní firmy ?
Tak to si nedovedu představit...... ze své praxe....Navrh ují to nějaké cechy, sdružení ?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Jan Alin
*
Offline Offline



« Odpověď #20 kdy: 06.05.2012, 14:08 »

Další ukázka toho, že snaživý osel je horší než třídní nepřítel.
Tento rozaděč je samozřejmě označen jako II.tř.

Ve II třídě tam ta propojka dle normy nemá samozřejmě co dělat, jenže já už dostal bombu právě od takové lišty, která prořízla izolaci fázového vodiče. Zrovna tenhle snaživý osel sice udělal dle normy chybu, ale nedovedu si představit že by tato chyba mohla způsobit nebezpečí,  naopak nespojení mě už seklo tak že mě vylítla nudle z nosu a šroubovák skončil v nedohlednu, co já bych tenkrát za takového osla dal.  Smích 
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: 1 [2] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.018 sekund, 22 dotazů.