Diskuse Elektrika.cz

Pracovní zóna => -B- 30 denní zóna dostupných diskusí => Téma založeno: Redakce portálu Elektrika 07.09.2021, 08:02Název: Ze zákulisí E-shop SONEPAR
Přispěvatel: Redakce portálu Elektrika 07.09.2021, 08:02
E-shop SONEPAR #1
    Rozhovor s Petrem Nečesaným, specialistou pro elektronické obchodování SONEPAR. Ptali jsme se ... Jaké byly začátky e-shopu SONEPAR? Jak se podařilo e-katalog přepnout na e-shop? Jak klienti hodnotili první e-shop v roce 2010? Co bylo v začátcích e-shopu nejnáročnější ve vývoji? Kdy měl e-shop největší nárůst klientů? Kolik lidí se reálně stará o provoz celého e-shopu? Jak významný je pro provoz e-shopu standard ETIM? Jak se vyvíjela logistika zásobování klientů e-shopu? Jaká může být v e-shopu nejmenší objednávka?    Zdroj: zde... (https://elektrika.cz/data/clanky/e-shop-sonepar-1)


    
   


Název: Jak vyhledávat produkty v e-shopu SONEPAR #2
Přispěvatel: Redakce portálu Elektrika 14.09.2021, 08:17
Jak vyhledávat produkty v e-shopu SONEPAR #2
    Rozhovor s Petrem Nečesaným, specialistou pro elektronické obchodování SONEPAR. V duhém pokračování jsme se ptali ... Kolik má e-shop SONEPAR položek? Co bylo při vývoji vyhledávače nejtěžší? Jak se vyhledávač prakticky používá? Jak je podle parametrů možné vyhledat konkrétní produkt? Poradí si vyhledávač se slengovými výrazy? Nabídne vyhledávač k produktu také příslušenství? Zmíněné podrobnosti oborového, elektronického obchodu sledujte v tomto díle!
    Zdroj: zde... (https://elektrika.cz/data/clanky/jak-vyhledavat-produkty-v-e-shopu-sonepar-2)

Název: Je možné v e-shopu SONEPAR vytvořit rozpočet? #3
Přispěvatel: Komerční sdělení 21.09.2021, 08:17
Je možné v e-shopu SONEPAR vytvořit rozpočet? #3
    Rozhovor s Petrem Nečesaným, specialistou pro elektronické obchodování SONEPAR. Ve třetím pokračování jsme se ptali ... Je možné v rozhraní e-shopu vyvořit rozpočet? Pro koho je rozpočtová sekce určená? Jak jinak je možné ještě rozpočet vytvořit? Co nabízí modul rozpočtu a jak se s ním pracuje? Jaký je výstupní formát dokumentu rozpočtu?
Odpovědi se dozvíte DNES v 9:00 hodin ve vysílání Elektrika.TV


    Zdroj: zde... (https://elektrika.cz/data/clanky/je-mozne-v-e-shopu-sonepar-vytvorit-rozpocet-3)


    


Název: Re: Ze zákulisí E-shop SONEPAR
Přispěvatel: Milan Karvánek 06.10.2021, 12:27
Nooo, teoreticky určitě hezké, ALE!!!
Používám ešop průběžně určitě víc jak 10let, tomu původnímu se dalo lecos vyčítat, ale ten nový nynější, ve své pomalosti načítání položek a totální zmatečnosti zařazování položek do kategorií naprosto předčil všechna očekávání. Vyhledávání a třídění položek je učiněné utrpení. (samozřejmě pokud hledáte kabel CYKY nebo krabičku KU68 vše funguje bezvadně, ale zkuste najít třeba spínač - "pakeťák do panelu, 4pólový, pro spínání AC3, motor 7,5kw, s červeno žlutou pákou"  a ještě mchtějte vybrat co nejnižší cenu..... to je práce na 1-2 hodiny! ; nebo svítidla... katastrofa)
Zdá se mi, že tvůrci -programátoři se snad vživotě neptali nikoho z dělnické praxe jak třeba běžný živnostník objednává přes ešop....


Název: Re: ABB živě na Digitálním veletrhu! DNES v 9:00
Přispěvatel: Odesláno během živého vysílání 12.10.2021, 09:05
(Elektrikář Mohelnice) Sonepar má opravdu dobrou appku. Ať se mi zbytek véóčka líbi nebo ne, jeho konkurence se může jít s e-hopem klouzat!


Název: Co jsou to v e-shopu SONEPAR nadřízené a podřízené účty? #4
Přispěvatel: Redakce portálu Elektrika 17.10.2021, 19:47
Co jsou to v e-shopu SONEPAR nadřízené a podřízené účty? #4
    V této části naleznete odpovědi na otázky: Co to je nad/ podřízený účet? Kdy je takový účet vhodný? Jak vytvoříme nad/ podřízený účet? Je možné v rámci firmy vytvořit i složitější strukturu účtů? Odpovídá Petr Nečesaný, specialista elektronického obchodování SONEPAR.
    Zdroj: zde... (https://elektrika.cz/data/clanky/co-jsou-to-v-e-shopu-sonepar-nadrizene-a-podrizene-ucty-4)


    


  


Název: Kdy začal SONEPAR vyvíjet mobilní aplikaci e-shopu? #5
Přispěvatel: Redakce portálu Elektrika 17.10.2021, 20:32
Kdy začal SONEPAR vyvíjet mobilní aplikaci e-shopu? #5
    V pátém rozhovoru s Petrem Nečesaným, specialistou pro elektronické obchodování SONEPAR, jsme se ptali, v kterém roce začal SONEPAR vyvíjet mobilní aplikaci e-shopu, v které zemi se aplikace začala vyvíjet, pro jaké platformy je aplikace dostupná, jaký je rozdíl mezi e-shopem v prohlížeči a aplikaci, jaké výhody přináší uživateli mobilní aplikace, kdy může být fotoaparát praktickou pomůckou e-shopu ...
    Zdroj: zde... (https://elektrika.cz/data/clanky/kdy-zacal-sonepar-vyvijet-mobilni-aplikaci-e-shopu)


    


    


Název: Jaké jsou možnosti e-shopu SONEPAR při výměně dat mezi společnostmi? #6
Přispěvatel: Redakce portálu Elektrika 21.10.2021, 08:02
Jaké jsou možnosti e-shopu SONEPAR při výměně dat mezi společnostmi? #6
    Pokud vám bude někdo tvrdit, že digitalizace maže hranici mezi obchodováním v B2B a B2C, nevěřte mu! Obchodování mezi firmami má různá specifika a ta se nedají tak snadno pušalizovat jak si někdo může zprvu myslet. E-shop SONEPAR je na mnoho situací připraven. O některých z nich se zmiňuje Petr Nečesaný v dalším dílu povídání o elektronickém obchodování v tomto velkoobchodním řetězci. Dozvíte se o e-shopu pro firmy, o potřebném formátu výměny dat, jaké výhody přináší přímá komunikace, nebo také kdy je vhodnější nakupovat on-line a kdy osobně ...
    Zdroj: zde... (https://elektrika.cz/data/clanky/jake-jsou-moznosti-e-shopu-sonepar-pri-vymene-dat-mezi-spolecnostmi-6)


   


    Jak byste reagovali na tuto související otázku vy?
   
Jaké jsou možnosti e-shopu SONEPAR při výměně dat mezi společnostmi? #6
   


Název: Za jak dlouho bude objednávka u SONEPARu vyřízena? #7
Přispěvatel: Redakce portálu Elektrika 30.10.2021, 08:02
Za jak dlouho bude objednávka u SONEPARu vyřízena? #7
    Závěrečný sedmý díl videoseriálu o elektronickém obchodování velkoobchodu SONEPAR. Předchozí díly popsaly způsoby, jak nakupovat a v tomto díle jsou odpovězeny poslední uživatelské dotazy ... Co pro uživatele znamená pojem e-shop? Pro koho je e-shop SONEPAR vhodný? Jak využít historii nákupů k dalším účelům? Kolik lidí po vyhledání položky skutečně nakoupí? Pokud objednám zboží, za jak dlouho bude objednávka vyřízena? Podle jakých kritérií vybírá zboží typický uživatel?
    Zdroj: zde... (https://elektrika.cz/data/clanky/pokud-objednam-zbozi-v-e-shopu-sonepar-za-jak-dlouho-bude-objednavka-vyrizena)


   


    Jak byste reagovali na tuto související otázku vy?
   
Za jak dlouho bude objednávka u SONEPARu vyřízena? #7
   


Název: Re: Ze zákulisí E-shop SONEPAR
Přispěvatel: Jaromír Táborský 13.11.2021, 20:29
E-shop Soneparu to má vychytané. Těžko na něj konkurence dosáhne. O některých funkcích jsem ani nevěděl. A je to několik roků co jsem je proklínal pro pomalost stránek. Ostatní byli rychlíci ale služby nula.