Název: Proč mi zarachotí stavební naviják při vypnutí? Přispěvatel: Zdeněk Velička 23.05.2025, 18:35 Mám nový stavební naviják Když se rozjede, tak odcvakne brzda a naviják točí. Ale když pustím tlačítko, tak se sice hned zastaví, ale dost zarachotí. Jako by ta brzda hned nesecvakla. Nevíte co s tím? Název: Re: Proč mi zarachotí stavební naviják při vypnutí? Přispěvatel: František Ševčík 23.05.2025, 22:10 Pokud se jedná o nový výrobek, řešením je reklamace. Jakýmkoliv zásahem do výrobku ztrácíte záruku.
Název: Re: Proč mi zarachotí stavební naviják při vypnutí? Přispěvatel: Jiří Schwarz 25.05.2025, 12:24 Je tam brzda nebo je to západka proti zpětnému otočení?
Pokud je to západka, nemusí to být závada, může to být nepříjemná vlastnost, že mechanika setrvačností ještě dobíhá a blokovací západka už "přeběhne přes zuby" |