Diskuse Elektrika.cz

Pracovní zóna => -B- 30 denní zóna dostupných diskusí => Téma založeno: Tým Elektrika 25.06.2024, 08:17



Název: Faktická mapa Mezinárodního strojírenského veletrhu 2024
Přispěvatel: Tým Elektrika 25.06.2024, 08:17
Faktická mapa Mezinárodního strojírenského veletrhu 2024
    Mezinárodní strojírenský veletrh 2024 se uskuteční 8.–11. října v Brně. Největší středoevropská přehlídka průmyslových technologií přiláká více než 12% firem navíc oproti loňsku, včetně vystavovatelů z 21 zemí. V pavilonu P se představí nové technologie a průmyslový design se zaměřením na estetiku a ergonomii výrobků. Rozšířená prezentace 3D technologií pod názvem 3D EXPO bude v hale A1, konference o aditivních technologiích proběhne v pavilonu A. Souběžně se koná pět specializovaný ch veletrhů, jako IMT a WELDING. Projekt Digitální továrna 2.0 ukáže digitalizaci a umělou inteligenci ve výrobě.
   
(http://elektrika.cz/14/24-msv.pred-2.jpg) (https://elektrika.cz/data/clanky/fakticka-mapa-mezinarodniho-strojirenskeho-veletrhu-2024)

    Související ...
    ... článek k tomuto diskusnímu vláknu zde! (https://elektrika.cz/data/clanky/fakticka-mapa-mezinarodniho-strojirenskeho-veletrhu-2024)
   



   
Co pozitivního a konstruktivníh o byste doplnili k této informaci?
   
Faktická mapa Mezinárodního strojírenského veletrhu 2024