Diskuse Elektrika.cz

Pracovní zóna => -B- 30 denní zóna dostupných diskusí => Téma založeno: Igor Nováček 29.06.2024, 08:02



Název: HROBAŘ: Chtěl opravit vypínač a zlomil si ruku
Přispěvatel: Igor Nováček 29.06.2024, 08:02
HROBAŘ: Chtěl opravit vypínač a zlomil si ruku
    Toto není střelba do vlastních řad, ale do řad hodinových manželů. Bývalý administrativn í pracovník, se rád věnoval opravám, i přes to, že jeho šikovnost nebyla vždy na nejvyšší úrovni. Jeho iniciativa údajně rostla s délkou sukně zákaznic. Jednoho dne se pustil do opravy topné rohože v hale jedné zákaznice. Bez ohledu na bezpečnostní pravidla a bez vypnutí vedení začal odpojovat vypínač. Nechtěně se dotkl fázového vodiče, leknutí ho poslalo k zemi ... zlomil si ruku ... dvouměsíční pracovní neschopnost ... Co vše bylo špatně?
   
(http://elektrika.cz/14/24-vypinac-str-2.jpg) (https://elektrika.cz/data/clanky/hrobar-chtel-opravovat-vypinac-a-zlomil-si-ruku)

    Související ...
    ... článek k tomuto diskusnímu vláknu zde! (https://elektrika.cz/data/clanky/hrobar-chtel-opravovat-vypinac-a-zlomil-si-ruku)
   



   
Co pozitivního a konstruktivníh o byste doplnili k této informaci?
   
HROBAŘ: Chtěl opravit vypínač a zlomil si ruku