Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAKÉ DOKLADY? - živnosti, osvědčení, legislativa
| | |-+  Jak vyzrát nad chybějícím číslem oboru na živnostenském úřadě?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jak vyzrát nad chybějícím číslem oboru na živnostenském úřadě?  (Přečteno 22043 krát)
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #18 kdy: 17.01.2009, 18:22 »

Zkusím to probrat na ŽÚ. Pak už někoho ukecat.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Miloslav Dunda
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #19 kdy: 17.01.2009, 20:22 »

Pane Švejkovský přeju vám hodně štěstí při tom hledání. Domnívám, že to nad někde najdete, když tenkrát MŠ ty bloky závádělo. Přeju vám aby. jste měl úspěch. Možná by ministerstvo školství o tom mělo něco vědět.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Michal Kolesa
Chráněnec Clusteru
*
Offline Offline


Michal Kolesa


WWW
« Odpověď #20 kdy: 18.01.2009, 18:14 »

Jak plavou holky na gymplu ?

Jak plavaly holky u nás na průmyslovce nevím (nechtěly mi přinést DVD s videozáznamem jak plavou)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #21 kdy: 18.01.2009, 21:42 »

To nevím, měli jsme jich tam sice spoustu, ale o plavání jsem se nezajímal. Ale určitě to byl pěkný pohled  Škleb
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Michal Kolesa
Chráněnec Clusteru
*
Offline Offline


Michal Kolesa


WWW
« Odpověď #22 kdy: 19.01.2009, 06:33 »

Na gymplu se v TEV nechodí do bazénu ?
Já jsem před několika lety četl osnovy pro Gympl na TEv a plavání tam bylo
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Jaroslav Kořínek
RT - E1 / A+B
*
Offline Offline




« Odpověď #23 kdy: 19.01.2009, 17:10 »

 podivej Hněv Jiří! Máš smůlu, nemáš elektrotechnic ké vzdělání a jsi vlastně podvodník v oboru elektro! Pozor na likvidátory BISu. ...! pozor dabel jupí a až to zjistí Smetana nebo Světlík tak máš Pope Popiči  teda smůlu. blboune placu jupí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #24 kdy: 19.01.2009, 22:20 »

Názdárek, Jardo, a co ty, ty bys mi za mírný obolus nehodil muří nohu?

Jsem jediný elektrotechnik v republice (možná v EU) s kompletní kvalifikací do 1000V bez neb. výbuchu a s praxí 20 let v oboru a "bez vzdělání". Docela mám problém to rozdýchat.

No, je fakt, že se připravuju na kariéru prodavače zeleniny. Koncem ledna jdu na přezkoušení §§6,8 a10 u svého chlebodárce, tak nevím, nevím.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Jaroslav Ferst
*
Offline Offline




« Odpověď #25 kdy: 19.01.2009, 23:05 »

Možná, že to bude vypadat jako blbý vtip, ale ve Vaší situaci bych zkusil i tohle:
jste ze země EU a chcete v oboru v naší zemi pracovat. Když o uznání vzdělání mohou požádat u nás cizinci z EU, kteří mají problémy přečíst i latinku, proč byste to nemohl zkusit Vy?
http://portal.mpsv.cz/eures/prace_v_cr/uok/vyhlaska_501978sb__-_elektrotechnici_z_eu.pdf

Na druhou stranu musím přiznat, že už před lety se diskutovalo o gymnazijních specializacích: studenti maturovali z elektrotechnik y, ale jejich čísla oborů někdo nějak zapomněl uvést do seznamu v příloze 2 vyhlášky 50/78Sb.,  takže měli problém si padesátku udělat. Například v ISŠ v Nové Pace bylo možné si po letech doložené praxe udělat formou dálkového studia a konzultací dodělat aspoň výuční list. Jak dalece to ještě funguje, případně zda tuto možnost nenabídne jiná škola (to pro případ, že vám uznání kvalifikace neprojde),  nemám zjištěno, ale to by snad neměl být problém.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Josef Drda
OSVČ RT-E2A
*
Offline Offline



TNS


« Odpověď #26 kdy: 20.01.2009, 17:02 »

To: Jirka Š. Svejkovský
Pročítal jsem diskuse a narazil jsem  na tuto  odpověď   Mrknutí

.

Sám jsem maturoval v roce 1989 na Gymnáziu v Hlinsku v Čechách a můj odborný předmět se jmenoval elektrotechnik a (číslo oboru z maturitního vysvědčení je : 79-02-5 zaměření 26 elektrotechnik a). Po delší době jsem začal pracovat v Praze v Mitasu jako údržbář elektro a celkem v pohodě jsem získal par. 5 a poté par. 6, teď mám i par. 8. Musel jsem ale doložit, že tato maturitní zkouška z tohoto odborného předmětu je považována za ÚSO vzdělání. Kdybyste chtěl, ozvěte se mi a já vám pošlu vzor tohoto potvrzení, které mi na Gymnáziu vystavili.
A hlavně se nedejte zastrašit všemi těmi lidmi, kteří nevědí, o čem mluví. Dobrým elektrikářem může být i ten, který elektriku nevystudoval. Záleží na zájmu o obor a ochotě se učit. To samozřejmě platí i naopak.

Přeji ... plný slunce nejen na bloze.

Petr Flipi, petr.filipi@click.cz

http://diskuse.elektrika.cz/index.php/topic,1852.0.html
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revize, kontroly a servis strojů, přístrojů, elektrických i elektronických zařízení a elektroinstala cí. 
Specializace na servis vstřikovacích lisů a vytlačovacích strojů na plasty včetně jejich periferií.
Neočekávej ,  že budeš osvícen ,  vstoupí-li do tebe elektřina ...
Michal Kolesa
Chráněnec Clusteru
*
Offline Offline


Michal Kolesa


WWW
« Odpověď #27 kdy: 23.01.2009, 12:16 »

Zkusím to probrat na ŽÚ. Pak už někoho ukecat.

Jak dopadlo ukecávání ?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #28 kdy: 23.01.2009, 12:45 »

Zatím jinak, není čas, musím se přednostně zabývat něčím jiným.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Michal Kolesa
Chráněnec Clusteru
*
Offline Offline


Michal Kolesa


WWW
« Odpověď #29 kdy: 24.01.2009, 07:53 »

Zatím jinak, není čas, musím se přednostně zabývat něčím jiným.

Co děláte ?

Já po většinu dne pospávám se svým ufounkem E.T.

Už jste byl u lékaře a nechal si předepsat moje léky ?

Atarax 1-0-1
Tiaprid-ratiopharm 1-0-1
Arketis 1-0-0

To budete mít dny, kdy NEBUDETE MOCT vstát z postele a na záchod polezete skoro po čtyřech a často se budete cítit jako po opicici


* PC060205.JPG (236.62 KB, 768x1024 - prohlédnuto 292 krát.)

* PC020183.JPG (242.43 KB, 768x1024 - prohlédnuto 320 krát.)

* PC160241.JPG (246.68 KB, 1024x768 - prohlédnuto 319 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #30 kdy: 24.01.2009, 11:07 »

No, teď dopisuju jednu revizi, diskutuju s administrátory fóra a chystám se po obědě dorazit jinou revizi (už mi chybí jenom kontrola rozvaděče). Večer nebo zítra to všechno sepsat.
Zítra bych rád navrhl rozhraní mezi uživatelem a jednou databází, které už mám rozdělané asi půl roku a pořád to není ono. Snad zítra ...
Léky berte tak, jak vám lékař/ka předepsala. S nemocí nejsou žádné žerty!
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Stran: 1 [2] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.059 sekund, 22 dotazů.