Diskuse Elektrika.cz

Pracovní zóna => -H- HoŘíCí Elektrovinky, krátkodobé akce => Téma založeno: Tým portálu Elektrika 29.03.2023, 08:17Název: Čím vás oslovuje prodejní akce HIT 2023?
Přispěvatel: Tým portálu Elektrika 29.03.2023, 08:17
Prodejní kampaň HIT2023 SONEPAR
    Víte o prodejní kampani HIT2023 velkoobchodu SONEPAR? Jde o akci promující elektronický obchod tohoto velkoobchodu. Je propagovaná na všech prodejních místech, i v aplikaci samé. Pořadatel uvádí: "Nejen, že čím více toho koupíte, tím získáte hodnotnější ceny. Zároveň ale máte možnost zhlédnout zajímavá produktová videa vybraných dodavatelů a přečíst si články z oboru našich dodavatelů". Jak je ... (platí pouze do 01.07.2023)
   
(https://elektrika.cz/data/bleskovky/prodejni-kampan-hit2023-sonepar/image) (https://elektrika.cz/data/bleskovky/prodejni-kampan-hit2023-sonepar/@@eview)

    Související ...
    ... elektrovinka k tomuto diskusnímu vláknu zde! (https://elektrika.cz/data/bleskovky/prodejni-kampan-hit2023-sonepar/@@eview)
      
Jak byste reagovali na tuto související otázku vy?
   
Čím vás oslovuje prodejní akce HIT 2023?
   


Název: Re: Čím vás oslovuje prodejní akce HIT 2023?
Přispěvatel: Jan Yossarian 29.03.2023, 21:40
Neoslovuje ničím. Mám pocit, že si to někdo pořád plete s Kauflandem. K Shellu nebudu jezdit abych jako dárek dostal čokoládu, kerou na zvýšené marži za palivo zaplatím pětkrát dráž. A pokus o to abych se díval na videa a články výrobců, to snad také myslí jako žert. Vždyť toho je plný internet. Asi by mě zajímal ten, kdo to vymýšlí. Jestli dávají šanci nějakým studentů kteří ještě neví o co jde, budiž. V Kauflandu zaměstnávají u Sekuriťáku bezdomovce, kteří kontrolují zda nekrademe.

Pokud vím tak u Soneparu naše společnost nechává ročně slušnej balík a tyto pokusy nebereme vážně. Což takhle něco užitečného? Ne reklamní ale nezávislá odborná přednáška třeba o častých chybách na fotovoltaikách . A ne pořád párky a slevy. Někdy mi připadá, že velkoobchody neumí nic jiného a všichni to dělají stejně. Opisují od sebe. Nám stačí dobré celoroční kondice a zboží skladem. Jo a asertivní a kamarádské obchodníky. :-)